Втори Национален Пленум - АПРИЛКИ 2007

  • 3 968
  • 55
  •   1
Отговори
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731

Надявам се, че горната снимка ще припомни на всички приятното изкарване от миналата година и ще изкуши тези, които не дойдоха сега да участват Laughing

# 1
  • Попово
  • Мнения: 687
такаааа, на мен ли най- ми се хойка  Mr. Green
цъкнах МАЙ, не за друго ами от съображения за по-топло време  Peace
вероятно аз и децата, демек 1+3  Sunglasses

# 2
  • Мнения: 11 004
Пу втора Simple Smile Simple Smile
цъкнах МАЙ, не за друго ами от съображения за по-топло време  Peace

И аз така. Peace

# 3
  • Мнения: 1 925
Ние сме за началото на юни Simple Smile

# 4
  • В една далечна галактика...
  • Мнения: 71
Тази година се надявам и ние да се класираме  Hug

А събото-неделна среща не става ли? Например 4-5 април или в края на март, но да не е студено, че аз още не съм много уверен шофьор по заледени пътища  Crazy А пък юни, юли, август... може да си правим и още срещи  Grinning

# 5
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Тази година се надявам и ние да се класираме  Hug

А събото-неделна среща не става ли? Например 4-5 април или в края на март, но да не е студено, че аз още не съм много уверен шофьор по заледени пътища  Crazy А пък юни, юли, август... може да си правим и още срещи  Grinning

Това е едно на ръка. Естествено, че и Софийска среща ще си направим до тогава. Peace

# 6
  • Мнения: 3 091
Предлагам националната среща да бъде петък, събота и неделя. цъкнах април - но визирам края на месеца и началото на май. Съгласна съм с Поли, че март все още е студено и няма да можем да стоим на вън повече време.
Ако пък е в началото на април - няма да можем да дойдем, защото обикновено празнуваме по 3-4 дни като братята роми Embarassed
нямам претенции за мястото.

# 7
  • Мнения: 91
Гласувах за юни, тъй като през март аз и Бела сме рожденички, а през май и двамата ми племеника са абитуриенти. За мястото на срещата нямам претенции.  Peace

# 8
  • Мнения: 635
Запис да следя темата

# 9
  • Мнения: 1 983
Както винаги двата близнака в мен не могат да вземат решение...чудя се между май и юни! Ще реша скоро, надявам се! Peace
Ели, благодаря за милото предложение, но ако дойда сама с детето, то ще е все едно не съм там! По-скоро, ако няма как да дойдем с таткото, ще се опитам да навия майка ми и баща ми, за да има кой да тича след зверчо! Никак не ми се пропуска и втората априлска разпивка, така че ще дам всичко от себе си, за да убедя някой да дойде за звероукротител! Wink

# 10
  • Мнения: 1 114
Натиснах май.

Тази година се надявам и ние да се класираме  Hug
А събото-неделна среща не става ли? Например 4-5 април или в края на март, но да не е студено, че аз още не съм много уверен шофьор по заледени пътища  Crazy А пък юни, юли, август... може да си правим и още срещи  Grinning
Дари има РД точно на5-ти. Така,че за тия дати ние отпадаме.

# 11
  • Мнения: 11 004
Натиснах май.

Тази година се надявам и ние да се класираме  Hug
А събото-неделна среща не става ли? Например 4-5 април или в края на март, но да не е студено, че аз още не съм много уверен шофьор по заледени пътища  Crazy А пък юни, юли, август... може да си правим и още срещи  Grinning
Дари има РД точно на5-ти. Така,че за тия дати ние отпадаме.

И Рая е рожденичка на 5-ти. Около тази дата няма да можем.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 966
И аз гласувах за май месец, въпреки, че както винаги не мога нищо да кажа от сега.

# 13
  • Мнения: 350
олеле, че съм дебела на тази снимка  #Crazy

# 14
  • Мнения: 354
Аз съм за Май, въпреси че съм на абитуриентски бал незнайно на коя дата още. Също и за Юни, но не ми се чака толкова Blush
ТАКА, ЧЕ МАЙ СЪМ ЗА МАЙ, АМА САМО МАЙ Joy
smooth Прекрана си, ак о си отслабнала от тогава значи вече си много слаба newsm78

# 15
  • Мнения: 1 419
Ние сме с много малка вероятност да се появим, но шанса е по-голям по-рано. Гласувах Април, но и аз визирам втората половина или най-късно началото на май. След това ще чакам да раждам и не ми се тръгва на път  Crazy.

