Разделно хранене-част 31

  • 76 487
  • 244
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 119
Здравейте! Влизам само да се запиша при вас и се връщам назад да чета. От два месеца съм на РХ и се чувствам много добре. Ще ме приемете ли във вашето разделно семейство?

# 211
  • Мнения: 56
Здравейте! Много сте писали!Po, добре дошла при нас!
Какви са тези красиви торти, които показвате тук. Добре, че ваобще не обичам, хапвам си единствено домашната торта гараж на сестра ми веднъж в годината. Но пък черен шоколад много обичам и си хапвам по-редовно. Grinning
Аз днес закусих печена тиква с мед и орехи, след това бях на изпит/взех го/ и понеже на обяд бях в движение изядох един банан. Преди малко изпих едно кафе и изядох 2ябълки. За вечеря ще правя бобена салатка със зеленчуци.
Пожелавам ви приятен следобяд! Hug

# 212
  • Мнения: 2 999
Здравейте момичета и от мен. Влизам да се запиша за деня. Деси честито за изпита  Party Завиждам на всички, които не обичат сладко и то благородно. Аз съм от тези, които обожават сладко, но рядко си позволявам.  На торти отдавна не налитам, заради алергията от лактоза, но тиквеник, тиква, мед,сушени плодове, всякакви сладки плодове и черен шоколад - ммммм са неустоими за мен Joy Черен шоколад не съм яла поне от година и половина, но всичко останало мммм дааа хапвам  Party

# 213
  • Мнения: 559
Здравейте пак!

Партито мина ...диво.Ама то с тези хлапета как иначе!Каката още я няма -да не хукне и по нощите,че ще яде бой тая скитница. Close
На обед измайсторих телешко печено със моркови и салата от зеле.Тате беше доволен,че с тия постни и разделни манджи...му е тежко! Joy
Сега си взех бележка и ще правя царевични питки,но разделни.Без мляко и яйца!
Дано да бухнат,но ми изглеждат добре.Това ще вечерям аз,а другите мусака-уви!
Лека и приятна вечер от мен!

# 214
  • Мнения: 2 999
Ками, искам да ти благодаря за страхотната рецепта за баница   bouquet Плънката от прясно зеле и плънката от спанак я направих и ги направих като пролетни рулца. Станаха страхотни - хапнахме си от тях със салата и много ни харесаха   bouquet
Иначе днес за протокола- сутринта, чай, кафе с мед, райска ябълка, на обяд банани, вечеря пролетните рулца със салата.

# 215
  • Мнения: 5 878
Протокол - сутринта неразделна - овесени сладки с кафето. Снощи ги правихме с детето и едвам устисках да не ги омета на момента.
На обяд обаче салата червено цвекло с орехи и маслини плюс няколко домата от съседната салата Simple Smile
Вечеря - две препечени филийки с песто и чай. Малко моркови, зелева салата, сложих и една зеленчукова супа, но май за утре ще остане, че късно се прибрах.

Резултатът дотук е, че дрехите ми стоят по-добре, чак хлабаво не бих казала, но поне точно. По празниците ми бяха отеснели. Почти не се вижда корем.
Килограмите обаче вместо да падат, леко растат. Надявам се, че е от сравнително усилените (за мен) тренировки - някакъв първоначален етап, след който ако обичат да вземат да падат.

# 216
  • Мнения: 1 522
Aleks страхотна баница. Peace
Кал е болна и нямам време да пиша....лека ве4ер...

# 217
Здравеите момичета  Simple Smile аз съм ани 33, надявам се мнозина от вас ме помнят  Heart Eyes
Реших да се завърна и се надявам да сте гостоприемни с мен и ме приемете отново  newsm51
След мъката,промените в личния ми живот,аз успях с килограмите и сега съм 63,нарушавам правилата,прегрешавам доста често  Blush,но не ми е приятно и затова имам нужда от вас  Hug
Приятна вечер на всички и успешна нова седмица   love001

# 218
  • Мнения: 1 522
ani35 Hug
добре дошла

# 219
  • Мнения: 559
Много ми е приятно да съм с толкова съмишленички. Hug



http://antoan2006.webs.com/

Последна редакция: нд, 25 яну 2009, 22:34 от antoan2006

# 220
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Ками , още една рецепта Simple Smile Малко е странна на пръв поглед, но става вкусно и не е тежко. Първо я пробвай и ако ти хареса, слагай в готварската книга. Simple Smile
Просо със зеле
За една порция са необходими около шепа ситно нарязано зеле, 1-2 моркова, нарязани на ситно или на пръчици, малко кромид лук, 1 кафяна чашка (като за еспресо) просо, малка скилидна чесън и пресен магданоз, сол на вкус.
Морковите, зелето и кромидът се запържват/задушават с малко вода и зехтин. Като омекне зелето, слага се просото и се доливат 4 кафяни чаши вода. Вари се на тих огън, докато се свари просото. (Около 20-30 мин). При нужда се долива по малко вода.Добавя се солта, водата трябва да изври и да стане като ризото. После се слага ситно нарязан магданоз и чесъна, разбърква се добре. Маха се от котлона и се оставя под капак за около 5 мин.

Кюбит, може и без чесъна Simple Smile
Карам си разделно, ама днес намерих едни бонбони като Карамел Му.  Mr. Green Докато мъжът ми се усети, с Дамян бяхме опустошили пакетчето. Joy
От утре съм на работа след един месец настинки, вируси, сиропи и т.н.

# 221
  • Мнения: 5 878
Отчет за днес,
обяд - шопска салата плюс зеленчуково гювече - топено сирене върху разни зарзавати.

Вечеря - фусили с песто и (тук не много разделно) една туршиесто-зелева салата от майка ми, сега няма зян да става, пък и бях много уморена след кукерския празник в Перник, където геройски не ядох ни кебапчета в хлебче, ни захарно петле, ни памук, ни...

# 222
  • Мнения: 3 989
МимчеHug
Аз правя подобна манджичка, но слагам булгур.  Peace И без чесън.  Wink А просо жито ли е?  newsm78

Антоан, имаш много празни редове в подписа ти. Може да ги изтриеш, за да не остава толкова огромно място.  Grinning

Вчера и днес съм на кестени и плодове.

# 223
  • Мнения: 559
Днес съм супер.Закуска-както винаги-1 банан,1 ябълка,1киви и 1 портокал.После отказах прекрасната мусака на майка ми и си обядвах у дома -кълнове и марули със печени картофи.То обеда беше към 15ч.Та така до вечерята която се състоеше от печени бутчета с кориандър и ма-хлеб.Малко като арабският дюнер мирише.Така е -трябва да сме силни.
Дръжте се -до лятото трябва да сме във форма. Naughty
http://antoan2006.webs.com/

# 224
  • Мнения: 63
хайде и аз да се разпиша за протокола
закуска: 1 ябълка
обяд: варен ориз със салата зеле и моркови
вечеря: шопска салата
и към 21.00 прегреших малко със 1/2 кофичка кисело мляко с мед
добре ли се справям според компетентните???

... добре дошла отново на ani35  Hug

Общи условия

Активация на акаунт