Бъдещи мами - ЮЛИ 2009 Тема № 10

  • 11 247
  • 275
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 027

днес си взех изследванията и имам гъбички, док. ми предписа canesten gyn глобули, а на упътването пише да не се употребяват от бременни в никой от периодите на бременността ?!някой ползвал ли ги е?

Ползвала съм сега и предната бременност Гино паверил и съм доволна, свършиха работа. Ако не си сигурна се обади на доктора ти и го питай.

# 241
  • Мнения: 219
Аз казах на шефа веднага, много сме близки, а и трябваше да се осигурявама на максималния осигурителен доход и нямаше как. Той се зарадва и вика до март тука ли си, че кой ще приключи годината и аз викам тука съм, къде да ходя. И ми вика върви в Личен състав и кажи каква заплата искаш да ти напишат, а осигуровките ще ги даваш чака като започнеш да получаваш майчинството , за да не ни не натоварва семейния бюджет. Абе аз имам страхотен шеф, за сватбана ни през 2007 г ни подари екскурзия в Италия, винаги като има нещо, никога не ми е отказвал услуга.

# 242
  • Мнения: 87
Здравейте, отдавна не съм писала, но няма нищо ново. През повечето време не се чувствам като бременна, гърдите почти не ме болят (дано е нормално), но пък на моменти имам страхотно сърцебиене, особено сутрин след като хапна... това ли всъщност е аритмията и на ЖК могат ли да ми направят някакво изследване или трябва да ида при личната лекарка?
За шефовете - аз казах още след 1вия преглед в 5-6та седмица, защото ми се налагаше да съм в болничен, на колегите не съм казвала, но клюките се разпространяват бързо при нас.
Може ли някой да ми прати паролата за албумчето? Благодаря Grinning

# 243
  • София
  • Мнения: 39
Аз на моя шеф му казах че имам второ тупкащо сърчице в мен и датата ми е 22.юли. Явно не ме разбра човека, и се учуди, че знам отсега!, т.е. той си помисли че имам 2 сърца и ще ми правят операция през лятото...Както и да е, като се разприказвахме, минаха добре нещата.

Макар, чев повечето случай съм весела, усмихната..... е сега прихнах от смях..........

Аз на моята шефка и казах така: Влизам в кабинета й и й казвам, че еди кой си ден ще заъкнея за работа, защото май не съм сама.
При което тя каза само "ААА, добре". После се вътри около мене (но има хора), извика ме в кабнета - и едни прегръдки, целувки .... и казва "Ей, изкара ми акъла..." много се смяхме

# 244
  • Мнения: 127
Аз на моя шеф му казах че имам второ тупкащо сърчице в мен и датата ми е 22.юли. Явно не ме разбра човека, и се учуди, че знам отсега!, т.е. той си помисли че имам 2 сърца и ще ми правят операция през лятото...Както и да е, като се разприказвахме, минаха добре нещата.

Макар, чев повечето случай съм весела, усмихната..... е сега прихнах от смях..........

Аз на моята шефка и казах така: Влизам в кабинета й и й казвам, че еди кой си ден ще заъкнея за работа, защото май не съм сама.
При което тя каза само "ААА, добре". После се вътри около мене (но има хора), извика ме в кабнета - и едни прегръдки, целувки .... и казва "Ей, изкара ми акъла..." много се смяхме
Момичета направо ме разбивате с тези обяснения. rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 245
  • София
  • Мнения: 39
Evvi , аз също имам от време на време сърцебиене. По-принцип е нормално по учестеното сърцебиене, но все пак задължително на следващата консултация кажи на док. На мен всеки път ми мерят кръвното и слушат сърцето. Някой път имам чувството, че ей сега ще изхвърчи  Joy  

# 246
  • София
  • Мнения: 39
Е,ха помогнете за снимките.
В началната има "Нашите снимки" и след тока какво правите?  Embarassed Embarassed Embarassed

# 247
  • Мнения: 24
Здравейте, вече няколко дни чета този форум и ми е много приято, но не мислех, че и аз ще се включа. Моят термин е на 20 юли и ми е първа бременност. Засега всички изглежда наред, освен че до преди три дни ми беше непрекъснато лошо и повръщах от всичко което хапнех или пийнех;Сега се чуствам добре, дори днес свърших доста работа в къщи. Ние казахме още в самото начало на роднините и приятелите си и всички много  се радваха, освен в офиса, където шефката ми не само че не се зарадва, но и се чуди как да ми вгорчи живота и да се отърве от мен, а до скоро бях безценна за нея.

# 248
  • Мнения: 576
Като влезнеш веднага в ляво излиза едно малко прозорче.  Под снимката пише - организирай албума, качи снимки в албума и изпрати на приятел. Кликваш на качи снимки и после е стандартно  Peace

Момичета имам въпрооос. Махам си космите на ръцете с депилатоар. От както забременях не ги бях пипала и реших днес да ги махна. Сега като се погледнах на едната ми ръка в сгъвката са ми излезнали ситни пъпчици . Дали е нещо опасно ? Седяла съм точно 2-3 мин. с депилатоара. Пръснах го с термалната вода на Авент за чувствителна кожа, но ефект май няма  ooooh! Confused

# 249
  • София
  • Мнения: 423
goldi81 твоя шеф е голяма работа  Wink

# 250
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Момичета имам въпрооос. Махам си космите на ръцете с депилатоар. От както забременях не ги бях пипала и реших днес да ги махна. Сега като се погледнах на едната ми ръка в сгъвката са ми излезнали ситни пъпчици . Дали е нещо опасно ? Седяла съм точно 2-3 мин. с депилатоара. Пръснах го с термалната вода на Авент за чувствителна кожа, но ефект май няма  ooooh! Confused
Mambina, и на мен понякога ми излизат такива ситни пъпчици. Явно кожата по ръцете е по-нежна. Не се притеснявай - при мен минават за няколко часа.

# 251
  • Мнения: 87
Някъде бях чела, че при бременност не се препоръчвал депилатоара, но не помня дали беше само за интимни части или по принцип за цялото тяло. Едва ли е нещо опасно, може би сега ти е по-чувствителна кожата, или пък депилатоара е стар...

# 252
  • София
  • Мнения: 39
shora mishora , успешна бременност!!!
При предната ми бременност, работех на друго място. Казах, че съм бременна и шефката ми (прегръдки, целувки, казва "мнго се радвам......" обаче от тези лицемерните) - стара мома, без мъж, без никого до себе си, съскаща непрекъснато. И ме попита какви са ми плановете след като се роди бебето. Отговорих, че в момента не мога да кажа, защото е мнаго рано но мисля да го гледам до към 2 години. Роди се Камелия и се чуваме (бебето беша на 10 тина дни), а тя пак "Идваш ли вече??" Абе тия хора луди ли са???? Така стана, че след майчинството аз си намерих далеч по-добра работа и по-принцип не ми се искаше да се връщам там.
Та момичета не им обръщайте внимание на тези злобари.

# 253
дайте и на мен паролата за албума Hug

# 254
  • Мнения: 425
Оооо аз на моя шеф хич не му се връзвам на приказките и понеже и на мен хич не ми се връща мисля да направя като sisko_75.

Mambina намажи го с крем, някакъв овлажняващ. Кожата там е много чувствителна и сигурно си го изгорила. Не се притеснявай - ще мине.

Общи условия

Активация на акаунт