Грамчетата им броим и за нашите ФЕВРУАРЧЕТА се молим и бдим!

  • 15 260
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24
Yanast - благодаря за загрижеността аз и бебчо сме добре на пук на изказванията на докторите пу пу да не ни е уруки Simple Smile Ще си раждам в Севлиево най вероятно нормално при шефа на АГ отделението ни тук са общо 4 доктора по тая специалност така че големите дилеми като на софийските мамчета са невъзможни  Joy За шишетата  няма да се притесняваш аз си взех ама на Bfree щото тия лимонадените ме притесняват малко понеже като дръпнеш да го извадиш от устата на детето се вади и биберона от шишето и става голям мундарлък  Mr. Green
Foxy един нетактичен въпрос колко е е обиколката на корема ти? На тая снимка с тая поза имам чувството че ако си махнеш ръцете ще те събори Simple Smile а и с тоя 26номер  newsm78 някога мнооого отдавна през Май 2008 и аз влизах в тях успешно то и сега така де ама до коленете  Joy
За мамите дето се тюхкат че нощниците не били хич секси щом е така абсолютно никакво излизане с тях из града! Айде вече е време за лека нощ от мен  Hug

# 16
  • Мнения: 226

И последно да ви се оплача, че паднах Simple Smile Първото ми падане на снега от години. Ударих си коляното, ама не съм се разтрисала много, е, стана ми на топка коремчето, ама сега май вече сме ок с бебко...

Лека нощ на всички и сладки и спокойни сънища!  Hug
Миличка, надявам се да си се разминала само с уплахата. За твое успокоение мога да ти кажа за една колежка, която е падала по време на бременността си три пъти, двата пъти от които се е търкулнала по стълбите.
Има си живо и здраво момиченце  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 171
Здравейте и от мене...айде да се оплача малко...многоооооооо ме болят кокалите под корема,ама многооооооо Shockedа за карък ми се появиха и хемороиди....оффффф ,та и дупето ме боли,а в сряда съм при доктора и трябва да ми взима секрет от дупето и влагалището.Знае ли някой защо взимат от дупето?Боли ли?И колко дълбоко се бърка?А аз с този хеморойд сигурно ще видя всичките си роднини #2gunfireДано да ми мине до сряда,но едва ли...
Айде и да се похваля малко,днес ходихме до Чиполино и купихме количка и легълце за бебка.От новата колекция е количката,но нямаше кой знае голям избор,аз очаквах повече избор,а те 3 нови модела и това,но взехме в крайна смеka LUMINA VIP newsm68

# 18
  • Мнения: 1
Лелеее, какъв зор видях докато ви изчета, но успях!  Laughing
Фокси, благодарности за темичката! Обаче се чудя, нали трябваше постоянно да лежиш, а ти ни радваш с хубави теми! Май не слушаш чичо доктор, а?
Коте, ужас! Пази се, моля те! То в тоя сняг знае ли човек как да ходи, ама поне да си имаме придружители с нас като излизаме навън, та да се държим за тях! Слава богу, че се разминало леко!
sve82, кажи подробности за теб - какъв пол е бебчето, от къде си, къде и как ще раждаш и някоя добра разбираща мама ще те сложи пак на първа страничка!  Hug

Аз нито съм си стягала багажа за болницата, нито съм прала дрешки, нито сме купували легло, количка и козметика! Нищо освен дрешки и одеалца! Днес свършихме с ремонта и от другата седмица ще започнем с големите покупки! Все си мисля, че е рано и има време, ама то не се знае кога ще излезе бебка! Нека поне си стой на топло до февруари, че да сме малко по-подготвени!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА М.МЕГА! Да си жива, здрава, много обичана, щастлива и да имаш здраво сладко бебче през февруари! Желая ти леко раждане!

# 19
  • Мнения: 4
Добро утро, коремчета!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА m.mega - желая ти много здраве,много любов, много щастливи моменти, а като му дойде времето и най - сладкото бебче на света(и да е кротичко, разбира се)!

# 20
  • Мнения: 4
Коте, пази се! Този лед навън хич не е за подценяване. И да не съм бремена,пак се притеснявам да не падна - не съм сигурна дали ще стана, а пък и болиииииии!
Десика, ти как си? По - добре ли си? Надявам се нещата при теб да са поотминаки и да се чувстваш по-спокойна - май най - важното нещо сега!
Надявам се и всички останали да сте добре и да дочакаме заветния ден в пълно спокойствие и с усмивка!

