Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как се почиства уреда?
Какви са резултатите от пърженето на храна в уреда?
Какви са плюсовете и минусите на този уред?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как се почиства уреда?
Уредът се почиства лесно, тъй като тавата и въртящото се нещо могат да бъдат отстранени и поставени в съдомиялната машина. Прозрачната част на капака също може да бъде отстранена и измита. Въртящата се част може да изисква допълнително почистване, но не отнема много време. Уредът е голям, но лесен за почистване.
-
Какви са резултатите от пърженето на храна в уреда?
Резултатите от пърженето на храна в уреда варират. Някои потребители са имали успех с пиле, картофи, кюфтета, зеленчуци и дори десерти. Други съобщават, че резултатите зависят от рецептата и подготовката на храната. Например картофите често се описват като по-скоро изпечени, отколкото пържени, докато пилето и кюфтетата обикновено получават положителни отзиви. Рибата обаче не винаги е успешна и някои опити с тиквички не водят до желания резултат.
-
Какви са плюсовете и минусите на този уред?
Плюсовете на уреда включват лесно почистване, възможност за готвене с по-малко мазнина и удобство при използване. Недостатъците включват различни резултати при приготвянето на различни видове храна, като някои потребители отбелязват, че определени рецепти не дават очакваните резултати. Освен това някои изразяват загриженост относно качеството на покритието на уреда.
-
Какви рецепти могат да се приготвят в уреда?
-
Какви рецепти и идеи за приготвяне на храна се споделят във форума?
. За две седмици изядохме половин чувал с картофи
. Уреда ми върши перфектна работа, а аз така да мразя да готвя. Засега правих пилешка кавърма с фикса на маги. получи се прилично. кремвирши си препекохме и пуснах едни кюфтета за скара. Получиха се добре. Картофите всеки път ми стават различно но основното е че слагам повечко олио и винаги ми харесват как се получават. Смятам скоро да пробвам и рецептата която е споделена от гого за дробчетата. Предполагам че и те ще се получат. Това е засега Ако все пак ми хрумне нещо гениално задължително ще споделя. До тогава ще следя с интерес и ще пробвам вашите добри идеи.
Бях гледала в "на кафе" готвиха в нега и ми се стори, че готви бавно и много бръмчи?!
Това е най-разумната покупка която съм правила. Препоръчвам горещо на тези които умуват