# 16
  • Мнения: 1
 Р
цъкнах МАЙ, не за друго ами от съображения за по-топло време  Peace
И аз съм на същото мнение!
За място - някъде по средата, за да е удобно на всички.

# 17
  • Мнения: 228
Ели, сърдечни благодарности за инициативността ти! Разчитам изцяло на теб за отличната организация (както винаги)  Hug!

1. Местоположение. Предложението на Хриси за Имението е отлично. Мястото е прекрасно. Нямам лични впечатления, но са ми разказвали за него. Локацията му е добра: съвсем близко до магистралата и почти по средата на пътя Варна-София. Не знам дали легловата база е достатъчна за Нас; Ели би преценила най - добре. Елена - категорично не; пътят до там е тежък и ние отпадаме със сигурност за там (Боян се скъса да повръща по завойчетата, а Васко му стана лошо за първи път в живота му). За останалите места нямам впечатления. Аз отново се опитвам да подшушна идеята за Арбанаси като любимо на нашето семейство местенце (моля, не хвърляйте камъни по мен; само го подшушвам).
2. Период. Април май не е удобен за никого  newsm78. Моят Боян е роден на 28-ми, Анито - на 01 Май. Със сигурност ще предпочетем да празнуваме във Варна с близките (както каза Ламичката - поне 3-4 дни  Laughing като братята роми). Аз съм навита за две национални срещи в зададения от Елито в анкетата период - Март ме устройва идеално (въпреки хладното време), а за по- голяма активност - Май за втора среща (или началото на Юни). Наистина трябва да го съобразим и с предстоящите абитюриентски балове (около 24-ти Май).

Марини, готова съм да преотстъпя бати Васко като "звероукротител" за Сашето  Heart Eyes. Доказвал се е многократно при варненските сбирки (питайте Денисимо Анито колко го обича). А и не взема много (едно парче торта напр.).

# 18
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Искам да обясня идеята за март - мислех си за някой СПА-хотелче, където да се поглезим малко, а по това време цените са по-ниски.
Иначе за месеца и май и юни ме устройват.
Единствено дата 30 май ми е невъзможна, защото съм сватбарка Mr. Green Най-добрата ми приятелка се бракува и съм поела един куп ангажименти. Peace
Анкетата е за 10 дена, като свърши ще пусна една за датите .

Междувременно записвам всички предложени хотели и дестинаций. Все пак е хубаво да стане ясно, кой мисли да идва, защото трябва да съобразим хотела и броят легла.
Арбанаси е много красиво, Елена също, ама много далеч от София. Нещо по към средата на страната дайте. Рибарица - Тетевен - Троян /пак/ Peace

# 19
  • Мнения: 228
SPA - Да, да! Ели, обичам те!

П.П. мила моя, Велико Търново е средата на Б-я (Арбанаси е точно над В.Търново, а разклона за Елена е почти след последната табела на В.Търново). Но това само като леко доуточнение, не се заяждам. Hug

# 20
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
И аз гласувах за Май,мисля,че и Юни е ОК,но както казах,нищо не зависи от нас самите!
желанието да дойдем е много голямо Hug Hugмного искам пак да Ви видя:)
А за СПА....и аз съм ЗА,но не виждам кой ще гледа диването Embarassedмисля,че и двамата заслужава да се поглезим.....затова предпочитам да ходя на такива места без наследството:) Hug Heart Eyes

# 21
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
SPA - Да, да! Ели, обичам те!

П.П. мила моя, Велико Търново е средата на Б-я (Арбанаси е точно над В.Търново, а разклона за Елена е почти след последната табела на В.Търново). Но това само като леко доуточнение, не се заяждам. Hug
Да, де, на мен винаги асоциацията ми е, че е към Варна и за това. Иначе мисълта ми е за Ловешкия район. Ако искате този път да направим и по организирана културно масова дейност - да проверя наоколо манастири, пещери и т.н., за да се разходим малко. Peace

Хриси, на смени. Първо дамски състав, после мъжкия  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 6 268
Както винаги двата близнака в мен не могат да вземат решение...чудя се между май и юни! Ще реша скоро, надявам се! Peace

И при мен е така  Crazy Но май съм по-склонна за началото на юни, че все пак РД ми е края на май, а и на 18 май сме на концерт на Депеш, ще ни станат мног емоци за кратко време Simple SmileSimple SmileSimple Smile

За дестинацията съм съгласна за Имението или за някое друго място покрай магистралата. Арбанаси също е хубаво, но понеже съм от Горна Оряховица, за мен е все едно си отивам вкъщи Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 983
О, да: март, СПА, на север от Стара планина - бройте ни трима! Laughing
Све, надявам се да не се наложи да ангажирам добрия батко с нашето диване, но ще го имам предвид! Hug Торатата я има, само заради готовността да помага!  Peace

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 11:25 от marini

# 24
  • В една далечна галактика...
  • Мнения: 71
Прави сте, че ако трябва да избягваме рожденните дни, най-добре е да решим втората половина на май - примерно 16-17 май (преди абитуриентските балове!). Все пак има не малко родени и в началото на май Simple Smile

Март може да е доста студено, времето обикновено бързо се променя.

