Холандска тема - 30

  • 14 260
  • 309
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 914
звездичка , милена много ви благодаря! но зимата как ходят колегитеви или мъжете ви на работа? какви обувки слагат на костюмите при положение че има сняг навънка?
то имаше -  вече няма Peace... и няма никаква кал, ама никаква, така че споко Peace

# 16
  • Мнения: 1 072
И аз да се включа, не че съм активна.

картинка, те моите нали са злояди, та като имат разстройство просто си ядат само хляб. Но мога да ти препоръчам само да не удряш по всички фронтове едновременно - и ориз, и препечени филии, и сухари и т.н. защото може да докараш запек, това ми го е казвала приятелка докторка (българка тук).
скорошно оздравяване!

# 17
  • Мнения: 1 550
Сара, уредихте ли пристигането на майка ти? Тук ли е вече?
Дано Руби е вече по- добре Hug

# 18
  • Мнения: 1 559
Картинка,вчера съвсем изключих за лекарството ,SORRY  Tired-значи прахчета на O.R.S.

# 19
  • Мнения: 1 132
Привет!
Виртуална, за интервю костюма е задължителен. Няма значение какъв е дрес кода на  фирмата. При всички положения няма да направи лошо впечатление с костюм.  Laughing
Нали знаеш-по дрехите посрещат, по ума изпращат. Все пак Евопа е Европа било то западна или източна.  Wink
Мегън, мерси. Може ли да питаш мъжа ти как се казва точно този вид таван?  Praynig
Сара, и тримата ли са злояди.  ooooh! Аз с едно излизам извън релси.
Тва ORS e oral rehydrating solution. Същтото като това дето аз давах на Софи.

# 20
  • Мнения: 498
мерси   bouquet с костюм ще сме  Grinning бихте ли казали каква заплата чисто е добре да се взима за живот в амстердам или покрайнините му за семейство с 2 деца? не искаме дани стигат само за оцеляване - 2, 3, 4, 5 000 евро ??? искам да кажа да се живее нормално без изгъзици,но не и да чакаме от месец до месец да броим стотинките накрая.

# 21
  • Мнения: 1 559
Мегън, мерси. Може ли да питаш мъжа ти как се казва точно този вид таван?  Praynig

http://www.spanplafond.nl/

# 22
  • Мнения: 1 550
Виртуална, тази тема вече сме я дъвкали Rolling Eyes
Ето в тази тема  си задавала същите въпроси и ние сме ти отговаряли. Ето и още една тема с подобни запитвания Peace

# 23
  • Мнения: 1 132
Мегън, мерси много.
Днес ни отрупаха със сметки. Дойде и изравнителна за водата след новия водомер. Събира ни се средно 92 Е  на месец с данъка. Вие по колко пращате?
Уфф, вчера се набутах в един уъркшоп, където изобщо не ме очакваха, не знаеха за мен и не беше предназначен за мен.  Embarassed Хубаво, че накрая дойде една позната та ме светна и трябваше да се извинявам на огранизиращите го. Те обаче излезнаха много мили и ме поканиха пак да отида.  Laughing Явно са били възхитени от моето дебелокожие и непукизъм. Даже и идеи им давах и Софи се възползва от детския им кът.
Весела събота и мързелива  неделя!

# 24
  • Мнения: 498
милена права си , бях забравила,че сме питали, то тогава питахме запръв път и за много държави. мерси навсички ви   bouquet

# 25
  • Мнения: 10 012
Привет!
В последно време си мислех за вас, и че не си спомням дали успях да ви благодаря подобаващо за  многото ценни съвети и подкрепа които получих от вас.
Огромно благодаря на всички ви, и на тези от вас които ми пращаха линкове на лични.
Страхотни сте! Мъжа ми остана смаян от българската солидарност.
Ние ще си останем тук, в Чехия, тоест в къщи. Но ако ни прихване приключенската треска отново ще ви се обадя.

