Любители на кучета - 5

  • 22 991
  • 408
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 101
Някои неща май са неизбежни, пък и Тополинке, с уши и без уши пак ще си е твоето съкровище:)
Аз какво да кажа, като на година и 3 месеца още пишкаме като момиченца... Аз си го приех, че е женчо. Wink

# 31
  • Мнения: 1 224
ИраМира Джак Ръсел е, припципно не са им прави ушетата.

Хелта, да, мойто ще си е , знам. Просто ако може да се "избегне" ще е добре Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 812
  Здравейте, момичета!
  Още влизам в час с темата, докато прочета и забравя кой какво казал Embarassed Мойта Дара може би скоро ще ражда. От вчера диша тежко и почти не и се шава. Толкова се притеснявам какво ще правя кученцата, колко ще бъдат и къде ще им търся дом. ooooh!  . Ох, как може такъв късмет Sad

# 33
  • София
  • Мнения: 1 508
Стискам палци да мине леко раждането  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 227
Здравейте Hug
Много сладки попълнения видях. Да са ни живи и здрави всичките.
erota, страхотен колаж, браво на теб Hug
Тези дни ще пусна снимки и на моята маймуна, че може и да сте я позабравили Simple Smile
Много  Hug на всички, а на бъдещите мами и техните собственици - леко и безпроблемно раждане.

# 35
  • Мнения: 3 371
Честита ни нова темичка !Аера , благодаря за страхотният колаж , направо е страхотен!
Стискам палци на Дейзи и на Дара - леко и безпроблемно раждане , а ние ще чакаме снимки на страхотни бебета  Peace!

# 36
  • Мнения: 1 335
Baby Love®,  Hug за тоз левент и мерси за комплиментите!
erota  Hug оооо веднага приемам предложението! Бижу са ти колажите! Гледам ти подписа ... Симона е прекрасна Heart Eyes Да ти е жива и здрава малката прекрасница!
Добре дошли и на останалите нови попълнения!
Тополинка Чоколинка, ама съвсем ли щръкнаха? Не че е смешно, ама си представих дребния с щръкнали ушета и  Laughing Има една врътка с лейкопласт, може да пробваш, но трябва да следиш ушетатата да не се зачервят. Понякога правят алергия.
Rady, дръж ни в течение. Стисвам едни палци за леко раждане! Ще си намерят стопани малките, не го мисли сега!
ИраМира, ника ти ми е познат  Thinking Да не би ти да беше пускала снимки на беб с кучетата как спят заедно?
Вест - кост от другата бремелинка има ли?

# 37
  • Мнения: 1 224
Аркана, ами не съвсем, амааа.. Rolling Eyes
Я кажи за лейкопласта  Crazy

# 38
  • Мнения: 2 111
Гледам ти подписа ... Симона е прекрасна Heart Eyes Да ти е жива и здрава малката прекрасница!
Благодаря ти много   bouquet
И аз си спомням,че съм гледала снимки на ИраМира с бебето и кучетата.Много се изкефих,толкова са сладки,темата беше против отглеждането на бебе и куче и тя просто ги разби с тези снимки  Laughing

# 39
  • София
  • Мнения: 9 850
Тополинка, мачкайте ушичките, галете ги и т.н.
Нашата палавница се оказа, че има някакви изо... нещо си. Не разбрах точно, и приятеля ми също не разбрал, стана като развален телефон точно :] И трябва да пием пак хапчета... Ама с тези хапчета не можем да почнем пък витамините, а оттам и не можем да излекуваме гадния навик копрофагия... Ужас... Дано поне за третата ваксина е здравичка!

# 40
  • Мнения: 1 335
Аркана, ами не съвсем, амааа.. Rolling Eyes
Я кажи за лейкопласта  Crazy


Взимаш лейкопласт. Отрясваш 3-4-5-6 лентички, дълги на око, да кажем по около 3 см. Загряваш леко лентичките (ама не да парят, а да са топли. Целта е да залепнат по-добре).
Гепваш дзверо. Прегъваш ушето така, че да се получи характерната V-образна форма. Внимаваш да не промениш линията и постава, че лошо. Държейки, залепяш лентичката от вътрешната страна на ушенцето. Гледаш да НЕ изправяш докато залепваш лепенката. Слагаш по още 2 или 3 по широчината на ухото, за да е по-устойчиво. Притискаш много добре, но без да му причиняваш болка. След като изстинат, лепенките ще се втвърдят малко, идеята е да стане почти като шиничка. Смяната става когато лепенките паднат или се отлепят твърде много.
Дано дребоса понесе манипулацията. Ще се опитва да се чеше след това, да знаеш.
Ако това не сработи, говориш с вет, дето му се занимава да измиси друг вид шиничка някаква.

# 41
  • Мнения: 1 169
Ах, как не съм разбрала, че ви има.

Представям ви моите диванета- Axel and Tuffy и се връщам да чета.

# 42
  • Мнения: 1 224
Аркана, златна си. Благодаря за подробното обяснение. Мисля още довечера да го "хвана за ушите"  Laughing
Дано се справиме, чеее.. не ми се иска да е с "антени". Ще пиша какво сме сътворили  Hug

# 43
  • Мнения: 197
Vanhorne , добре дошла! Hug Разкажи нещо повече за твоите кучовци... Simple Smile
Тополинка Чоколинка , успех с ушаците! Peace
Rady , не се притеснявай, ще се намери дом за сладурите!Ето , с момичетата от темата ще вземем по едно и готово  Crazy Наистина, не се тревожи, ще помагаме с кквото можем , макар и от разстояние! PeaceВажното сега е раждането да мине както трябва и бебетата , и мама да са добре ...
erota, много хубав колаж, благодаря!!!  bouquet Всички са толкова красиви! Flutter
Има ли тук някой от Перник с куче?Споделете моля мнение за пернишкия ветеринар... Thinking Все още се колебая дали да я водя тук или в София...От една страна тук ми е по - близко, но от друга там поне има един много добър вет , на който мога да имам пълно доверие...

# 44
  • Мнения: 1 812
 Имаме си бебетаааааааа! Красиви черни дяволчета. Според мен са одрали кожата на мама и по-добре при условие, че бащата е неизвестен Wink Цели 5 на брой. Много са сладки, мама се справя геройски и вече кърми. Довечера ще гледам да ги щракна и да ги покажа Laughing
 Боже допреди месец си нямахме куче, а вече си имаме 6 броя Crazy
 Момичета, много благодаря за милите думи и успех на другата бъдеща мама! Hug

Общи условия

Активация на акаунт