Грамчетата им броим и за нашите ФЕВРУАРЧЕТА се молим и бдим!

  • 15 303
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 95
Момичета,минавам само да се отчета от прегледа.....добре сме,тежим 2400  не знам много ли е малко ли е newsm78 доки каза ок е Wink
Взеха ми кръв,шийката на матката ми е затворена плацентата добра,бебко е надолу с главичката.От меренето на тоновете.......показа че имам малко контракции но и те били в норма и нормални за седмиците от бременността. Доктора ми препоръча акопунктура  за последните 4 или 5 седмици за по безболезнено раждане...е то гаранции няма но ще опитам.
На всички честити покупки.....а как се разбързахме сега всичко да купим Wink
Тони,пиши след това как е Криско Hug
За Карбо и аз залагам на момиченце,но да видим....

# 286
  • Мнения: 649
Foxy, Emy ще хвърля малко бобец и ще ви отговоря след това.  Joy Ами не знам сладурки, когато реши да излиза. Засега сме на вариант нормално раждане, така че дата нямам. Но от днес мога да си го чакм всеки ден моя разбойник.

Идеята ми беше ако искате след имената ни да вкараме кой къде ще ражда. Така например ако Ивето роди ден преди мен , аз като тръгна да раждам на следващия ще знам , че и тя е там.
А нали идеята е да се уведомим, когато настъпи щастливото събитие. А защо не да си направим и лична среща.

Иве ако се открият гъби в микробиологията задължително ли трябва да минем секцио?
Аз този следобед се надявам да разбера резултатите от моята микробиология.

Аз за на Carbo бубата залагам МОМЪК

# 287
  • София
  • Мнения: 83
Здравейте коремчета,
да се включа и аз днес.Мерси за предложението за име.Изглежда няма да е Кристиян,защото на таткото не му харесва.Харесва му повече Александър.
Аз си правя списък за нещата които трябва да купим за бебчо и горедолу от къде(за инфо на таткото),защото ням да купуваме многo преди да се роди.Майка ми и таткото ще се погрижат за това.Пък и те ща могат да ги вземат за 2 дни докато сме в болницата има и телефони и видоевръзка не сме откъснати от света  Party Хем ми се иска да пазарувам но хем се и въздържам(малко суеверие)
По необходимите ще взема другата събота и неделя, а пък и не мисля да раждам до тогава не го пускам малкия  Naughty
важното е че избрахме количката след дълго избиране(исках да е лека, удобна,маневрена,здрава и качествена) ето това избрахме http://www.abcdesign-bg.eu/product_info.php?cPath=32_38&prod … a47494aa2d5b3c27f  ,но ще я купим  след като се роди бебчо.Доставката е за 1 ден и могат да ни я донесат вкъщи,също ще вземем и кошче за кола към нея.
Не мисля да избързвам мног с покупките защото бебчо ще има и подаръци,ще ме питат какво да му купят и така ще спестим някои неща които не са от първа необходимост.
Ние февруарките бая се задържахме и стискъме кълки,че от януарките по-това време се бяха родили вече няколко бебчета.То така е по-добре,но от другата седмица се почва  Joy


# 288
  • Мнения: 56
Деска, ами да не бързо бебо тогава, аз мислех, че си секцио Wink
Carbo ще има девойка ( като й каза коминосчистача на първата ни среща) Wink Така усещам аз, може и да се лъжа, ама и мен пусто любопиство ще ме изяде Mr. Green Наде, душа, имай сърце и влез да пишеш Grinning

# 289
  • Мнения: 46
Zalagam za MOMA,na CARBO
Desi,na men lekarkata mi kaza,4e ako imam gabki 6te gi lekuva s antibiotik,a za te4enieto mi trqbva da otida da mi slozi 1 krem,koito polzvah i v 6 mesec,samo 4e 4akam devera da doide da me zakara  #2gunfire,4e dnes e adski stud

# 290
  • Мнения: 238
Здравейте, мами!
Да се разпиша и аз днес - все още сме 2 в 1. Не давам на бебока да излиза в този студ  Naughty
Да се включа и аз в залаганията за Carbo, и според мен ще е момиченце. Само трябва някой да запише гласовете, ама така като гледам повечето клонят към момиче. Grinning
Само си мисля да не ни изненада като ни го покаже на снимка  Laughing както се загуби тия дни.....

Поздравления за новите покупки на всички!
При мен нищо ново няма - стискам кълки, а в сряда съм пак на запис на тонове - дано устискам до тогава, поне  Simple Smile

Стойте на топличко и се пазете  Hug

# 291
  • Мнения: 242
Представяте ли си да хвърли бомбата наш`та Карбо и да каже,че е родила близначета Joy Е това вече ще е върха!!!

# 292
  • София
  • Мнения: 216
Аз за carbo съм за мъж, ама когато се събрахме 5 мами в големия сняг и тя не искаше да ни каже, всички изказахме предположения, само Инчето каза, че ще е момиче, та да видим, може пък накрая и тя да познае:)))

За микробиологията и раждането, Деси, да ти кажа и аз не знам, затова утре като я питам, ще пиша, че нали после, ако се зарази с нещо бебчо ще го лекуват с антибиотици, на мен ми се ще, ако е опасно за него да не рискувам, ама все пак не говорим за херпеси и кондиломи и т.н. та ще видим какво ще каже докито.

# 293
  • Мнения: 649
Момичета според вас мога ли да си изпера обиколниците на бебо. Сега ще пускам чершафките и юргана , ама за тия обиколници се притеснявам да не се сгърчат от пералнята.Или пък да не ги центрофугирам  newsm78

# 294
  • Мнения: 242
Аааайде на доматитееее  Mr. Green Joy hahaha НОВАТА ТЕМА Е ТОВА Mr. Green

# 295
  • Мнения: 71
Здравейте, дами, аз съм от априлските коремчета. Наминавам във вашата темичка да питам дали  някоя от вас има час за Марков за края на януари/началото на ноември и й се налага да не го ползва или е склонна да го замени за 17.02.2009. Откриха ми вазоспазъм на лява маточна артерия и трябва да се следи на доплер през около 10-тина дни (а имам и предишна бременност с мъртво бебче в 38 г.с., изостанало 4 седмици, та ми е важно това проследяване).
Предварително благодаря, ако някой се отзове на лични.
Желая ви леко бременеене!
Здравей Реа, пълна ти е кутията.
нямам час за Марков, но искам да ти кажа, че доста често мами пропускат да отидат и му се появяват "дупки" в графика, така че, ако отидеш раничко, дори и да почакаш, той ще те вмести в графика. Сигурна съм в това, което пиша, защото познавам д-ра и начина му на работа - много е мил и не отказва никога да помогне.

Привет момичета, добре съм, но имам още да чета, така че ще се "видим" в другата тема.
 Hug Hug Hug

# 296
  • София,Младост 3
  • Мнения: 48
Здравейте! И аз чакам своето второ детенце на 28 февруари 2009. Може ли да се  присъединя към вас! Успех на всички! Има ли някое мамче избрало Шейново? Аз чакам момче.

# 297
  • Мнения: 356
Здравейте! И аз чакам своето второ детенце на 28 февруари 2009. Може ли да се  присъединя към вас! Успех на всички! Има ли някое мамче избрало Шейново? Аз чакам момче.
Мила,добре дошла в новата ни тема  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=365096.msg9884859#msg9884859

# 298
  • Sofia
  • Мнения: 2 489
Дорр, заповядяй в новата темичка!  Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=365096.0

Общи условия

Активация на акаунт