# 21
  • Мнения: 89
m.mega, newsm59

За мамите дето се тюхкат че нощниците не били хич секси щом е така абсолютно никакво излизане с тях из града!
Joy  Joy  Joy
Aз пък даже вече си ги нося вкъщи-много са ми удобни!То при тези габарити...к.пенкова,честита количка!Дай снимка да видим прословутата количка,която те спечели
въпреки всички неласкави мнения за Бертони! Laughing

# 22
  • Мнения: 1 021
Добро утро от мен  Grinning
Хайде веднъж и аз да ви сервирам кафенцето
и закусчицата  
Остава ми още малко от старата тема, но искам да ви се похваля, че от днес влизам в 9 месец  newsm44
Още малко остана  Simple Smile , сега ще видите как тези дни ще започне бебевалежа  Simple Smile
Честит Рожде Ден на m.mega, желая здраве, щастие,късмет и съвсем скоро най-прекрасният подарък!
Връщам се да чета и после отивам малко на работа, а вие не се увличайте много с писането, че няма изчитане да знаете....  Crossing Arms
Майтапя се, радвам се да ви чета!
Хубав ден на всички!   bouquet

# 23
  • Мнения: 806
Добро Утро и от мен.

dessita_i
Благодаря за кафенце и закуска.  Аз съм ламя, така, че не отказвам.

m.mega   newsm51 честит Рожден Ден! 

Аз пък не си купих нощници за болницата.  Купих си пижамки с 3/4 панталонки и горнище с копчета.  Хич не мога да се гледам в нощница.  Като ще кърмя, разтварям копчетата и вадя прелестите Embarassed хе хе.



# 24
  • София
  • Мнения: 23
Добро утро, момичета!

Dessita, мерси за закуската с кафенце   bouquet

Ама верно, като машинописки сме  Joy Joy Joy. Снощи ходих на фризьор и сега не мога да смогна да прочета всичко написано.  #Crazy Друго си е човек да излезе малко, пък като си оправиш и прическата е друго нещо  Laughing

Foxy, благодарско за темата  bouquet, а и за ценната информация, която си пуснала.  Hug Hug Hug
Дано да са само хубави новините в темичката, а бебевалежа, ако може да почака поне до следващата ни тема  Hug

m.mega  newsm59 Желая ти много здраве, късмет, щастливи мигове и едно здраво и послушно бебче на финала.

Момичета, пазете се в това време - и студено и хлъзгаво и грипаво ...  Hug Hug HugВече трябва да сме с придружител. Аз се чувствам толкова тромава, че ако се изтърся няма да мога да стана  #Crazy

# 25
  • Мнения: 24
Добро утро! Таман да попитам няма ли кой да свари кафе от толкова ранобудни мами и то се появи под носа ми  Hug dessita_i благодаря.
 Ха ха Толо истината за количката е че вече бях поръчала да ми я вземат и нещата бяха почти пред свършен факт та си викам "говорете си вие аз да си пробвам късмета" от продавалника е за 240 лв но не чисто нова. Ето я http://images24.snimka.bg/005428053-big.jpg  (да не лепвам картинката направо че отиде цяла страница от темата) така или иначе плановете ми бяха да ползвам количка на приятелка така че ако нещо не стори тая минаваме отново на план "а"  Peace
Честит Рожден Ден на m.mega   ura Много здраве, любов и късмет. Здраво и послушно бебче и много грижи за двама ви от страна на любимия Wink

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Дубрютрю бременна банда  Laughing
Честит рожден ден на m.mega ,много здраве и късмет и здраво бебче   bouquet  bouquet  bouquet
Десита,благодарско за кайвето  Hug
За мамите дето се тюхкат че нощниците не били хич секси щом е така абсолютно никакво излизане с тях из града! Айде вече е време за лека нощ от мен  Hug
обещавам няма да излизам с тях по улиците  Joy hahaha

# 27
  • София
  • Мнения: 216
Добро утро и от мен:)

Аз срам не срам да ви кажа, че вчера четох, но не писах, защото си инсталирах една игра от ученическите години, която тогава много обичах, а не съм играла почти от тогава, то е и единствената игра, която знам как се играе де (Heroes) и вчера цял ден играх, малеее, кеф, ама преди това привърших с прането на бебешките дрешки, като изсъхнат ме чака гладене, това най-не го обичам, ама няма начин...

