Какво се подарява за сватба

  • 8 577
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 248
Винаги съм предпочитала по-прагматичните подаръци.
Това с портрета не ми допада, но хора разни.
За 50-100 лева не ми изглежда да имаш възможност да осъществиш кой знае какъв набор от идеи.
При това положение аз бих подарила 2 хубави, големи, пухени възглавници.

# 16
  • Мнения: 2 388
Стига де мислех,че е по евтино.

По морето вървят толкова ( като под морето не разбирам курортите). Simple Smile
Всъщност може и по-евтино да има, ама аз за тази цена знам.

# 17
  • Мнения: 35
Според мен е глупаво някой да ми каже че трябват 200лв или повече зависи според възможностите на човека може дори и да е нещо дребно важно е уважението,все пак ако не ви харесва темата и мислите да се заяждате просто не пишете в нея.

# 18
  • Мнения: 13 768
да добавя те само ще подписват и ще сме 5-6 човека и на 2-та ще име е 2-ри брак и са на 36г момичето няма да е с булчинска рокля а с костюм.

Тогава спокойно изберете нещо за дома, но не чаши или чинии (със сигурност си имат), а малка пластика, красива и оригинална ваза, фруктиера, красив поднос за сервиране на закуска в леглото (защо не Wink), настолна лампа.

Какви пари на хора на по 36 години ooooh!

bocito, май нещо не ни разбираш. Дотук всички много добронамерено ти отговаряме с желание да ти помогнем. Заяжданията още не са започнали Stop

Последна редакция: нд, 18 яну 2009, 17:57 от птица

# 19
  • Мнения: 248
Според мен е глупаво някой да ми каже че трябват 200лв или повече зависи според възможностите на човека може дори и да е нещо дребно важно е уважението,все пак ако не ви харесва темата и мислите да се заяждате просто не пишете в нея.

Не визираш мен, надявам се, ама така като гледам май няма кой друг Simple Smile
Не съм искала да те засегана. Просто 100 лева са си 100 лева и с тях не може да се купи кой знае какво (вярвай, това е и за МОЕ огромно съжаление).
... аз наистина добронамерено предложих идея   Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 378
Според мен е глупаво някой да ми каже че трябват 200лв или повече зависи според възможностите на човека може дори и да е нещо дребно важно е уважението,все пак ако не ви харесва темата и мислите да се заяждате просто не пишете в нея.

Не визираш мен, надявам се, ама така като гледам май няма кой друг Simple Smile
Не съм искала да те засегана. Просто 100 лева са си 100 лева и с тях не може да се купи кой знае какво (вярвай, това е и за МОЕ огромно съжаление).
... ааз добронамерено предложих идея   Heart Eyes
Аз също Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 35
Не съм искала да обидя някой ,не обичам да ми се налагат ние сме от малък град и не вземаме кой знае колко пари,давайте предложения все нещо ще изберем.

# 22
  • Мнения: 22 433
bocito, варианти за подаръци много, но наистина според мен е най-добре да се посъветвате с хората.
Два пъти сме били кумове с моят съпруг и винаги сме обсъждали подаръците, както до каква сума ще бъдат, така и горе-долу какви ще са самите подаръци. Това е най-удачният вариант за мен.
Иначе за 100лв може да купите някакъв уред за дома - тостер, фритюрник, уред за сандвичи, пасатор, има и микровълнови печки до 100лв.
Интересни купи за студено сервиране на мезета, ядки.
Икона, което е също чудесен подарък за дома, стига да не е от онези лъскави безумия, които се продават понякога.

# 23
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
След като искаШ да е изненада,а и няма да е голямо тьржество,само 5 или 6 човека каза,че Ще сте,а и това им е втори брак,според мен едва ли Ще имат нужа от кухненски ел.уреди,сервизи и тем подобни. Според мен най/добре им вземи картина или неЩо ,което да си сложат на секцията като украса,керамична,порцеланова фигурка или неЩо подобно. НеЩо което Ще им остане за спомен. Просто направи  една обиколка на магазини за сувенири ,все неЩо Ще ти хване окото. Успех.

# 24
  • Мнения: 116
подари някаква бутилка с хубаво вино надписана и нарисувана за тях с пожелание да я отворят на златна сватба или от сорта,мисля че за тези пари ще успееш

# 25
  • Мнения: 4 292
Луксозен албум за снимки? Има много красиви, за по 50-60 лева.

# 26
  • София
  • Мнения: 7 990
Зависи от това дали двойката е относително отскоро или не. Доколкото разбрах, говорим за хора на по 35-36г., така че предполагаме, че всичко си имат. Аз те съветвам да купиш нещо, което не заема много място...На нашата сватба изрично бях помолила всички да не ми подаряват вещи, защото просто нямаше къде да ги слагам. Въпреки това имаше и такива, които нарушиха молбата ми, та сега се чудя къде да тъпча разни сервизи, картини и т.н. След като не искаш да ги питаш какво искат, можеш да им подариш някакъв комплект прибори - за около 100 лв. можеш да намериш прилични (по 6 бр.). Можеш да подариш хубав комплект спално бельо, хавлии или нещо от сорта. Можеш някакъв електроуред, ако знаеш, че си нямат - ютия, тостер, миксер, ел. кана и т.н. Можеш да им подариш мн. хубав сервиз за чай, кафе, защото тези пари стигат да купиш нещо красиво. Но това само при положение, че си сигурна, че домакинята си пада по такова... Като цяло аз съм ЗА по-прагматичните подаръци, защото колкото и красив да е един предмет, ако няма да го ползваш, красотата му заминава.

# 27
  • Мнения: 59
Аз бих подарила полилей-до 100 лева има много красиви.Мисля че ще останат доволни,а и това все пак е по-прагматичен подарък,отколкото да речем сервиз или нещо подобно.

# 28
  • Мнения: 2 132
За тази сума- нещо за дома.Ако знаеш подредбата в дома им, по-добре някаква пластика или настолна лампа.

# 29
  • София
  • Мнения: 117
Прочетох темата и понеже наскоро и аз ще имам този проблем реших да ги попитам директно (младоженците)  какво искат да им вземем!  Дано си изберат нещо хубаво ...

Общи условия

Активация на акаунт