За малката Принцеса...

  • 7 135
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 637
Толкова силно си искам момичето...много е празна стаята и мястото кадето трябваше да бъде кошчето и...

# 16
  • у дома
  • Мнения: 1 160
Мила креватчето на Маги стой 1г.3мес.9дена ПРАЗНО
Кураж!Живота не спря....
Въпроса защо на мен ще си задаваш стотици пъти
Аз вече не мога да имам бебче...
БОЛИ.АДСКИ БОЛИ!!!

# 17
  • Мнения: 2 577
Даниелка, не знам какво да ти пиша, какво да ти кажа, за да те успокоя, думите са излишни. Мисля за теб, съжалявам и страдам с теб.



Не знам дали не разравям раната, но бих те посъветвала да се поинтересуваш за всякакви документи относно престоя, раждането ти и дали е правена аутопсия на твоето детенце. Потърси и консултация с лекар, да те прегледа теб и да си спокойна за състоянието си. Hug

Кураж , миличка!

# 18
  • София
  • Мнения: 3 123
Много съжалявам за малката ти душичка. Cry
При следваща бременност много стрикно си мери кръвното и изследвай урина,също така ходи и на Доплер!
Преди да изгубя близнаците си ,аз също вдигнах точно такова кръвно и предполагам,че и преди това съм имала високо без да знам.При следващата бременност започнах отначало да се следя и се оказа,че много рано започнах пак да го вдигам,а от 20-та г.с. започна и загуба на белтък.Пиех много лекарства,правих редовно прегледи и изследвания и всичко завърши успешно ,макар и с месец по-рано.
Пожелавам ти следващата бременност да е успешна! Praynig

# 19
  • Мнения: 226
 Hug Даниелка, много съжалявам и ми е мъчно за теб, и за малката ти принцеса.

# 20
  • Мнения: 827
Момичета след всеки нов пост на новодошла мама тук , не знам какво да пиша вече.Прсото имам чувството че всичко в този момент е толкова безмислено...Много съжалявам Даниела.Моля се за твоята душа да намери покой и скоро да се вдигнеш на крака. Praynig
За малкото ангелче Flowers Rose Flowers Rose

# 21
  • Мнения: 41
   Мила Даниелка, съжалявам, че и ти стана една от нас.... искрено съжалявам за рожбичката ти  Cry Cry Cry Силно те  Hug
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose за малката принцеса !

# 22
  • София
  • Мнения: 1 941
Danielkka, Sad Hug
 Flowers Rose Flowers Rose

# 23
  • Мнения: 2 270
Danielkka, Hug Cry
за твоята принцеса . . . Flowers Rose Flowers Rose

# 24
  • Мнения: 3 637
Момичета...толкова безсилна се чувствам...искам отново бебче,но ако се случи пак ...
И дали моята Принцеска ме гледа сега от високо и дали обича мама...дали ще ми прости,че неможах да и дам живот!?!

# 25
  • Мнения: 825
Даниелка, съжалявам че и ти си преживяла тази мъка и си преминала през кошмара. Ще ти трябват много сили да продължиш напред, но още е много рано, изживей болката си, наплачи се.
 Flowers Rose Flowers Rose за твоята принцеска

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 149
 Даниелка,  Hug- те. Съжалявам, че и ти се присъедини към нашите редици.
 Аз изгубих моите близнаци в 24 г.с. При мен лохиите бяха около 35 дни и веднага след това ми беше и първия цикъл.
 Относно спирането на кърмата - на мен ми изписаха Бромокриптин, но аз не го понесох и го замениха с Достинекс, след консулт с ендокринолог, който лично на мен ми понесе много по-добре.
 Всяка от нас се чувства безсилна след такава загуба. Аз също искам отново бебче, но само времето ще покаже какво ще стане.
 Не губи надежда.

# 27
  • Мнения: 9 973
Даниелка  Hug,дано твоето момиченце е на по-добро място Praynig

# 28
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Даниелка, много съжалявам за всичко!  Hug
Твоето момиченце винаги ще бди над вас.  Praynig
Дано скоро се похвалиш с "двете чертички".

# 29
  • Мнения: 517
Лошо ми стана като прочетох 3а 3агубата ти. Следя понякога темата с имената и исках да видя какво име си и3брала. Ужасно се натъжих... Бог да бди на бебата ти, милото ангелче  Praynig Cry Praynig Моля се да 3абременееш скоро.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт