Март'09

  • 13 032
  • 298
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 28
офф,Слънце.Едно че ни изкара акъла,др че голям зор видях.Опитах се да оформя темата,ама пусто съм куцозлиика,нищо не се получи.Само ще ти кажа,свалям ти шапка,как се справяш само

# 61
  • Мнения: 0
 Aма днес май е един такъв сънлив ден. И аз като никога легнах да приспивам уж малкия а като съм се отнесла и аз...... По едно време то милото станало играло идва и ми вика "Мамо моля те хайде ставай" Rolling Eyes  И сега ми е едно отнесено.
 И като стана дума за колчките пак някой можели да ми каже нещо за тази http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … f35e4025020b73e3a
 Моля ви кажете ми ако някой е чел коментар. В Бургас в Пикадили я продаваха за 150 лв. Не я разгледах обстойно, ама ме заинтригува.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 858
Много ви благодаря за пожеланията момичета  Hug
Добре де и аз видях че сгъваемото матраче има кофти вдлъбнатини,а има ли друг преносим вариант  newsm78 Трябва ми да може да се пренася. Вчера някой спомена за такива дето се навивали на руло,май Вероники беше....  newsm78

# 63
  • Мнения: 1 734
Aма днес май е един такъв сънлив ден. И аз като никога легнах да приспивам уж малкия а като съм се отнесла и аз...... По едно време то милото станало играло идва и ми вика "Мамо моля те хайде ставай" Rolling Eyes  И сега ми е едно отнесено.
 И като стана дума за колчките пак някой можели да ми каже нещо за тази http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … f35e4025020b73e3a
 Моля ви кажете ми ако някой е чел коментар. В Бургас в Пикадили я продаваха за 150 лв. Не я разгледах обстойно, ама ме заинтригува.

Това, че количката е с две дръжки не е практично. Не може да се бута само с една ръка, а трябва задължително с две. Иначе започва да се криви. А ако държиш другото дете за ръка ще ти е малко трудно

# 64
  • Мнения: 1 170
Добро настроение, изчисти си кутията с ЛС Simple Smile

# 65
  • Мнения: 5
Polly-Wolly, готово!

# 66
  • София
  • Мнения: 5 792
Не знам какво е било това сгъваемо матраче, дето сте гледали (може някой да е пуснал линк, ама съм го пропуснала  Blush ) , но нашето за преносимата кошара е такова, дето като се прибира става на няколко ката и няма проблеми (как го обясних ooooh! Embarassed)
vily_st , хубаво е легълцето, но и аз не знам дали има две нива  Rolling Eyes
Aма днес май е един такъв сънлив ден. И аз като никога легнах да приспивам уж малкия а като съм се отнесла и аз...... По едно време то милото станало играло идва и ми вика "Мамо моля те хайде ставай" Rolling Eyes  И сега ми е едно отнесено.
 И като стана дума за колчките пак някой можели да ми каже нещо за тази http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … f35e4025020b73e3a
 Моля ви кажете ми ако някой е чел коментар. В Бургас в Пикадили я продаваха за 150 лв. Не я разгледах обстойно, ама ме заинтригува.

Това, че количката е с две дръжки не е практично. Не може да се бута само с една ръка, а трябва задължително с две. Иначе започва да се криви. А ако държиш другото дете за ръка ще ти е малко трудно
съгласна  Peace

# 67
  • Мнения: 0
Мерси много за коментарите.На мен първата ми беше с две дръжки и ми беше доста удобна, Ама сте прави за по голямото дете.Тогава нямах. Ама той моя Пепсън вече е голям и доста слушка на мама та си мисля че просто и той ще се държи за едната дръжка. А освен за дръжките, имате ли инфо като цяло за количката ?

 И още едно въпросче, знаете ли докога се пият витамините за бременни.

# 68
  • София
  • Мнения: 5 792
GalinaG24, аз го писах не само заради баткото - една от майките в другата ни тема беше с такава количка и често й се случваше като реве дъщеря й и се налага да я носи на ръце, да бута с мъка едната дръжка  Crazy
За витамините не знам - не съм почвала да пия сега.  Rolling Eyes Преди си пиех май до последно.

# 69
  • Мнения: 422
Като говорите за колички вече почвам да се обърквам. Въпреки, че аз нашта я купих, така че няма връщане.
Взех модел на Инглезина от Бейби Планет със зимен кош за новородено, летен вариант, и кошница за кола. Струваше 1300 лв. С две дръжки е, дано да  е удобна. Иначе е лека - 8 кг. и се сгъва на чадър. Дано съм направила добър избор.

# 70
  • Мнения: 1
Олеле,колко много сте писали!
Какво ще кажете за количките на Бертони?Много ми харесва високия ,супер лек модел с 3 големи колела.

# 71
Мерси много за коментарите.На мен първата ми беше с две дръжки и ми беше доста удобна, Ама сте прави за по голямото дете.Тогава нямах. Ама той моя Пепсън вече е голям и доста слушка на мама та си мисля че просто и той ще се държи за едната дръжка. А освен за дръжките, имате ли инфо като цяло за количката ?

 И още едно въпросче, знаете ли докога се пият витамините за бременни.
Витамините си се пият докрая  дори после като се кърми.

Сега бяхме на детски р.ден и имаше една мама с бебе на 4 месеца ,която много ми похвали тяхната количка ,която е  триколка на Макларън с големи колела.Всичко било 8кг.Ще я потърся да я видя.
Аз много си променям мненията и затова не искам да купувам предварително,защото има голяма вероятност да тръгна да я връщам и сменям.както вече реших че няма да купувам зимен кош=април ще започнем нразходките-за 1 месец няма смисъл май.

Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 20:09 от marussia

# 72
  • Варна
  • Мнения: 858
Elwing ето ти линка на сгъваемото матраче, твоето такова ли е?
http://www.kasidabg.com/product_info_cpath-289_291_294-products_id-6359.html

# 73
  • Мнения: 980
Привет и от нас, дочетох ви..

Днес цял ден ме боля ОТНОВО коремче и само лежа. Татито ни се включи активно и с малката успях да сътворят разруха във хола  Heart Eyes
и по темите:
За казването като тръгна да раждам- ами аз на моите не казах миналата година. Беше Нова година, те бяха на маса с приятели, чухме се в 12 без 10 и аз обявих, че съм ектра. Чак на другия ден като се роди беба звъннах на мама и й честитих внучката. Ако бях казала на 100% съм сигурна, че щяха да цъфнат и да висят цяла нощ в болницата Peace

За връзката киселини и косата на бебето- с Яни нямах и една приятелка ми беше казала:"Значи бебето ти е плешиво!" Shocked Е, Яни се роди с гоооолям сноп коса по главата. И досега си върви с много гъста чуплива коса.

това за пакетчетата е идея,но нали казват че даде ли се един път шише на бебето и то ще се отбие  newsm78
Бебо няма да се отбие от веднъж. Мен ме съветваха да давам млякото с лъжичка.

Добро настроение, Кенгароо имат фирмен магазин на Илиянци. Влизаш през главния вход, по алеята докрая, после наляво, покрай входа на закрития базар.  Peace

Искам да питам за еднократните бикини-за предпочитане ли са и защо?
Ползваш, цапаш, хвърляш... по лесно е от събираш, накисваш, переш, простираш...

Нас ни проверяваха дали лежим по корем! Така се прибира по-бързо матката.

В какво бихте сложили бебето с количка с пълно легнало положение, а без кош. В това ли?
http://www.detskydum.cz/detail/graco-kosykot-341901/
Не е ли зимно? Аз ще ходя да го видя на живо, де.
Дез, това с лежането по корем не го знаех. А няма ли да ти цвръцка кърма като си натиснеш цицките? Thinking
И портбебето на Грако е зимно и много топло. Моята количка е Грако, купихме я в комплект с такова порт бебе. Яни е януарче и свърши добра работа, ползвахме го почти до средата на май, но беба започна да се поти вътре. Порт бебето се слагаше в количката (пасва идеално, нали са си комплект), в колата пак така я возехме до момента, когато започна да се върти и един прекрасен ден се похлупи зад седалката на водача ooooh!

# 74
  • Мнения: 1 734
Elwing ето ти линка на сгъваемото матраче, твоето такова ли е?
http://www.kasidabg.com/product_info_cpath-289_291_294-products_id-6359.html

Точно тези матраци имах предвид, че никак не са удобни. Там  където се прегъват се образува ръб, а по средата - разстояние. Ползвала съм ги, не бих си взела отново

Общи условия

Активация на акаунт