Мили, майчета, извинете ме, че не знаех...

  • 23 276
  • 154
  •   1
Отговори
# 135
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Мама-Коко - благодарим ти от сърце  Hug Нека и твоите желания винаги се сбъдват    bouquet

# 136
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Мама-Коко, присединявам се към благодарностите на момичетата...Хубаво е, че има хора като теб.. Hug

# 137
  • Мнения: 991
Мама-Коко, присединявам се към благодарностите на момичетата...Хубаво е, че има хоракато теб.. Hug

Такива хора връщат вярата ми в доброто...  Hug

# 138
  • Мнения: 320
И аз благодаря за подкрепата  Hug

# 139
  • Мнения: 1 056
мама-коко, Hug Бог да пази теб и твоето семейство!

# 140
  • Мнения: 74
Благодаря ти, Мама Коко! Благодаря за човечността!

# 141
  • Мнения: 714
 Мама Коко,благодаря за милите думи!Нека Бог да е с теб и семейството ти Praynig!Прегръщам те! Hug

# 142
  • при късмета
  • Мнения: 24 120
Мили майчета,
и аз ви благодаря за вашите пожелания!
За много от вас празниците са по-тежки и няма да ви пожелавам "весели празници". Искам само да ви кажа, че искам да помогна с нещо повече от думи, но само с това мога.
 HugСилно ви прегръщам всички

# 143
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 833
Мама Коко, понякога добрата дума и милото отношение повече помагат, отколкото всичко друго Hug

# 144
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Добрата дума, милото отношение към изстрадалата душа е мехлем за раните. Хубаво е да знаеш, че някой е съпричастен с теб и много други. Hug

# 145
  • Мнения: 141
и аз ви благодаря момичета! Нямате и идея колко много всяка от нас се нуждае от това - добра дума
и човещина.

# 146
  • Мнения: 139
Здравейте на всички аз не съм загубила детенце (имам една прекрасна дъщеря на 2 годинки и 2 месеца),загубих нейния прекрасен баща на 37 години не знам какво да правя нито къде да се дяна много ми липсва той беше и е най-прекрасния човек на света пиша и плача болката е просто огромна.Миличката ми всеки ден се сеща за него и казва моя тати е на работа,а на мен ми идва да крещя от болка,че миличката няма да го види вече никога.

# 147
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Здравейте на всички аз не съм загубила детенце (имам една прекрасна дъщеря на 2 годинки и 2 месеца),загубих нейния прекрасен баща на 37 години не знам какво да правя нито къде да се дяна много ми липсва той беше и е най-прекрасния човек на света пиша и плача болката е просто огромна.Миличката ми всеки ден се сеща за него и казва моя тати е на работа,а на мен ми идва да крещя от болка,че миличката няма да го види вече никога.

 Cry Cry - Flowers RoseFlowers Rose - мила, за съпругът ти. Приеми най-искренните ми съболезнования  Cry Незнам колко боли да загубиш другарчето в живота си, знам само, че и аз толкова обичам моят мъж, че понякога като се замисля как смъртта ще ни раздели - боли ме истински и много  Cry Аз загубих баща си, когато майка ми беше на 30 години - само аз и сестричката ми я крепяхме /по късно ни е споделяла, че ако не сме били ние нямало да може да продължи/... Ти трябва да продължиш - сега заради детето, после заради самата себе си  Hug Кураж и много сила ти желая  Hug

# 148
  • Мнения: 259
Мила Бимбо, приеми моите съболезнования за твоя съпруг. Кураж мило майче, заради себе си и заради малката ти дъщеричка!

# 149
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Бимбо, искам с няколко думи да изразя моите съболезнования и по човешки да те подкрепя с добра дума в този тежък за тебе момент. Наистина не зная какво повече да ти напиша. Да загубиш човека до себе си...сигурно е равносилно на това половината от самият теб да си отиде. Поне аз така си мисля.
Кураж, миличка, защото това детенце има нужда от родител, в момента ти си всичко!!!

Не се предавай!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт