Къде приема д-р Богословова?

  • 118 800
  • 668
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 640
на твое място бих отишла да си пусна БХС в МД.
Ранният скрининг е много по-информативен принципно.

# 76
  • Мнения: 1
Моля Ви дайте ми телефона на д-р Богословова . И някои знае ли как е приемното и време?

# 77
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
На стр. 2 са посочени мобилен и стационарен телефон.

# 78
  • Мнения: 326
Здравейте.
Аз от скоро съм пациентка на Д-р Богословова. Момичета, няма такъв човек-доктор. Толкова е спокойна, толкова майчински е настроена, че просто нямам думи да ви опиша колко съм доволна. Бременна съм в 4 месец, за първи път ми се случва доктор да ме гледа на екограф в продължение на 35 мин. без да мрънка. Чакаше си да се обърне бебока да му мери там разни нещица свързани с БХС и въобще не нервнечеше. Даже напротив - говорихме си с нея, обяснява ми за бебето разни неща, говореше си със сестрите, майтапи и т.н. Много горещо я препоръчвам. Кабинета е чист, нов, спазва се хигиена, въобще е супер всичко там. Да не говорим, че работя и живея в района.
Това е от мен. Ако някой се двоуми къде да си следи бременността - това е човека.
П.П. Само забравих да кажа, че това ми е втора бременност, първата беше неуспешна, приключи в 4 месец. Тогава се следях на в часта болница, платих значителна сума пакет за проследяване и въобще не бях доволна от там. За това препоръчвам Д-р Богословова, струва си всяка стотинка, която оставям там. Цените са абсолютно нормални, за старанието което се полага, даже са ниски. Например: Ехограф - 30 лв. БХС - 40 лв. Микробиология - 10 лв. Та това е от мен!

# 79
  • Мнения: 70
Споделям Peace, че д-р Богословова е страхотен човек и професионалист и двете ми деца ги има благодарение на нея, преди да се родят, имам два аборта в 2-ия и 6-ия месец......

# 80
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 817
И според мен д-р Богословова е невероятен човек и специалист. Благодарение на нея имаме живо и здраво детенце.

# 81
  • Мнения: 36
Д-р Богословова просто е най-добрата!!!
Тя е една от най-опитните специалистки в България, като в допълнение на това е и много човечна и етична!
Целият й екип е на отлично ниво!

 Hug

# 82
  • Мнения: 401
Някой може ли по-конкретно да ми обясни къде се намира кабинетът? Пуснах адреса на картата, обаче това не ми говори нищо. Като ходих до мола Скай Сити оня ден, видях, че точно преди ИЧС има една табелка в посока, обратна на тази на мола (ако табелата сочи на ляво, молът се пада в дясно)- "Медицински център" мисля че "Гинека" се казваше. В този медицински център ли се помещава кабинетът, или не?

# 83
  • Мнения: 7 128
Не, в другия край на същата уличка е обаче.

# 84
  • Мнения: 401
А има ли някаква голяма указателна табела, или някакъв друг лесен ориентир? Питам, за да не губя време да се лутам и да не закъснея за прегледа. Едва си взех час, и то няколко дена след датата, която ме интересува, но все пак поне е нещо... Та, да не ядосвам докторката със закъснение, затова питам.

# 85
  • Мнения: 915
Ами честно казано, когато ходих последно (август) нямаше още никаква табела, но ще го намериш все пак, сигурна съм Peace Нов блок е, от улицата се вижда входа, има няколко стъпала надолу.

# 86
  • Мнения: 147
А има ли някаква голяма указателна табела, или някакъв друг лесен ориентир? Питам, за да не губя време да се лутам и да не закъснея за прегледа. Едва си взех час, и то няколко дена след датата, която ме интересува, но все пак поне е нещо... Та, да не ядосвам докторката със закъснение, затова питам.
В двата края на улицата има 2 нови кооперации, кабинетът е в бяло-червената кооперация, точно до входа му е табелата ул."101" 11, иначе друга табела все още няма. Няма страшно, лесно ще го намериш  Peace

# 87
  • Мнения: 143
Няма табели и до днес.Като застанеш с лице към студетския блок на ичс който се намира точно пред Скай сити,тръгваш по лявата пряка точно по оградата на ичс.Веднага на първия ъгъл има фризьорски салон,ти завиваш точно на този ъгъл в дясно.След салона има медицински център,който подминаваш.Малко след него има малко блокче,на ъгъла на което ще видиш кафява врата с 3 стъпала и рампичка.Пише само номера -№101.Влизаш направо без да звъниш.Дно съм обяснила по възможно най-лесния начин.

# 88
  • Мнения: 401
Много ви благодаря за изчерпателната информация!

# 89
  • Мнения: 36
Ето една хубаво интервю с д-р Богословова в сп. "9 месеца":

http://www.9m-bg.com/?p=cat_inner&sub=&id=3063

Общи условия

Активация на акаунт