КАК ДА ВИ ПОКАЖА...,НО ЩЕ ВИ КАЖА.ТЕСТЧЕ ++ МИ СЕ ПОКАЗА-12-18.01.2009

  • 11 593
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 598
Aз ги правех в 18 около 5 дни в месеца  Peace

# 256
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте момичета Simple Smile
първо Честито на всички празнуващи днес   bouquet
Стискам палци за Ралче всичко да е наред и още днес да гушка бебче   Hug
Приятен уикенд момичета, че Валето се събуди и отивам да я забавлявам

# 257
  • София
  • Мнения: 3 860
Здравейте момичета  Hug
Първо да честитя на всички именици днес Simple Smile Да са живи и здрави   bouquet
Аманитка честити сини гащи  Hug Hug Hug
И леко раждане на Ралчето  Praynig
Весела събота и неделя от мен  Heart Eyes
 Joy

# 258
  • Мнения: X
Здравейте момичета!
Преди три месеца решихме с мъжа ми да пробваме за бебе, но уви все още опитите са неуспешни. Винаги сме искали, но едва през октомври месец решихме да се заемем сериозно с опитите.
Миналата седмица, като ми дойде, изпаднах в някаква гадна депресия Sad. Знам, че още е много рано и всеки ще ми каже, че трябва да мине поне година, но се чувствам ужасно и не мога да си намеря място. Тези дни малко се поуспокоих, защото имах повече работа и гледам много много да не мисля за това.
От време на време понаминавам в тази темичка и чета окуражителните Ви постове към другите момичета. Радвам се, че ви има и че давате кураж на много хора Hug

П.П. Честит имен ден на всички, които празнуват днес. Да са живи и здрави и много късмет в живота   bouquet

# 259
  • Мнения: 568
Честит имен ден на всички Антоновци!    bouquet
Присъеденявам се в колективното стискане на палци за Ралче  Flutter

nana5kova, milly76 дано да ви провърви и да се похвалите скоро с две чертички  Praynig
Jeny коремни преси не се препорчват повреме на бременност. Съгласна съм с Milady - прави до овуто и след него се въздържай  Flutter
amanita честито ти пишленце!  Mr. Green
Hriska голяма хубавица е щерката! Много сърца ще разбива като порасне...  Flutter
Хриска не се отчайвай! Три месеца са нищо!  Hug



# 260
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 355
Здравей, Хриска, горе главата!
Ще стане магията! Аз този месец аха да се депресирам, ама си викам: НЕ! Положителните мисли ще ми подарят положителни емоции!

Пожелавам го и на теб!   bouquet Hug

# 261
  • Мнения: X
Здравей, Хриска, горе главата!
Ще стане магията! Аз този месец аха да се депресирам, ама си викам: НЕ! Положителните мисли ще ми подарят положителни емоции!

Пожелавам го и на теб!   bouquet Hug

Desitalee, и аз се успокоявам, че все още е рано и няма да се отчайвам.
Mileto, Благодаря ти много   bouquet. Хубава мисъл-много ми хареса Hug

# 262
  • Мнения: 257
Добро утро от мен!Искам със закъснение да честитя на Антоновците от вчера именния ден!А днес на всички Атанасовци!Да са живи и здрави всички!
А на всички дами от форума-приятен неделен ден! Heart Eyes HugЧерпя ви по едно капучино  Wink

# 263
  • Видин
  • Мнения: 961
Привет, момичета! Hug

Честито на днешните именници!  bouquet  bouquet  bouquet

Искам да почерпя, че имаме годишнина от сватбата Grinning


# 264
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ох,Жаки, аз цяла сутрин се чудя кой имаше празник днес и с бременния си мозък не можах да се сетя че сте вие  Shocked
Честита годишнина на вашето страхотно семейство!Пожелавам ви да се обичате още повече от сега, да се разбирате както и до сега и живот и здраве съвсем скоро да бутаме колички заедно в Градската градина!Пожелавам ти го от все сърце, знаеш го  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 265
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Честит празник на всички, които днес празнуват своя имен ден   bouquet

Жаки,на теб желая цялата любов на света да Ви сьпьтства винаги! Бьдете много здрави и щастливи заедно!!!  Hug Heart Eyes

# 266
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Честит празник на именниците!
Жаки,честита гдишнина!Много да се обичате и много скоро да си имате още едно детенце! Hug

# 267
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Честита Годишнина Жаки! Пожелавам ви много здраве, щастие, любов и много скоро да сте трима  Hug Hug Hug

На всички момичета благодаря за подкрепата! Много е хубаво че ви има. Стискайте палци тази седмица да нямам цикъл и да видя тест++ EFP Въпреки ще е много дръзко да се надявам да се е получило от първия път Cry ...
Хриска, не се предавай....много е рано да се отчайваш. Спокойно , следващият път ще стане Hug стискам палци за това Praynig

# 268
  • Мнения: X
Честита годишнина на Жаки! Да сте живи и здрави заедно много дълги години и да отгледате много деца, внуци и правнуци Hug
Честит празник на всички именници днес.   bouquet
milly76 И аз ще стискам палци, за да видиш положителния резултат Hug Благодаря за подкрепата на теб и на всички момичета, които дават голям кураж на всички  Heart Eyes
Хубав и слънчев ден на всички   bouquet

# 269
  • Мнения: 165
milly76 и аз тази седмица трябва да разбера ще си имаме ли бебче или не. На мен ми е много притеснено и съм много изнервена  newsm78 при тебе как е?  Имам чувството че това време е спряло, че изобщо не върви smile3506 Страх ме е че лелката ще се появи още преди да се стигне до тестче. Ако сега ми е изнервено то ако леката се появи сигурно  #2gunfire Интересното при нас е че мъжлето е 1000% сигурен че съм бременна и това ме зарязава и мен с оптимизъм. Момичета стискайте палци да се получи  преди да съм превъртяла напълно  smile3538

Общи условия

Активация на акаунт