Може ли само като се избира място, да не е прекалено скъпо. Имаше предложения за спа хотели, ама там какви ли са цените?!  Thinking

# 25
  • Мнения: 228
Може би е по - добре да диференцираме предложенията на Ели така:
1. м. Март - Спа - среща от по - лежерен тип и предимно на закрито;
2. м. Май (или началото на Юни) - истинска национална среща с организирани забавления (както предложи Ели - пещери, манастири, еко пътеки, крепости и т.н.).

# 26
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
http://www.eldorod.bg/?delak:%D0%9A%D0%90%D0%9A%20%D0%94%D0%90%2 … D0%98%D0%A2%D0%95 разгледайте това

БОНУСИ КЪМ ВСЯКА ГРУПОВА РЕЗЕРВАЦИЯ ДО КРАЯ НА 2009г.

-безплатна анимация на територията на комплекса;

-безплатен комплект луксозни рекламни материали;

-издаване на безплатна промоционална карта за членство в Клуб”Елдород и приятели”

-различни намаления на услугите в зависимост от посетителската програма;

-безплатно наблюдение на зоокътовете и фермата;

-разрешение за снимане в обектите, вкл. :музейна сбирка”Богатството на българската ракла”, “Художествена галерия”, “Къща на занаятите”.

-Комплексът се намира в близост до река Росица и има възможности за разходки сред природата.

-Комплексът, разположен на 30 дка заградена и охраняема площ, с детска площадка, зоокътове, чифлик, паркинг, обучителни кабинети и е подходящ за свободно движение и игра на деца

# 27
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Изглежда много добре,а и мисля,че разположението е добре
А и съм пристрастна:)Нали баба е в Севлиево:)

# 28
  • Мнения: 3 091
Аз съм твърдо ЗА! никога не съм ходила в Севлиево, а и офертата изглежда примамлива.

Току що разбрах, че ще пътувам в чужбина на 30 април до 02.05. , а на 19.05. съм на концерт на Депеш и аз...

Дано изберете края на май началото на юни, за да се класираме и ние! Но пък към 15.06. също ще пътувам, така че стана напечено положението...  newsm78

# 29
  • Мнения: 1 114
А някъде из сайта им има ли снимки на стаите, че на описание добре звучи, но ми се иска и вътре да видя какво представлява? А нещо не мога да намеря снимки.

# 30
  • Мнения: 50
Запис да следя.

Принципно сме за Юни, че много празници имаме и ние Май

# 31
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Виждате ли резултатите от анкетата?

# 32
  • Мнения: 1 983
Да, виждат се!

# 33
  • Мнения: 350
и на мен ми допада мястото и комплекса!

# 34
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Гледах някъде снимки на стаите, но сега и аз не мога да ги изровя  Embarassed Не бяха луксозни, по-обикновенни. Да кажем от сорта на тези в Априлци. Блазни ме, че имат домашни животни. Страхотна атракция за нашите  градски чеда Mr. Green Представям си реакциите и физиономиите.  Laughing Има детски кът - което също е плюс. Води се БИО хотел - доколко е такъв е трудно да се каже, ще го проуча. По описание се намира на равно растояние от София и Бургас, няма да има ощетени. Предлагати  допълнителни екскурзии. Чудно!
Естествено ще търсим и други места. Ако някои се сеща за нещо друго интересно  Peace
Предложен е и Хотел Имението - Велико Търново http://www.imenieto.com/

# 35
  • Мнения: 11 004
Този БИО ми харесва, добре изглежда и е добре замислен.

# 36
  • Мнения: 1 983
Хайде, за да имаме по-голям избор, да предложа и аз нещичко: "Болярска къща", Арбанси; семеен хотел "Елена", Арбанаси; хотел "Хаджи Велинов хан", Боженци (Разположение:Средна Стара Планина на 16 км от Габрово;София: 201 km;Варна : 255 km;Пловдив : 116 km;Бургас : 207 km).
И друго си мислех: ако ще има две срещи може би трябва да се уточни преложенията за коя от тях са и гласуването за коя среща е! Thinking
"Имението" звучи доста добре! Peace

