КГБ = Клуб на Готините Баби - 57 :)))

  • 22 517
  • 449
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4
Здравейте от много студен Бургас.
Жабче браво на теб , добре че всичко ти е нормално.
Да ти пратя една количка. Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Мими ми писа на скайпа.
Кръвното и е спаднало но и било лошо и лежала.
Гледам вие сте зготвели а аз сега ще бягам в кухнята.

# 76
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327

 И аз съм тук от обед,но му дръпнах едно спанееее,не ви е работа,от 14,30 почти до 17ч! Ама тази сутрин измръзнах.Моят беше първа смяна и аз трябваше да хвана автобуса,който минава обикновено към 7,20-7,25.Спира пред у-ще,че слизат две колежки и аз там зачаках от 7,15.А той дойде чак в 7,45.За пръв път ми измръзнаха краката.Ботушите ми са топли и друг път не беше ми се случвало,ама то голям студ,беее!И като се върнах си изгледах сериала до 14,30,затоплила съм се и като съм му заспала!
А вие не спите,ами пишете,та четох,четох...После с Мелчето си побъбрахме доста,Анжелка ми пя песни и накрая завършва все с думите:"Бичам те,бабооо!"Та да се разтопи човек!

Виждам,че половината болни са се оправили!Ще видя след малко Мимито как е.Сега отивам да видя дали са ми се сварили картофите,че ще направя едни картофени кюфтета и после пак съм тук!

# 77
  • тук и там
  • Мнения: 312
Здравейте!
Снощи направих това,което ме посъветва Жабче и си легнах.Неможах да спя от уплаха.И аз като Айша не си меря кръвното и мисля,че ми е нормално.Сутринта обаче мед.сестра ми го измери-100 на 70.Каза,че може да е отражение от пълнолунието или от бъбреците,които ме болят.
Слетобяд лежах,че ми тежи главата,после сготвих.Мъжът ми вече цял месец и той лежи-с подуто коляно,синът ми е със скъсан минискус и най вероятно в събота ще замина за Варна.Тази вечер ще ми каже кога точно ще го оперират.А мен си ме болеше главата напоследък,но несъм и предполагала,че вдигам кръвното.От сега нататък сигурно така ще е и не трябва да се шашкам вече.
Е,казах си,оплаках се
Радвам се,че при Жабка всичко е наред и Танчето се оправя вече.
Диди,развеселиха ме котетата-игриви и хубави като моето.
Янче,тук съм!

# 78
  • Мнения: 263
Мими, не пробва ли сина ти първо с инжекции за минискуса? Майка ми така се оправи и и се размина операцията. Предполагам сте минали тази процедура, ама все пак да попитам.

# 79
  • тук и там
  • Мнения: 312
Диди,почти година  е така,но нали все по изпити беше и на школа ходи. Вече е за операция.Аз много се притеснавам,макар да знам,че не е слажна операцията,тъй като и дъщерями я оперираха от същото преди година, в същата болница във Варна.
Сега измерих кръвното-150 на 90.
Ще пия ракия,па дано смъкна.Мъж ми се смее и вика:ти си пий ракията и си яж зелето,а аз ще си пийна винце и ще хапвам луканка.Голям гадняр е.

# 80
  • София
  • Мнения: 16 196
Изчетох всичко. Днес сте по-добре и повече пишете. Само Мими май остана към болните - дано се оправиш с ракийката. Аз съм на мнение, че всичко лошо идва от нередовно пиене.
Да се оплача - като се прибрах нямаме парно. На 15 ет. в празен апартамент радиатор се спукал от студ и потекло надолу/не е от моята страна/, та спрели парното и сега влязоха с комисия да го махнат. Дано се оправи и се стоплим до сутринта. Пуснах 1 духалка, ама докато отопли....
За такситата - 911/Yess and yellow/  са специализирани за Драгалевци и Симеоново. Главно те приемат поръчки за там. Като спала с таксиджия - съвет от Пламен - не чакайте на поръчка от диспечерка, независимо към коя фирма. Просто си мърморят под носа - колега - от тук до там и който чул, чул. Иначе, всички са задължени да поемат по 5 адреса от тел. Обикновенно не им е изгодно - късо разстояние и др. Пламен пък винаги взимаше хора на късо разстояние - така печели от началната такса. Да не ви мътя главите с такситата, но от близо не е това, което виждат клиентите. Не случайно скъпия се отказа от тях.

