Какви витамини пихте по време на бременността си?

  • 22 739
  • 449
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 826
Нищо освен фолиева, досега.

# 31
  • Мнения: 164
До 3 месец пиех фолиева киселина, а после Матерна.

# 32
  • Мнения: 2 447
Единственото което пих,беше фолиева киселина до края на бременността заради анемията ми!Мисля че витамини можеш да си набавиш и с разнообразно хранене!

# 33
  • Мнения: 1 195
До края на 4 месец пиех фолиева киселина, след което всеки ден  Центрум Матерна Peace

# 34
  • Мнения: 57
Центрум Матерна  Wink

# 35
  • Мнения: 147
До 4 месец пиех фолиева киселина, а след това 2 опаковки Матерна. След това ги спрях, защото сезона беше достатъчно богат на плодове и зеленчуци. Сега съжалявам, че въобще съм пила Матерна, защото Ники се роди с почти затворена фонтанела...педито каза, че това е от витамините, които съм пиела.

# 36
  • София
  • Мнения: 438
Докъм 4 месец пиех Фолиевата киселина, а почти от самото начало, та до последно преди болницата пиех сокчетата на Хип.
Избрах ги, заради естествения им произход (покриват само част от нуждите на организма) Peace

# 37
  • Мнения: 3 932
Последните две седмици преди термина пих по лекарско предписание таблетки със желязо.

# 38
  • Мнения: 5 026
Матерна.

# 39
  • София
  • Мнения: 2 132
Така е - химията, т.е. синтетиката, само натоварва организма, но хранителни добавки с органичен произход е много добре!
Аз взимах доста от продуктите на АкваСорс : коластра, зелена енергия, АФА, есенциални мастни киселини, а по време на раждането си похапвах ко-ензим Q10 за повече енергия на матката    Party
Препоръчвам ви ги горещо! Преди известно време си извадих дистрибуторски номер, за да ми излизат по-евтино. Money
А страшно много помагат и при настинки и грип, особено за бременни.  Peace

Питала ли си лекаря си за АкваСорс и по-специално- зелена енергия. Аз съм пила от тези водорасли преди много време и съм доволна от тях, но не искам да взимам нещо на своя глава, та затова те питам?

# 40
  • Разград
  • Мнения: 518
Центрум Матерна (3-9 м) и Фолиева киселина (1-4м) Peace

# 41
  • Мнения: 4 023
След фолиевата киселина,  пиех едни, на които им забравих името и не ги видях споменати дотук. (по рецепта на лекарката, която ми води ЖК).  Но не през цялата временност - най-важното е разнообразна храна. Сокчета на ХИП от време на време също. Матерната ми се струва някак....старомодна

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Пиех Матерна

# 43
  • Мнения: 641
В началото пиех фолиева киселина до 5месец.
Сега пия "О, мами" защото не мога да си набавя необходимите витамини само чрез храна.

# 44
  • Мнения: 2 521
Пиех Центрум Матерна през цялата бременност и зимата след раждането.Лятото ги спрях макар че продължих да кърмя,но тогава е по-лесно да си набавя  необходимите витамини чрез храната.

Общи условия

Активация на акаунт