Какви витамини пихте по време на бременността си?

  • 22 734
  • 449
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 822
До 3 месец фолиева киселина,после PreNatal. Peace

# 16
  • Мнения: 511
Само фолиева киселина. Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 2 227
Пила съм само и единствено фолиева киселина. Нищо друго.

# 18
  • Мнения: 113
Фолиева киселина и Матерна.След раждането ми препоръчаха да взимам матерната няколко месеца,за заздравяване на нокти,коса и т.н.Не съм пила обаче,писна ми.

# 19
  • Мнения: 274
С голямата нищо не съм пила,а с малката ми бяха изписали първите 4 месеца Фолиева киселина,а след това Матерна.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Четири месеца преди и след като забременях пих фолиева киселина. После лекарката ми  предписа МАТЕРНА и вече пия втора опаковка. 

# 21
  • Мнения: 22 438
Не съм пила никакви витамини, освен фолиевата киселина. Гледах да ям достатъчно плодове и зеленчуци, вместо да се тъпча с химия.

# 22
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Месец след като забременях пих фолиева киселина. След това Матерна, но последния месец го стрях понеже качвах много кг.

# 23
  • Мнения: 13
През цялата бременност пих PreNatal

# 24
  • Мнения: 26
NEOVIN- MILUPA

# 25
  • Мнения: 468
Аз пих  О,мами.Доволна съм

# 26
  • Мнения: 544
Центрум Матерна

# 27
  • София
  • Мнения: 2 132
В момента пия сокчетата на Хип.Това ми е първата опаковка и ще ми стигне до утре> Сега се чудя дали да си взема Пренатал. Центрум Матерна няма да пия, въпреки,че тях ми каза да си взема лекарката. Много мнения за напълняване от тях съм чела...

# 28
  • Мнения: 21
Така е - химията, т.е. синтетиката, само натоварва организма, но хранителни добавки с органичен произход е много добре!
Аз взимах доста от продуктите на АкваСорс : коластра, зелена енергия, АФА, есенциални мастни киселини, а по време на раждането си похапвах ко-ензим Q10 за повече енергия на матката    Party
Препоръчвам ви ги горещо! Преди известно време си извадих дистрибуторски номер, за да ми излизат по-евтино. Money
А страшно много помагат и при настинки и грип, особено за бременни.  Peace

# 29
  • Мнения: 1 372
Пиех витамин С, калций, магнезий, фолиева киселина и желязо

Общи условия

Активация на акаунт