Момиченце или момче, МАЙ-ско бебе в нас расте! #15

  • 10 689
  • 310
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 21
Само дайте идея как да го оформим, защото няма как всички в една тема да се съберем?
Дали нов албум и под всяка снимка да се пишат мерките   newsm78
Може и така.И всяка мама като влезене в 25 седмица да се измери и да си щракне коремчето

# 301
  • Мнения: 849
Момичета, хайде да си направим конкурс " Кой е по,по-най"  Joy от идеални мерки.
Искате ли в 25-та седмица всяка да си измери гръдна-талия-ханш и да приложи снимка на корема? Ще бъде смешно и интересно  Laughing
Зайко-байко, като връзкарка (нали се вреди с две)  Heart Eyes, ще бъде журито.
Приемате ли предложението?

 Laughing това определено ми хареса като идея!!! А журито нали може също да участва - без право на класиране?  Laughing Може би наистина ще е добре да направим отделно албумче и под всяка снимка мерките, както предлага Ели Дечкин.
При мен нещата вече не се развиват така бързо, както когато качих няколко снимчици.  Явно зорът е бил тумбакът да изскочи и сега вече всичко става по-плавно. Стартирах от 54 кг / 160 см, сега съм 63 кг. Талията ми не знам колко е била на старта, ама с тумбака вече е около 100 см, а гръдната ми обиколка вече е цели 93 см  Shocked Grinning (преди това си бях типичната "пъпка на ребро" и мъжът ми без проблеми на всеки празник подаряваше сутиени размер S  Laughing). А пък учудващо бебочките си растат доста добре и равномерно - едната беше 518 грама, а другата 520 грама оня ден на прегледа...
МНОГО УСМИХНАТ ДЕН НА ВСИЧКИ МАЙЧЕТА ДНЕС!!!  Hug  bouquet

# 302
  • Мнения: 0
Добро утро момичета,
Аз отпадам за срещата утре в Кривото. Ще ходим до Бургас. Общо взето "гъз път да види". Съжелявам че няма да се видя с мамите които ще ходят ама то има време, надявам се такива срещи да се организират и вбъдеще.  Peace
Колкото до килограми, мерки и придобиване на причудлив силоет ... просто нямам какво да кажа, килца много, корем расте та се не знае, въпреки мазането на гърдите ми се появиха стрии. Просто не смея да си помисля на какво ще приличам след като родя. Ама то се очакваше при мен. Аз имах стрии по дупето от преди това когато напълнявах и отслабвах при това много по-постепено, пък камо ли сега да не се появят. Нищо де здраве да е.
В този ред на мисли - да ви се представя аз съм на 50% - понякога "тутманичето" понякога "шуши". Само дето мъжа ми не си дава сметка че аз ще съм дебела още няколко месеца, пък той ще си остане грозен за цял живот  Joy hahaha
И аз съм се заровила по нета и само си харесвам някакви (абе май по-правилно е всякакви) неща за бебоци и мисля да откривам сезона съвсем скоро. То душа не трае вече.  Mr. Green

Лято не се шашкай мила. И на мен ми изкараха акъла преди време. Сигурна съм че всичко е наред.

Хайде със здраве от мен. Петъъъъъъъъък е. Юхууууууууууу Crazy

# 303
  • Мнения: 0
Здравейте  и от мен момичета! За съжаление нямам много време и за това искам само да припомня на пловдивските мами за утре..... последно остана в АМАДЕУС в 14:30ч.
Мира дано успееш да дойдеш.
Пепсън добре дошла и заповядай утре на срещичката,разбрах,4е си от Пловдив

Лек и усмихнат ден!

# 304
  • Мнения: 128
Приключвам с оргазмите докъм юли-август'09, когато ще съм родила и нормализирала, да се надяваме.
Приключвам с кариерата за поне година от края на март.
Приключвам с изрязаните бански най-малкото този сезон.
Приключвам с летния сезон като цяло - ще бутам количка, докато 80% от приятелките ми ще бронзират кълки по Златните.
Приключвам с независимостта си: ще се ослушвам първоначално гугука ли, после - дошъл ли си е от купон към 4.00 сутринта - и така не един мандат. А до края на живота ми.
Приключвам с чувството на непогрешимост: никога повече няма да бъда сигурна, че водата за къпане е достатъчно топла, че хремата и шарката са достатъчно далеч, че спирачките на колите са достатъчно надеждни. Никога повече няма да съм абсолютно сигурна, че съм права.
Приключвам с прегръщането на велики клаузи: след като дам живот, тези две ръце ще са заети да прегръщат само него; да му бършат дупето и да му сменят лигавчето, докато не се научи сам какво е да прегръщаш.
Приключвам с егоизма си: край с пилешката супа в леглото, когато имам температура. Всяка секунда от моето време и всеки джаул от енергията ми ще се инвестират в детето, което ще дойде.
Приключвам с повечето от жената, която бях, заради майката, която в сърцето си вече съм.
И знаете ли какво, по дяволите? - Щастлива съм - за първи път съм щастлива, че приключвам нещо!!!!!
Бъдете и вие!!!!

# 305
  • София
  • Мнения: 2 430
Хайде и аз да се отчета от ЖК днес.
Ами много съм качила Crazy Embarassed
За един месец съм качила 4кг,а иначе до сега за цялата бременност съм наддала общо 10кг.Лекарят ми каза да се движа повече
 Бебока също е с доста...огромни размери 830гр,а миналият месец беше 334гр когато бяхме и на ФМ.
И двамата гинеколога при които ходих ми казаха,че по размери съм доста по-напред в бременността.
Сега съм в 23г.с. и трябва да съм средно 530-569гр,а отговарям на 26г.с.Не ми се мисли до термина какво ще стане.
 Не знам вече какво да правя

# 306
  • Мнения: 7
Burberry, не можах да открия дали чакате момиче или момче, не пише на 1ва страничка, а може би съм пропуснала да разбера дали вече знаете... За имена за момчета фаворити са ми Андон, Дамян и Виктор. Харесва ми, че са кратки и интернационални (е, Андон сигурно ще е Анди или Дони...), а за теб това има значение  Laughing Дамян на английски звучи като Деймиън, което е много красиво според мен.
За момиче Кристина, Виктория (не са от кратките, но са аристократични и международни Laughing ) Йоана, Стела, Нина....за Мира си казах вече, че си е моето любимо и се надявам през Май да гушкам нашата малка Мира. Е, стига съм досаждала, дано са съм ти била полезна с моите претенциозни предложения  Embarassed

# 307
  • Мнения: 367
Ааааааа няма го слънчицето днес  Rolling Eyes много е мрачно  #Cussing out
Жалко !!!
Как ми се ходеше на разходюица с котенцето (мойто мъж)
Аз още не съм открила сезона с пазарувките за бебо.
Ама ще почакам още малко.
Почти всичко вече сме решили какво ще е .
Решили сме с една приятелка да изчакаме пролетната колекция  на Ла Редут и да си поръчаме дрешки оттам за бебоците заедно .
Досега не съм пазарувала от чужд сайт и то на френски ама ще го преборим.
То първия път е трудно докато го разуча.
Цените са много добри в сравнение с това което гледам по магазините.
Ако нещо се запъне ще се консултирам с мамите от темите за Ла Редут тук.
Гледам че в момента има намаление ама са зимни дрешки и пижамки та се въздържам .
Миика много симпатяжки пост  Heart Eyes
Зайче като препатиш малко и ти се отварят очите и ставаш по-бдителен.
Номера е да не се опариш когато вече няма какво да направиш.
Радвам се че споделяш мнението ми, както и Раличка , много е лесно когато всичко е ОК, ама когато не ...Друго си е да си се погрижил нещата да са под контрол.
В БГ болниците ако не си се уговорил специално с някой , не те поглеждат.
Всичко което получих аз като грижа за 20 часа са 2 инжекции коктейл - бусколизин, но-шпа и спазмалгон.
Е после ме зашиха де ама щото ако не ме зашият ще умра и няма как просто.
Как да се оставиш пак в ръцете на някой така.
И аз приключвам с тази тема само искам да кажа на момичетата с първо раждане, че на никой не му пука за вас в родилна зала. За 400лв заплата на месец и на мен би ми било трудно, да гледам стенещи женоря ежедневно ако бях акушерка и да съм мила.

# 308
# 309
  • Мнения: 4
Здравейте! Ето още един нов член като мен към вашата група:)

# 310
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Има нова тема № 16. Пишете в нея

Общи условия

Активация на акаунт