Scrapbooking & Cardmaking- 6

  • 23 077
  • 376
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 091
Благодаря ви момичета за милите думи! Simple Smile Аз да си призная си купих малко хартии, нямах никакви други освен обикновени цветни, та затова изпробвах няколко неща, които ми се въртяха из главата Simple Smile. Имам още сума неща дето искам да направя, но май малкия ще ме хване да му помагам за валентинските картички, които трябва да правят за училище и като свършим с тях ще направя малко мои Simple Smile

Тони, и аз първите 2 ги харесвам повече! 3-тата ( с трите цветя) стана много традиционна, а 4-тата си беше просто мъка, защото не ми съвпадаха като нюанс нещата като тези конкретно от предизвикателството и я направих само за да отбележа участие в него, но най-много не ми харесва тя.

# 61
  • Мнения: 1 065
Ето нещо и от мен- книгоразделители с късметчета, пак те и тези за госпожите, на които повечето от елементите си ги ряза Яна. Това е картичката, която тя измисли за нейната приятелка, а това- за моята, за която ползвах скеч от на Деспина блога. На живо изглеждат много по- различно, да не кажа, че така са ми направо безцветни, но това е положението.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 5 533
chiges, прекрасни неща си направила. Много ми харесват.
Това довърших вчера.

# 63
  • Мнения: 3 342
Руми, честит рожден ден! Желая ти от сърце да бъдеш щастлива!  bouquet

Утре ще погледна направените нови неща, че Виктор вече е полузаспал и чака мама Laughing

# 64
  • Мнения: 1 065
Честит рожден ден и от мен, Руми! Бъдете здрави всички!  Hug
Деси, това (орейро ли беше, че съм забравила) ти ли го избоцка?  Shocked

# 65
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Руми, Честит Рожден ден!
Много здраве, щастие и вдъхновение ти пожелавам.
chiges, Орнаро е техниката и да аз си го правих, като ползвах като шаблон една салфетка.

# 66
  • Мнения: 3 342
Две страници от мен:

 

Използвах направените дигитални страници преди време, за да направя такива и от хартия за албумите.

# 67
  • Мнения: 893
Много ме радва живлението в темичката. Страхотни сте   bouquet

И понеже Тони спомена пак дигиталния скрапбук - ето няколко урока за съвсем начинаещи
http://www.twopeasinabucket.com/cg_list.asp?t=133
В петък ги изгледах тези 5 урока - Digital Tutorials :Photoshop Elements - The Basics и ми се сториха много полезни  Grinning

Руми, честит рожден ден на патерици bouquet

Някой знае ли какво се случва с Руми, има ли си вече  newsm32

PS: Момичета, създадох албум за цветното предизвикателство, моля ви да си качите снимките  Praynig

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 10:02 от devilkin

# 68
  • Мнения: 378
Привет, момичета!

Благодаря ви за милите пожелания!  Hug  Hug  Hug

Отдавна нищо не съм правила и затова не пиша в темата, но тайничко надничам да се порадвам на нещата, които вие показвате. Страхотни сте!!! Все по-хубави и по-хубави неща правите!!!

Devilkin, на 12 февруари ми е терминът. Не остана почти. Естествено, че ще съобщя като настъпи събитието.  Simple Smile


# 69
  • Мнения: 265
Добър вечер дами  bouquet
  Руми стискам палци вс да мине нормално и скоро да си гушкаш още едно прекрасно малко момиченце  Hug Честит рожден ден и от мен(въпреки че е на патерица вече ) пожелавам ти да си здравичка, щастлива и много, много обичана  Heart Eyes
А ето и 2-те картички  от последните дни http://adi555773.multiply.com/photos/album/32#274 снимките не са добри -но .......... все пак ги има  Peace
Целувки  Hug

# 70
  • Мнения: 893
Ади, пепурата в горния ляв ъгъл на първата картичка как я направи. Разпечатана е върху паус ли?
Единствената ми забележка  е, че надписа е малко нечетлив, иначе отново много сладурска картичка  Heart Eyes
А за втората какво да кажа - помислих я за картичка, която си правила преди време  и затова прегледах целия албум  Mr. Green Тя е една от любимите ми  Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 1 065
А за втората какво да кажа - помислих я за картичка, която си правила преди време...
И аз така, ама нямах нерви за цял албум  Laughing

# 72
  • Мнения: 725
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=365219.0
е да не се повтарям какво ми се случи.

# 73
  • Мнения: 893
Раче, потресена съм.
Дано бързо се възстановите от шока.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Раче,  Hug
Тони, Честит Рожден ден!
Много здраве, щастие и късмет. Бъди все така позитивна и творческа личност.

Общи условия

Активация на акаунт