# 81
  • Мнения: 7 473
                 Браво на Жабчето и Танитка! Hug Бе знам си аз кой ще издържи на диетата!Ще сте като фиданки на пролетната среща! Peace
                 Мими,я не му се вглеждай на кръвното.Аз след като установих ,че го вдигам го меря почти през половин час и какво установих.Нищо ми няма ,чувствам се добре , а то е 140/90.Пия 10 броя вит.С и го меря - 135/80 ,заболява ме главата - 120/75.И спрях да го меря.Писна ми.Да става каквото ще!Като минат студовете ще ида до джипката да ми пусне изследвания,ама сега не ми се ходи в студа.
        Танче за свързването на компютъра -  USB wireless / юесби уайърлес/ адаптор е онази джаджичка ,за която ти писах.Струва около 30 лв.Ако се ползва такава джаджа рутера също трябва да е wireless   / уайърлес/. Друго което може да се ползва е PCI ADDAPTER.Той струва около 80 лв,но моите си ги купуват от ebay /ибеи/ - интернет търговия и за около 3 дни им дойде от Англия писи адаптора.Според зетя PCI адаптора е по-добър от юесбито,но пък второто е по-евтино и върши същата работа.Стига рутера да е wireless.Аз обяснявам като първия човек  Embarassed , но дано си ми разбрала или най-малко щерките ти да ме разберат. Embarassed Embarassed Embarassed

# 82
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Е добрах се до компа.  Laughing
Краско незнам колко пъти гледа един диск и за мен не остава време.  Peace

Мони и аз имам кола , ма само за гости я пазя.  Joy

Мими , вземи мерки , че то ужас с тез граници. Пии тинктура от мента , глог и валериан - 4 пъти по една чаена лъжица. Ако го няма на сироп , вземи отделно тинктура от всяка една билка и си я смеси в едно шишенце. Тая тинктура или сироп е точно за кръвно , сърце , неврози ....  Peace

Оооо , Дидка как да не издържа , като толкова ядене не съм поемала преди.  Crazy
ЯдеШ и смъкваш , мечта.  Laughing

# 83
  • Мнения: 77
Изядох си пъстървата на скара и съм отново тук.
Децата гледат нещо по ТВ-то, та затова ми дойде редът.
Диди, и аз се радвам, че ти е минало главоболието. Щом не е от кръвното, очите преглеждала ли си?
Мими, предполагам че твоето кръвно и главоболието ти е в резултат от притесненията които имаш, а и всеки знае дали пълнолунието му влияе. Пиши ми на лични кога ще пътуваш за Варна,
и с какво мога до ти помогна. Ще чакам да пишеш.
Не се знае дали ще ми дадат пак да седна на стола, затова ще ви пожелая от сега
                     
                            
  Л Е К А   Н О Щ !

а ако седна , няма проблем пак да си пожелаем.

# 84
  • тук и там
  • Мнения: 312
Лека нощ на всички!
Танче,утре ще знам със сигурност кога ще тръгна.Ще ти се обадя,но незнам как ще се развият нещата.Сега отново слагам кърпите на главата,един горещ душ и лягам,а утре ще взема от аптеката билките,които ми препоръча Жабка.До утре.

# 85
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327

 Малееей,мен сигурно ме е ухапала мухата це-це!Не знам дали ще повярвате,но умирам за сън: направо устата ще ми се разчекнат!
Впрочем,това е добър признак.Означава,че няма да се разболея заради тазсутрешните крака.Не знам вие как сте,но аз лекувам всичко (е,почти) със сън.Като река да се разболявам и току ми се доспива.А после вече съм здрава.
Миме,като не ти е било добре,ходи ли на репетиция?Впрочем,не ми отговаряй,щото сега си лягам,а утре и в други ден ще замествам.Така че при вас(тук) ще съм в петък следобед (след 17 ч.)
ЛЕКА НОЩ НА ВСИЧКИ! До петък!Лягааааам!

# 86
  • Мнения: 77
Мими, билките които ти препоръчва Жабка и аз ги пиех и бях доволна.
Те се пият при стрес, при нерви, а бе за да не ти пука много-много!
Обаче ги има и на таблетки, по удобно е и можеш да си ги носиш в чантата.
Препоръчвам ти таблетките от опит, не са и толкова гадни при пиене.
Утре ще се договорим тогава, обаче и от думите ти се усеща, че си кълбо нерви.
По спокойно бе Мими, операцията не е толкова сложна и тежка,  пък и лекарите са затова да помагат, не се шашкай толкова, че си вредиш и на себе си и на околните.

Дидия, много ти благодаря за информацията. Сега умуваме по нея, а в четвъртък като се върне щерката от София, ще действаме. Благодаря на теб и на зет ти!

                            
                  Л Е К А !

# 87
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Няколко кардиолога и Жоро ми препоръчват само течната тинктура или сиропа. Peace Аз също вземах на таблетки , но от години вече намирам огромната разлика на таблетки и течно.  Hug Удобно е и в шишенце , отпиваш една , две глътки , пийваш вода и същото.  Crazy
Както реши Мими , но добрия вариант и бързото действие е на тинктурата.  Peace

Лека и от мен , че утре след Краско и детска, трябва да нося урина и да приключвам вече с изследванията.  Laughing

Лека и хубава нощ.  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 88
  • София
  • Мнения: 16 196
Лека нощ и от мене.
Аз слушам От местопрестъплението и се мотам из комп. Още няма парно, пробваха да го пуснат, явно пак тече.

# 89
  • Мнения: 263
Лека и от мен и най-хубави сънища!

Общи условия

Активация на акаунт