Втори Национален Пленум - АПРИЛКИ 2007

  • 3 969
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 419
Ние сме с много малка вероятност да се появим, но шанса е по-голям по-рано. Гласувах Април, но и аз визирам втората половина или най-късно началото на май. След това ще чакам да раждам и не ми се тръгва на път  Crazy.

# 16
  • Мнения: 1
 Р
цъкнах МАЙ, не за друго ами от съображения за по-топло време  Peace
И аз съм на същото мнение!
За място - някъде по средата, за да е удобно на всички.

# 17
  • Мнения: 228
Ели, сърдечни благодарности за инициативността ти! Разчитам изцяло на теб за отличната организация (както винаги)  Hug!

1. Местоположение. Предложението на Хриси за Имението е отлично. Мястото е прекрасно. Нямам лични впечатления, но са ми разказвали за него. Локацията му е добра: съвсем близко до магистралата и почти по средата на пътя Варна-София. Не знам дали легловата база е достатъчна за Нас; Ели би преценила най - добре. Елена - категорично не; пътят до там е тежък и ние отпадаме със сигурност за там (Боян се скъса да повръща по завойчетата, а Васко му стана лошо за първи път в живота му). За останалите места нямам впечатления. Аз отново се опитвам да подшушна идеята за Арбанаси като любимо на нашето семейство местенце (моля, не хвърляйте камъни по мен; само го подшушвам).
2. Период. Април май не е удобен за никого  newsm78. Моят Боян е роден на 28-ми, Анито - на 01 Май. Със сигурност ще предпочетем да празнуваме във Варна с близките (както каза Ламичката - поне 3-4 дни  Laughing като братята роми). Аз съм навита за две национални срещи в зададения от Елито в анкетата период - Март ме устройва идеално (въпреки хладното време), а за по- голяма активност - Май за втора среща (или началото на Юни). Наистина трябва да го съобразим и с предстоящите абитюриентски балове (около 24-ти Май).

Марини, готова съм да преотстъпя бати Васко като "звероукротител" за Сашето  Heart Eyes. Доказвал се е многократно при варненските сбирки (питайте Денисимо Анито колко го обича). А и не взема много (едно парче торта напр.).

# 18
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Искам да обясня идеята за март - мислех си за някой СПА-хотелче, където да се поглезим малко, а по това време цените са по-ниски.
Иначе за месеца и май и юни ме устройват.
Единствено дата 30 май ми е невъзможна, защото съм сватбарка Mr. Green Най-добрата ми приятелка се бракува и съм поела един куп ангажименти. Peace
Анкетата е за 10 дена, като свърши ще пусна една за датите .

Междувременно записвам всички предложени хотели и дестинаций. Все пак е хубаво да стане ясно, кой мисли да идва, защото трябва да съобразим хотела и броят легла.
Арбанаси е много красиво, Елена също, ама много далеч от София. Нещо по към средата на страната дайте. Рибарица - Тетевен - Троян /пак/ Peace

# 19
  • Мнения: 228
SPA - Да, да! Ели, обичам те!

П.П. мила моя, Велико Търново е средата на Б-я (Арбанаси е точно над В.Търново, а разклона за Елена е почти след последната табела на В.Търново). Но това само като леко доуточнение, не се заяждам. Hug

# 20
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
И аз гласувах за Май,мисля,че и Юни е ОК,но както казах,нищо не зависи от нас самите!
желанието да дойдем е много голямо Hug Hugмного искам пак да Ви видя:)
А за СПА....и аз съм ЗА,но не виждам кой ще гледа диването Embarassedмисля,че и двамата заслужава да се поглезим.....затова предпочитам да ходя на такива места без наследството:) Hug Heart Eyes

