КАК ДА ВИ ПОКАЖА...,НО ЩЕ ВИ КАЖА.ТЕСТЧЕ ++ МИ СЕ ПОКАЗА-12-18.01.2009

  • 11 592
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 598
привет на всичкииииииииииииии  bouquet
Жаки с пожелание за много дълги години  заедно и един голям   bouquet ти честитя годишнината Joy Joy Joy
Бонбонките свършиха, дай още нещо за хапване  Joy Joy Joy

# 271
  • Мнения: 1 775
Жаки, честита годишнина, много любов, семейно щастие и разбирателство ви пожелавам. Честито и на имениците.  bouquet

# 272
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
nana5kova карай по-спокойно мила. Някои момичета пробват от няколко месеца без резултат Sad . Стискам палци и се моля за всички, дай Боже чудото да стане  Praynig.
И аз много го мисля, ама на седнах да давам съвети Blush
Много ми се гади и едни световъртежи на моменти, дано не е от нерви.... newsm78
Вчера сутринта отварям един пастет за закуска, и като ме лъхна една миризма на мърша  Shocked ужас...тичам при милото да му се накарам, че е взел с изтекъл срок на годност, а той ми вика "Ти добре ли си, много си е хубав и вкусно си мирише...срока му е до 6-ти Май....." Едно без апетитие настава.. Sick #Crazy newsm78 Дано не си внушавам.... И мен ме хващат лудите  #Crazy ще полудея.
Но, и да не е станало няма да се отчайвам....все пак ни е първи месец в бебеправенето.... Heart Eyes
Ще ви държа в течение, все пак ми става по-леко, като споделя с вас  Hug Hug. И особено като съм далече от България, далеч от приятели и близки.... Hug Hug Hug

# 273
  • Мнения: 165
При мен единствения "симптом" е болка в гърдите, ама не точно като преди цикъл. Само нещо каато напрежение в зърната. Другото е че съм много раздразнителна.Постоянно крещяпо милото. Не знам единственото от което ме е страх е фалшивата надежда.

# 274
  • Мнения: X
Този месец преди да ми дойде имах страшни болки в гърдите, все едно някой ми ги дърпаше с въжета Confused, зърната само при докосване ме боляха страшно много, имах много силно гадене и един път дори повръщане  Sick. Почти бях сигурна, че този път ще е станало, но уви на датата ми към 21.00ч лелката ме изненада. Може би е било внушение, или е било нещо на хормонална основа. Гърдите ме боляха още три дни след това.

# 275
  • Мнения: 3 641
Жаки, честита годишнина! Бъдете сплотени, винаги влюбени и от ту кнататък да сте все по-голямо семейство Heart Eyes Heart Eyes
На всички, които чакат "лелката" стискам палци да не идва Peace

# 276
  • София
  • Мнения: 3 860
Здравейте момичета  Hug
Влизам да честитя на всички Атанасовци днес   bouquet
И на Жаки   bouquet Честита годишнина пожелавам ви още много години семейно щастие   bouquet  Heart Eyes
Аз не бебеправя ама си меря въпреки всичко температурата и нещо много ме притеснява че е все висока  Confused а в четвъртък бях на лекар няма кисти няма нищо  Sad казах му и на него той вика ааа не я гледай ти температурата  Rolling Eyes
Стискам палци на всички чакащи да не дочакат лелята  Hug

# 277
  • Мнения: 141
Момичета здравейте! Честито на всички именници! Да сте живи и здрави и много щастливи!  bouquet
Аз съм още по-отчаяна и от преди. Имам киста 4 см. В В сряда бях на доки и тогава се видя. Беше ми 10 ден от цикъла. Доки ми предписа дуфастон от 16 ден. Но в петък вечерта прокървих и продължавам да кървя. Не е толкова обилно, но все пак си е кървене. Обадих се на доки, но го нямаше в града. Отидох на друг лекар, за да се убедя, че всичко е наред, да ме види на УЗИ. Той се оказа шарлатанин. Значи видя я кистата и ми каза, че незабавно трябва да се оперирам, и че лекарят ми бил безотговорен. Аз естествено се разплаках, защото той започна с примерите на момичета, чиито кисти се оказали рак. Просто не искам да си го припомням. И при всичко това, аз съм в сълзи, мъжът ми гледа и не вярва на очите си, той ни казва питайте! Shocked Какво да питаме!
Пита ме дали съм здравно осигурена и като му казах че съм, той отговори, че тогава е 100% категоричен че трябва да се оперирам. Преди да идем при него чакахме в друга болница, но там след като платихме и чинно зачакахме 10 души пред нас, гинеколожката излезе и като видя хората, каза "О, много сте се събрали, няма да ви прегледам всичките. Имам си работно време!?" Просто си тръгнахме, защото продължавах да кървя. И попаднахме на този шарлатанин. С един преглед и хоп операция! Писна ми от лекари, които не зачитат клетвата си.
Сега съм на доки в понеделник и ще видим какво ще правим? Но продължавам да кървя?!