И малко на патерица:
Честита и успешна 2009 година!
 Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 1 550
Dez, и на вас щастлива и успешна нова 2009!
А за решението, вие си знаете най- добре. А Прага ми е един от любимите градове и колкото и да обичам Амстердам, той отстъпва на Прага по много показатели  Wink
Леко раждане Hug

# 27
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421

Честито на всички именици! bouquet


Добро утро момичета. Записвам се и в новата темичка. Уф, имаме нов комп и сега се мъчя с Вистата. Ама и с нея ще се преборя. Wink

# 28
  • Мнения: 1 072
Миленче, да, дойде отдавна майка ми и всички изкарахме и грипа, само майка ми още се държи, но иначе тука си беше болница. Томи най-зле изкара, до 40 вдигаше. Най-важното е, че Руби се размина без пристъпи! А на Томас помежду другото и още един зъб му изкара.

Мопси, най-големия е най-труден. Не иска да опитва нищо ново и иска да го храня Embarassed Може да яде сам, но една чиния супа я мъчи 1 час, а ако му давам е готов за 10 мин. А е дребен и слаб и аз ту се ядосвам, ту отстъпвам. Най-лошото е, че е Руби от него гледа и го копира за всичко. Томи е най-ящен. Пак без занимавка не става, но на фона на другите е едно ящно дете. Ако ми беше първо щях да викам "Леле, какво злоядо дете", но сега само му се радвам как добре се храни.
А, той през седмицата реши да проходи. Но сега пак мина на пълзене. Но бая походи тогава.

Чудя се какви подаръци да измисля за учителките в градината на Руби, нали се разделят идната седмица, а много съм им задължена. Идеи?

# 29
  • Мнения: 1 761
Здравейте и от мен!

Сара,дано децата се оправят бързо.Тези зимни настинки са упорити и летят от един на друг вкъщи.Ние и тримата го изкарахме,мъжа ми пи антибиотик,детето още има диариа отвреме-навреме,аз минах най-леко.

Мопси,за какво беше уоркшопа?

Калинка-вчера гледахме с мъжа ми "Мръсни танци".Останах очарована,доста труд са хвърлили,театър,музика,танци,жив оркестър,невероятни декори и триизмерни изображения.Наистина,ако не си гледал филма с Дженифър Грей и Патрик Суейзи може и да не разбереш историята,но на мен много ми хареса как са го направили.Главните роли имат шест екипа дублъори,не знам ти кои са гледала,вчера бяха титулярите и много добре се представиха.Мога много да пиша,но не знам дали всички обичат да четат музикални критики.


Вчера бях и на урок в магазина,където си купих оверлога,попаднах на едно страхотно бабе,много модерно,сама си плете и шие дрехите.До сега не бях срещала жени-холандки,които наистина да имат вкус как да се облекат,да се погледнат на какво приличат преди да излязат.Като ми каза,че е любител-шивач и прави дрехи само на себе си и внучките още повече се впечатлих.С голяма страст говори за материите,за формите на дрехите,много ценни съвети ми даде.Но най-ценното е,че ако имам въпроси мога да и се обадя винаги.Много мила жена,много изискана и с големи познания за мода и изкуство.Прекарах два невероятни часа с нея.Сега чакам да мине Антоновден ( не се шие днес) и ще си пробвам машината.
Себастиан получи картичка от училището- с още 4 момиченца ще е в една група.Напоследък забелязвам,че много добре си играе с малки момиченца,смеят се,танцуват,гонят се,към играта с момчета не проявява кой знае какъв интерес-поглежда ги и отива да си играе сам,понякога с часове си играе сам.Гледачката каза,че никога не е виждала толкова послушно дете,като го сложила да спи чак и липсвал.

Сега е с баща си на гости на баба си и дядо си, а аз почвам да си правя маски след малко.Свекър ми е много зле,сега го изследват за рак на простатата,освен всички останали болести,които за месец му откриха.Себастиан много му се радва и аз винаги,когато е възможно му го водя.

Поздрави на всички,изкарайте хубав неделен ден!

Общи условия

Активация на акаунт