Честит рожден ден, m.mega, да си жива и здрава и ти и цялото ти семейство, леко раждане пожелавам и най-голямото сладурче скоро да е в твоите прегръдки  newsm59

Искам да ви питам нещо...май съм си малко паника (то по принцип е вярно за мен, що се отнася до здравето, ама от както съм бременна прекалявам май, май), ама аз да си кажа, преди 2-3 седмици бебчо се беше укротил нещо, ама от тогава всеки ден си подритва и вечер като си легна доста ме посритва, усещам му чак ръчичките и крачетата отстрани само, защото съм с предна плацента и си правим здрасти:), ама онзи ден цял ден стоях седнала свита пред една ниска масичка и бебчо изобщо не мръдна, само 2-3 пъти съм го усетила, може и да не съм усещала, че мърда, защото имах работа...ама вечерта като си полегнах да си почина най-накрая и бебчо не мърдаше поне половин час, аз лежа на ляво, лежа на дясно, по едно време много се притесних, а той взе, че се разхълца и се успокоих, ама ме ритна за цяла вечер само 2-3 пъти, вчера беше по-добре, ама пак стоях доста време седнала и той пак не беше много активен, вечерта пак само леко мърдаше, а тази сутрин от както съм станала никакъв го няма...притеснявам се, нормално ли е да се движи вече по-малко, преди седмица беше към 2,600 кг, ама според мен все още има накъде да расте, чак толкова ли му е тясно вече, вие как мислите?

Ехааа, и аз вече съм в деветия месец, остават ми точно 28 дни до термин, пък да видим бебчо какво ще реши:)

# 28
  • Мнения: 263
 Добро утро, майки-зайки!!!
 
 М.Мегаnbirthday newsm67  ura

 Фоксунче, мерсаж за темичката!   bouquet

 Емката, къде се изгуби??!?!?  newsm78

 К.Пенкова, ама сладурска си е количката, няма спор  thumbsup Дано да се окаже и здрава.

 Патенце, ние освен,че сме с един термин явно имаме и много сходни вкусове. И ние сме големи почитатели на Чико - количка, стъклени шишета, стерилизатор, подгревател. Даже и козметика взех за бейби, защото от болницата ми искат, а и вече я тествах върху мен (серумът против стрий на Мама Дона) и съм мноооого доволна. Това за разлика от скапаната Мустела, благодарение на която имам ужасни чертички по гърдите  smile3515 Дано серумът да ги заличи...

 Аз нали се бях нстроила да раждам вчера... да, ама не. Бонбонка каза нъцки. Тюх, отиде ми хубавата дата. Ама нищо де то детето си знае работата  Rolling Eyes Вчера бях решила да прикоткам съпругът в леглото, обаче той понеже ми знаеше "коварните" планове и с много усилие на волята се фръцна от спалнята и ме остави сама с моя сексапил  Joy След това реших да чистя пода в дневната, местих столове, носих мопове, кофи с препарат и след 1 час изплезих език до коленете  newsm75 Любимият като ме видя и от вратата ме почна:" Ама ти твърдо си решила да раждаш днес! Ами вземи размести и диваните, ако искаш! Нали съм ти казал, преди 20ти не отивам никъде, ако искаш хващай влак, автобус или стоп"  Joy Та накрая се кротнах на дивана и се почерпих с последния епизод на "Отчаяни съпруги". А милото, за да ме развесели ми купи тортааа   cook

 Днес мисля пак малко да се поразходя, ама вече умната. А утре ще си чакам прекрасните кръщелници - Владемира (5г.) и юнак Стефчо (2.5 месеца) - на гости  kyllmg

 Хубав ден, кукли!

# 29
  • Мнения: 2 784
Здравейте, момичета!
Мама Z, и моя бебок доскоро беше седалищно. Много се бях притеснила да не се наложи секцио- първо, защото безумно ме е страх от упойки и операции , второ, защото бебка върви по-дребна и трето, защото ми се искаше всичко да си дойде естествено- и раждането и кърменето, а и по-малко да седим в болницата. Бях питала доки мога ли да направя нещо, за да се обърне бебето и тя ми каза:"Абсолютно нищо". Но като се прибрах в къщи и се разтърсих намерих на няколко места, че стоенето на 4 крака или пълзенето по 5-10 минути на ден понякога помагали и реших, че ако не ми помогне, поне няма да ми навреди. Мъжо се скъсваше от смях, докато четях надупена или пълзях като хлебарка. Mr. Green Но на последната консултация се оказа, че бебка е заела челна стойка. Не знам дали е помогнало или е някакво суеверие, но мисля, че има известна логика, в смисъл, че корема се опъва надолу и има повече място да се завърти бебока. newsm78
За матрачетата- чувала съм от познати, че тия с кокосовата вложка, ако случайно се напишкат, много лошо миришели и нямали изпиране. Някой дали има преки впечатления дали това е така?
Krassina77, силикона по-принцип повече държи на топлинна стерилизация от каучука. Аз имам даже силиконова формичка за кекс, пише на нея, че издържа до 240 градуса по Целзий. А водата завира на 100.
Искам да попитам за тези еднократни гащи- памучни ли са, дълбоки ли са? Дали ще издържат превръзка?
Мама мага, честито ти рождество! Желая ти едно хубаво и здраво бебче като позакъснял подарък!

Общи условия

Активация на акаунт