КАК ДА ВИ ПОКАЖА...,НО ЩЕ ВИ КАЖА.ТЕСТЧЕ ++ МИ СЕ ПОКАЗА-12-18.01.2009

  • 11 585
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Аз днес си направих втория тест от тези Престо ама отрицателен  Cry Надявам се това да е защото пак избързах- то нали хормона на бременността се развива с различни темпове при всички? Знам ли

Миличка,  избързала си с теста Hug. Поне така си мисля. Не се отчайвай, изчакай си закъснението.
Дано да видиш EFP следващия път  newsm17

Аз ще чакам да мине тази седмица и тогава тест. Страх ме е да се разочаровам... Sad

# 286
  • София
  • Мнения: 969
Честита годишнина на Жаки   bouquet
Много любов и разбирателство ви желая и много скоро едно сладко бебче, което да ви радва и да ви направи много щастливи  Hug
Пожелавам на всички нечакащи идната седмица да видят двете чертички и да им се разсеят съмненията  Hug А на бебеправещите голям успех  luvbed
Приятна вечер от мен

# 287
  • Мнения: 165
milly76 аз вече реших. На 22 трябва да дойде лелката. Реших че тест ще правя в неделя защото ми писна от предварителни разочарования.  smile3515 единственото нещо което искам и пожелавам на всички тук е  EFP не мислех обаче че ще се притеснявам толкова. Май дори не съм си давала сметка до сега колко много искам бебе. Досега все нещо не ни беше наред (жилище, работа пари) все не му беше момента. Един ден решихме че спираме да се пазим защото то идеалния момент така или иначе няма да дойде. И... така след като започнахме да бебеправим разбрах че това е било в действителност най-важното за мен дано се похвале другата неделя пожелавам същото и на вас момичета

# 288
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 335
millу75, nana5kova, желая ви в най-скоро време така очакваната бременност!
Наистина имаме нужда да поработим малко върху психиката си. Решила съм да се концентрирам върху дъщеричката си, върху семейния уют, върху работата си, където е пълно със задачи, върху най-близките си приятели, за които все не намираме време. Това вглеждане в себе си само ми вреди! Ще се опитам в предстоящия месец да не се държа така, сякаш ще се свърши света. Мисля, че по този начин ще имам по-голям успех.

Надежда, желая ти бързо да се оправиш, не е приятно въобще!

Лека вечер, момичета!

Общи условия

Активация на акаунт