Scrapbooking & Cardmaking- 6

  • 23 053
  • 376
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
despina,здравей....специално към теб...от къде се снабдявате с картон,пънч и всичко останало....

# 46
  • Варна
  • Мнения: 5 499
Цветни картони могат да се купят от магазин слънчоглед, а също и от повечето магазини за художнически материали. Има и цветни листи и картони в книжарницит, в Метро, в ксероксите.  Пънчове аз си купих от ибей, но продават и в магазин Слънчоглед има няколко вида и размери.
За останалите неща можеш да разгледаш магазините за шивашки материали, там също има доста неща, които биха ти свършили работа.

# 47
  • Мнения: 1 065
Розали, прекрасен стил, очарована съм  Grinning.
Деси, онова малко магазинче на спирка Чайка се оказа рая на копчетата  Laughing. Направо...  Shocked. Не предполагах, че съществува подобно място в България, а го знам от 95-та сигурно. Безкрайно ти благодаря отново   bouquet.

# 48
  • Мнения: 893
Побутвам темата, че скоро ще изпаднем на трета страница  Grinning

Вчера почнах да правя картичка по предизвикателството на Кристина, днес ще я довърша, така че през почивните дни ще се опитам да пусна последните си опити  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 3 331
Аз нищо не съм правила тази седмица.
Но през почивните дни се надявам да намеря поне малко време.
Не съм погледнала имам ли цветове като тези от предизвикателство, но ще импровизирам Laughing

# 50
  • Мнения: 265
Тони , честит имен ден миличка   bouquet Пожелавам ти да си жива и здрава, неспирно вдъхновение за теб-тоест за нас  Laughing, че в хиляди м оменти си ми била вдъхновение. Благодаря ти!
Щастие за цялото семейство!
  Сега да предтсвя моето изпълнение по предизвикателството на Тони
 и вс останали снимки : http://adi555773.multiply.com/photos/album/32#271
 по късно ще има още една  Wink Целувки и лек ден   bouquet

# 51
  • Мнения: 3 331
Ади, благодаря ти Heart Eyes 
Картичката ти е просто разкошна. Наистина е много, много красива   bouquet

Моята в сравнение с твоята изобщо не е за показване Laughing
Този път не се справих никак добре.
Не успях да открия точните цветове и горе-долу налучквах нюансите.
За кривото рязане няма да отварям дума. Нямах вдъхновение за тези цветове и това си е ooooh!

# 52
  • Мнения: 124
Здравейте, момичета! Вие сте изумителни!!! Толкова много сте напреднали, че направо ми се взима акъла. Страшно много съжалявам, че  последните месеци нямах никаква възможност да се занимавам с любимото си хоби и най-вече да следя чудесния форум. Вие сте страхотни и се радвам, че темата вече е толкова популярна. Не успях да прегледам всичко, което съм пропуснала, защото отдавна нямам никакво време, но ще се опитам да наваксам. Особено ме привлякоха предизвикателствата - моля обяснете ми накратко, за да не се ровя назад. Поздравявам сърдечно всики - и старите познайници и новите ентусиасти!!! Ако мога да допринеса към цветното предизвикателство - ето две картички от мен. Ако щете ми вярвайте, но за последните 6 месеца това е всичко за което имах време.
      P.S.  Специално обръщение към adi5 - най-искрени извинения за това, че не отговарях, но такава лудница ме е завъртяла, че нямам думи.












 

# 53
  • Мнения: 3 331
Ани, много се радвам, че отново си сред нас. Пожелавам ти време и спокойствие за нещата, с които обичаш да се занимаваш. И да ни навестяваш често  Hug

Картичките ти са много оригинални. Особено първата - накара ме да се засмея. Чудесна идея! Laughing

За предизвикателствата - те бяха доста често обсъждана тема, но така и не стигнахме до категорично решение под каква форма да бъдат. Затова и решихме, поне засега, да използваме предизвикателствата на Кристина. В своя блог всяка седмица тя публикува цветно предизвикателство. Именно него решихме да използваме и ние. Ще го публикуваме в темата всяка сряда и ще имаме една седмица да направим нещо, използвайки зададените цветове.

# 54
  • Мнения: 7 091
Момичета, ето 4-те картички, които направих вчера:






Тази трябваше да е за предизвикателството, но не намерих и аз подходящите цветове. Розовото, което имах беше много далеч от това, което е използвано за пример и ми разваляше идеята. Тази не я харесвам много, ама това е.


Ето тука са всичките отблизо:
http://flickr.com/photos/26588310@N04/sets/72157606719537313/

# 55
  • Варна
  • Мнения: 5 499
Ани, добре дошла отново. Липсваше ни. Ща очакваме отново твоите красоти.
Тони, Честит имен ден. Много творческо вдъхновение ти желая.
Ади, Тони, Tandoori, много красиви картички сте изработили.
Аз отдавна не бях правила нищо и не бях писала в блога. Ще гледам да се взема в ръце.

Това е първата ми картичка за тази година.
По цветното предизвикателство нещо не успявам да съчетая нещата. Все един цвят ми идва в повече.

# 56
  • Мнения: 1 065
Ани, привет. Чудесно е, че си отново тук.
Тони, честит имен ден! Бъди все така неуморна и изпълнена с идеи!
Всички сте направили невероятни картички, поздравления. И аз не бях правила нищо отдавна, но днес направих две и се възползвах от цветовото предложение. Всъщност едната беше по идея на Яна  Grinning. Снимки ще се постарая скоро да кача.

# 57
  • Мнения: 3 331
Темата ни е страхотна, когато е така оживена.
Много се радвам, когато виждам толкова много нови картички, при това така красиви.

Tandoori, чудесно подбрани цветове. Много хубаво усещане ми създават.
Първите две картички ми са фаворити.

Деспина, много красиво цвете. А за цветовете... и аз се чувствах по същия начин.
Така ми се искаше изобщо да не използвам оранжевия Laughing

chiges, ще чакаме.

Благодаря за поздравите за имения ми ден Hug

# 58
  • Мнения: 124
tandoory, картичките са чудесни! Тази с пеперудите ме впечатли много.  Благодаря на всички за милите думи. Спорна работа!

# 59
  • Мнения: 265
Ани,  толкова много се радвам да те видя пак в темичката  Hug Виждаш ли колко сме напреднали -особенно аз  Laughing Колко невзрачни ми баха първите работи, а сега всичко ми доставя огромно удоволствие! По късничко ще пусна още 2 картички  Simple Smile
Лек ден за сега Hug

Общи условия

Активация на акаунт