# 21
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
SPA - Да, да! Ели, обичам те!

П.П. мила моя, Велико Търново е средата на Б-я (Арбанаси е точно над В.Търново, а разклона за Елена е почти след последната табела на В.Търново). Но това само като леко доуточнение, не се заяждам. Hug
Да, де, на мен винаги асоциацията ми е, че е към Варна и за това. Иначе мисълта ми е за Ловешкия район. Ако искате този път да направим и по организирана културно масова дейност - да проверя наоколо манастири, пещери и т.н., за да се разходим малко. Peace

Хриси, на смени. Първо дамски състав, после мъжкия  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 6 268
Както винаги двата близнака в мен не могат да вземат решение...чудя се между май и юни! Ще реша скоро, надявам се! Peace

И при мен е така  Crazy Но май съм по-склонна за началото на юни, че все пак РД ми е края на май, а и на 18 май сме на концерт на Депеш, ще ни станат мног емоци за кратко време Simple SmileSimple SmileSimple Smile

За дестинацията съм съгласна за Имението или за някое друго място покрай магистралата. Арбанаси също е хубаво, но понеже съм от Горна Оряховица, за мен е все едно си отивам вкъщи Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 983
О, да: март, СПА, на север от Стара планина - бройте ни трима! Laughing
Све, надявам се да не се наложи да ангажирам добрия батко с нашето диване, но ще го имам предвид! Hug Торатата я има, само заради готовността да помага!  Peace

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 11:25 от marini

# 24
  • В една далечна галактика...
  • Мнения: 71
Прави сте, че ако трябва да избягваме рожденните дни, най-добре е да решим втората половина на май - примерно 16-17 май (преди абитуриентските балове!). Все пак има не малко родени и в началото на май Simple Smile

Март може да е доста студено, времето обикновено бързо се променя.

Може ли само като се избира място, да не е прекалено скъпо. Имаше предложения за спа хотели, ама там какви ли са цените?!  Thinking

# 25
  • Мнения: 228
Може би е по - добре да диференцираме предложенията на Ели така:
1. м. Март - Спа - среща от по - лежерен тип и предимно на закрито;
2. м. Май (или началото на Юни) - истинска национална среща с организирани забавления (както предложи Ели - пещери, манастири, еко пътеки, крепости и т.н.).

# 26
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
http://www.eldorod.bg/?delak:%D0%9A%D0%90%D0%9A%20%D0%94%D0%90%2 … D0%98%D0%A2%D0%95 разгледайте това

БОНУСИ КЪМ ВСЯКА ГРУПОВА РЕЗЕРВАЦИЯ ДО КРАЯ НА 2009г.

-безплатна анимация на територията на комплекса;

-безплатен комплект луксозни рекламни материали;

-издаване на безплатна промоционална карта за членство в Клуб”Елдород и приятели”

-различни намаления на услугите в зависимост от посетителската програма;

-безплатно наблюдение на зоокътовете и фермата;

-разрешение за снимане в обектите, вкл. :музейна сбирка”Богатството на българската ракла”, “Художествена галерия”, “Къща на занаятите”.

-Комплексът се намира в близост до река Росица и има възможности за разходки сред природата.

-Комплексът, разположен на 30 дка заградена и охраняема площ, с детска площадка, зоокътове, чифлик, паркинг, обучителни кабинети и е подходящ за свободно движение и игра на деца

# 27
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Изглежда много добре,а и мисля,че разположението е добре
А и съм пристрастна:)Нали баба е в Севлиево:)

# 28
  • Мнения: 3 091
Аз съм твърдо ЗА! никога не съм ходила в Севлиево, а и офертата изглежда примамлива.

Току що разбрах, че ще пътувам в чужбина на 30 април до 02.05. , а на 19.05. съм на концерт на Депеш и аз...

Дано изберете края на май началото на юни, за да се класираме и ние! Но пък към 15.06. също ще пътувам, така че стана напечено положението...  newsm78

# 29
  • Мнения: 1 114
А някъде из сайта им има ли снимки на стаите, че на описание добре звучи, но ми се иска и вътре да видя какво представлява? А нещо не мога да намеря снимки.

Общи условия

Активация на акаунт