Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

НГДЕК

• 80 882
  • 453
  •   1
Отговори
# 450
  • София
Winni, никога, ама никога, не бих отделила време, за да пиша против нещо, което не харесвам, а и освен това не ме засяга. Пази си силите за нещо по-градивно!

П.п.  Познавам пропадняци от първа немска, но никога не бих изляла толкова ярост в темата за тази гимназия! 😊

# 451
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
Моето дете също отиде в НГДЕК заради историята, но и заради литературата. И да, наистина са елит за възрастта си, а да бъдат наричани сноби е проява на избиване на комплекси, особено в днешно време. Подобни крайни крайни определения към ученици от човек, който няма преки наблюдения, са проява на лош вкус на ниво махленски клюки.

# 452
Привет от един пропадняк с претенции за богоизбраност, завършил преди 25 години, в златното време на Тончева. За толкова време съм срещала по пътя си достатъчно от подобен негативен заряд, за да проумея, че духът на гимназията може да бъде разбран само отвътре. Радвам се, че съм имала шанса да ми зададе перспектива. А за критиците - бъдете градивни, по-здравословно е.

# 453
  • Sofia
Синът ми, който тази година е 11 клас там е възхитен от преподавателите си! Това, което му даде училището за 3 години, съпоставимо с учителите в другите училища е несравнимо от гледна точка на един тийнеджър.

Общи условия

Активация на акаунт