# 278
  • София
  • Мнения: 1 248
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!!! БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!!!
  bouquet  bouquet  bouquet
ЖАКИ, ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА!!! НЕКА СЕМЕЙНИЯТ ВИ ПЪТ БЪДЕ ОСЕЯН САМО С ПРИКАЗНИ МОМЕНТИ!!!
  bouquet  bouquet  bouquet
АМАНИТКА-ЧЕСТИТИ СИНИ ГАЩЕТА! Hug

НАДЕЖДА-не искам да те стряскам, но щом продължаваш да кървиш, мисля че е добре да се консултираш със специалист колкото може по-бързо. Виждам, че си от Пловдив. Още сега може да отидеш на Пещерско в хирургиите на 3-тия етаж в отделението по консервативна гинекология. Там могат да те прегледат по спешност и ако се наложи дори може да те приемат за няколко дни, да ти направят необходимите изследвания и прегледи и да решат дали си за операция или не. Колектива там е много добър и няма да се наложи да плащаш за нищо, така че не отлагай! Hug

# 279
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Надежда, представям си колко си притеснена  Hug Аз преди години бях в сьщото положение - киста на левия яйчник, коята нарастна за дни буквално - 7 см и започнах да кьрвя / все едно сьм в цикьл / И двамата гинеколози, които ме гледаха бяха категорични, че трябва да се оперирам, бях на 19 г. При мен нещата се разминаха без операция, но започнах лечение с нетрадиционна медицина /това е друга тема / Незнам от това ли е било, но кьрвенето спря и кистата изчезна.
Мисьлта ми е да не се тревожиш предварително и да отидеш при добьр специалист, на когото имаш доверие. Ако искаш сподели при кого ходиш в Пловдив.
Прегрьщам те и ти пращам малко кураж  Hug

# 280
  • Мнения: 1 247
ЖАКИ СЛЪНЦЕ ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ДА ЖИВИ И ЗДРАВИ И ВСЕ ТАКА ДА СЕ ОБИЧКАТЕ ДЪЛГИ ГОДИНИ СЪС ДАНЧОНИ  newsm51 newsm51 newsm51
ЗОРИ МИЛО ХАЙДЕ ЧЕСТИТО  ТИ СИНИ ГАЩЕТА  smile3525 smile3525 smile3525

# 281
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Nadejdata не отлагай , както казват Soff и Катето не се отчайвай, отивай при специалист и всичко ще бъде наред Peace Hug Само спокойно и вярвай в хубавите неща Hug
Хриска, гадна работа са тия симптоми Sad , страх ме е да не се подведа Sad. Реших обаче да гледам с усмивка, каквото и да се случи Heart Eyes
Бяхме с милото на shopping и като ме сви корема, една разпъваща болка, корема ми стана твърд като камък Sad , едвам се добрах до колата. След няколко минути , в колата ме отпусна. Не знам какво беше, контракции ли??? Thinking Rolling Eyes нещо като разпъване на матката Rolling Eyes
Тука (в Англия) има дигитален тест за бременност Clear Blue, който отчита 4-ри дни преди датата. И освен това показва в коя седмица си. Не знам до колко e точен, то понякога от много неща зависи. Ама няма да бързам, ще си чакам тази седмица и тогава. Четох някъде из форума, една мацка с установена бременност от доки, а тест продължава да е отрицателен #Crazy

# 282
  • Мнения: 165
Аз днес си направих втория тест от тези Престо ама отрицателен  Cry Надявам се това да е защото пак избързах- то нали хормона на бременността се развива с различни темпове при всички? Знам ли

# 283
  • Видин
  • Мнения: 961
Благодаря ви на всички за пожеланията! Hug Heart Eyes Hug

# 284
  • Мнения: 257
Честита годишнина Жаки!
Аз ви пожелавам да сте преди всичко живи и здрави,да откриете истинското щастие заедно,да може винаги да разчитате един на друг,
да се подкрепяте, уважавате и обичате винаги!Също така ви пожелавам от все сърце, макар и да не ви познавам лично,през каквито и моменти да преминете, да съхраните обичта си и всеки ден да сте сплотени и прегърнати, ръка за ръка и през трудностите и през щастливите мигове!

Nadejdata_08,много съжалявам за това,което изживяваш в момента SadВярвай в доброто и то ще се случи!Аз имам киста и други подобни образувания в гърдите,но гледам много да не мисля за това!Просто си давам кураж сама.Опитай и ти Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт