КАК ДА ВИ ПОКАЖА...,НО ЩЕ ВИ КАЖА.ТЕСТЧЕ ++ МИ СЕ ПОКАЗА-12-18.01.2009

  • 11 589
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Добро ютро и от мен!Аз се чудя защо е толкова пусто и накрая се сетих,че е събота  Twisted Evil
Сега се чух с ral4e:) , термина й беше на 12, днес има 2 см разкритие, но контракциите не са редовни и не се знае кога ще се появи малката принцеска!Нека й стискаме палци всичко да мине по-скоро и да гушка бебка още днес  Praynig Praynig Praynig
Благодаря на всички за пожеланията!Няма да бъда люта свекърва, щото си търся снаха от форума!Айде дерзайте  Mr. Green Приемат се всякакви рушвети и подкупи  Money
Момичета, да ви попитам - имате ли идея какво се купува за първа годишнина от сватбата?Чета из разни форуми за ръчен часовник, ама нещо не ми допада тая идея.На друго място четох за нещо памучно, обаче пък там мненията са разноречиви, защото май било за 2ра годишнина и вече се обърках, а имам само 2 дни още  Rolling Eyes
Чао засега  Hug

# 241
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Честит имен ден на всички празнуващи   bouquet Живи и здрави!

Аманита, честити сини гащи  Heart Eyes Все така добре да се чувствате и ти и бебчо  Hug
Хриси, да ти е жива и здрава красавицата  Heart Eyes

Стискам палци на Ралчето и чакаме хубавата новина  Praynig

# 242
  • Видин
  • Мнения: 961
Зориии, подари му себе си! Hug Гола, нахалан и млада! WinkТова-най ще му хареса!Сценарият оставям на теб! Heart Eyes

Много късмет на Ралчето! Peace Hug

# 243
  • Мнения: 629
Добро утро!!!!  Остана ли малко кафенце и за мен, че снощи беше тежка нощ по дискотеките  Joy

# 244
  • Мнения: 598
E, Жаки, изпревари ме  Joy Joy Joy Joy тази беше и моята идея  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Соф  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И аз си говоркам с рал4ето по телефона  smile3533 smile3534

# 245
  • Мнения: 3 641
Добро и от мен.  Hug
Жаки, мерси мило грижис за нас добре Hug
bgmamma123 , радвам се,че си се забавлявала. И на мен много ми се танцува Crazy
Соф, нищо не казваш за теб Rolling Eyes
Честити имен ден, ние сме на гости довечера. Ще си поиграя с една малка сладурана. Сега , обче се захващам с чистене, подреждане newsm28 wash 1ironing

# 246
  • Мнения: 598
Не остана кафе, отдавна го изпих  Joy Joy Joy ама Жаки ще направи още едноооооооооо Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Жени, ако имаш още сили след това ела и при мен да почистиш Joy Joy Joy Heart Eyes Heart Eyes Peace

# 247
  • Видин
  • Мнения: 4 921
 Embarassed Embarassed Embarassed
Alcho, ти в коя седмица стана бе?И хвани сложи една линийка за да те следя  Blush
Женка  Heart Eyes приятно гости и дано скоро да гушкаш своята сладурана

# 248
  • Мнения: 629
Супер сте  Heart Eyes  Толкова се радвам, че ви има  Hug

# 249
  • Мнения: 3 641
Пропуснах да спомена ,че стискам силно палци на Ралчето, дано всичко мине добре Praynig
Алчо, мило ще дойда как няма да дойда. Ти сега трябва да почиваш и пазиш бебо Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 250
  • Мнения: 598
бгмама, добре, че не се разсърди за кафетоооооооооо Hug
Жени, знам, че мога да разчитам на теб Heart Eyes
Аманитка, като видя какво е и слагам лентичка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 251
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Алчо, радвам се, че си отново в обичайното си настроение  Hug
Жени, няма нищо интересно около мен, мила. Ходя по лекари, но не гинеколози, макар че и за тях дойде времето вече. Да си изкарате много веселко довечера  Heart Eyes Hug

# 252
  • Мнения: 298
Здравейте момичета,първо да Ви поздравя и най-вече тези които са видяли + +.Ще Ви чета после.Много се радвам за вас и ви желая лека бременност.Отивам сега да ви чета защото след малко ще трябва да ставам.

# 253
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 342
Здравейте, момичета!
Аз се включвам за следобедното кафенце!

Аманитке, да погалиш юначето по главичката през шкембачето!

Алчо, ти коя седмица си, че аз съм отскоро тук?

Стискам палци на Ралчето, предайте й поздрави от всички нас тук! Дано роди леко едно прекрасно бебче!

Един въпрос да ви питам: на тестовете за овулация понеже пише, че не се правят сутрин с първа урина, вие кога ги правите? През деня в работата надали е удобно? Вечер ли тогава?

# 254
  • Мнения: 3 641
Милето, аз ги правя вечер към 20 часа след работа.Хубаво е да сеправят горе-долу по едно и също време Hug

Общи условия

Активация на акаунт