Любители на кучета - 5

  • 22 983
  • 408
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 850
Nightwish, благодаря за линка Simple Smile Аз и в дог.бг изчетох темите за копрофагията, ама тя се завира под леглата, гадината, и там си върши гадостите  Sick
Безпроблемно раждане на Дейзи желая Simple Smile
И на всички - много да ви радват четирикраките сладури.

# 16
  • Мнения: 2 617
Здравейте и от мен!
Благодаря на всички, които видяха снимките на Гаро и се изказаха ласкаво! Heart Eyes

Lady Death, радват, как да не радват!

Nightwish, много си е хубаво името и това е точно женският вариант - Айра в английски е мъжко име, колкото и странно да звучи.
А по повод мъжа ти и неговата непоносимост към кучето - разкажи му моята история. Най-смешното в цялата работа е, че кучето се лепна именно за мен, дето от всички хора у дома хем най-малко знам как се гледа куче, хем и все още изпитвам някакъв, макар и съвсем слаб, остатък от детския ми неистов ужас от кучета. Ей го и сега - спи ми в краката, обаче а съм станала, а се е събудил. Както каза моят мъж - ти за тия две седмици направи не просто скок, ами овчарски скок по отношение на кучетата.
Бяхме вчера на ветеринар за третата ваксина, похвалиха ни, че много добре сме го гледали. Laughing

Unknown_lady, много е сладък!

Джоджо, леко раждане на Дейзи! А на теб - повече спокойствие.


# 17
  • Мнения: 2 111
Много е готина снимката в началото на новата темичка  Grinning
Леко раждане на Дейзи  Hug
Гаро е голям сладур,а вълкодавчето ми е легнало на сърцето  Heart Eyes
Добавих още седем кученца в колажа.Чакам още снимки за допълване.
снимка  зарежда бавно,защото е голяма

# 18
  • Мнения: 1 335
джоджо, спокойно! Всичко ще е наред! На мен не трябва да ми се обръща много внимание като се "оплаквам" от дребните, защото аз много им се влгеждам. Не се коси, ще се справи кучицата и после ще видиш каква е веселба. Laughing
Lady Death, с Атина съм имала за известно време този проблем като беше малка Sick Изяснихме си забранителната команда "НЕ!" (става и "НЕ МА!") и нещата отминаха. При нея проблема беше поведенчески. Казват друга възможност била да се опитват даси набавят хранителни вещества. Има и трето мнение - просто някои учета си го правят. Дано при вас се оправят нещата бързо, че е голяма гадост.
erota, не знам  дали се сещаш, ама и този колаж си откраднах  Embarassed Качих предния на десктопа, ама ще го сменя с този.
Мойта овчица си има нова лИбофф ... кокерче. Странно, защото тя не харесва малки кучета. Доядя ме, че си забравих телефона и не ги снимах да видите каква смешна картинка са. Ще ги щракна тия дни ако се засечем пак.

# 19
  • Мнения: 802
Здравейте  Simple Smile и аз се присъединявам към вас с моя красавец http://www.snimka.bg/album.php?album_id=331760&pid=10083273
а тези малки ротчета са страхотни  Heart Eyes,майката също е красавица да са ти живи и здрави Hug

# 20
  • Мнения: 2 111
Baby love,много хубав  ротвайлер  Simple Smile
arcana  Hug Може да ти направя един колаж с бебоците при следващото ми лирично отклонение от моите снимки.
А тази снимка просто е супер,направо ми идва да я намачкам Heart Eyes
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9925040

# 21
  • Мнения: 20
И аз ще следя темата - запис Peace

# 22
  • Мнения: 101
Кучелюби, имам един въпрос, от вчера ме човърка. На моя куч носа му почва да червенее. Беше си напълно черен и сега бледнее. Та въпроса ми е имате ли представа на какво може да се дължи това? Все пак е голдън, не му е специфично за породата да е редноус.

# 23
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Хелта, не знам за голдъните, но съм виждала лаб с розовеещокафяв нос. Вашето джипи какво казва по въпроса?

# 24
  • Мнения: 101
Ачи да си призная не съм го питала още, защото това го наблюдавам от две седмици. А ако няма проблем или не сме за някаква ваксина, не ходя до вета. Освен да звънна да го питам...

# 25
  • Мнения: 459
Baby love страхотен е кучо. Да ти е жив и здрав!
erota нямам думи - имам си нов тапет на монитора.... Благодаря за труда  smile3525

# 26
  • Мнения: 101
Има развитие по случая - звъннах на ветеринаря и той каза, че ако няма сърбежи, гъбички и тем подобни, значи няма проблем. Моят куч бил светличък, така че е нормално. Heart Eyes

# 27
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Супер. И аз това си помислих, защото лабрадорът, за който ти писах, също е светъл.

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 12:13 от ИраМира

# 28
  • Мнения: 1 224
Момичета, нашия нещо вдига ушите нагоре  Rolling Eyes А хич не ми се иска.. Да знаете някакъв метод с който да го стопираме това ? Примерно с лекопласт да ги лепна за няколко дни надолу ?  Rolling Eyes

# 29
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 А защо не трябва да изправя ушите? Каква порода е ( съжалявам, ако си писала по-напред)?

Общи условия

Активация на акаунт