.... а на 19.05. съм на концерт на Депеш и аз...
Ламичке, за теб да не би да са организирали самостоятелен концерт,а? Май всички сме на 18.05. на концерт! Хи-хи-хи! Това сигурно ти е подарък за взетия шофьорски изпит! ЧЕСТИТО! Hug

Последна редакция: вт, 20 яну 2009, 14:46 от marini

# 37
  • Мнения: 1
БИО-то и на мен ми звучи добре.
Ели е права, на децата много ще им харесат животните - като знам Валко на Велинград как чака кравичките да се върнат вечер. А и щом има детски кът - супер.

НО, както ви се доверих за Априлци, така  и този път смятам да подкрепя мястото, което повечето предпочетат. Единствено, нека бъде горе-долу по средата на България.

Най-вероятно няма да се класираме за първата среща, но за втората общонационалната среща сме там, живи и здрави!

Ели, нас ни брой - трима (двама големи един дребосък).

# 38
  • Мнения: 3 091
хахаха, допуснала съм печатна грешка. би било страхотно, ако ДМ бяха обещали да ми пеят в хола, ама на... нямам този късмет!

Подкрепям БИО хотела, само дано да се класирам с датите, че стана много напечено. Юни пак имам служебно пътуване newsm78

# 39
  • Мнения: 1 419
Може би е по - добре да диференцираме предложенията на Ели така:
1. м. Март - Спа - среща от по - лежерен тип и предимно на закрито;
2. м. Май (или началото на Юни) - истинска национална среща с организирани забавления (както предложи Ели - пещери, манастири, еко пътеки, крепости и т.н.).

Като гледам ние ще се класираме за опция 1, а и по-ще ми пасне на положението  Mr. Green - нека да е след 15ти март тогава  Blush

# 40
  • Мнения: 2
Избрах юни, защото  е топло, ще минат абитуриентските балове, а и рожденните дни на нашите дечица. Но можем по всяко време, стига тате да не е командировка.  baby_neutral
Цитат
Публикувана от: TanyaSSK
Вмъкни Цитат
БИО-то и на мен ми звучи добре.
Ели е права, на децата много ще им харесат животните - като знам Валко на Велинград как чака кравичките да се върнат вечер. А и щом има детски кът - супер.

НО, както ви се доверих за Априлци, така  и този път смятам да подкрепя мястото, което повечето предпочетат. Единствено, нека бъде горе-долу по средата на България.
Всичко това ми звучи супер. Обожаваме животните!!! Детски кът - урааа!!! БИО -  newsm10 !
С нетърпение ще чакам дена на срещата. Бях само на най-първата, като бяхме бременни и то съвсем за малко, но впечатленията  бяха много силни, помня всяк минутка Simple Smile

# 41
  • Мнения: 221
И аз гласувах!Дано успеем обаче да се включим,защото при нас пак не е сигурно. Sad

# 42
  • Мнения: 485
Аз гласувах за май. Стига да не е в периода 1-6 май, че планираме да водим децата в Будапеща. Иначе за мястото нямам претенции. Юни също става. БИО - офертата изглежда много добре.

# 43
  • Мнения: 491
Предпочитам юни  Nature Sunny

# 44
  • Мнения: 6 442
И аз цоп тук.Надявам се да имаме възможност да дойдем,затова ще гласувам.
Точно по това време ще съм в сесия и ще стискам палци да се избере някои дати,на които нямам изпити  Praynig
Април-много рожденни дни,затова гласувам за май.Юни много ми е далече.

Све,от миналата година и аз подшушвам Арбанаси.Не че ми е нещо любимо,но понеже с Алекс не сме с кола,а това ми е една от най-удобните дестинациии за мен.Имението също е добра идея  Peace

 Hug Hug Hug

# 45
  • Мнения: 1 925
Добре че има мами да подсещат за тази темичка.   bouquet Аз гласувах за юни, обаче като гледам, май ще кажем със сигурност когато решите месеца, защото ни е хипер натоварена програмата винаги тия месеци. Април според мен е неподходящ, защото все някое детенце ще има РД. Ние май месец - аз РД, брат ми абиториент на 25-ти, юни месец Пепи има РД, на сватба сме на една от най-близките ми приятелки... Така че ако е септември ще дойдем 100%  ooooh! Иначе ще кажа като решите.
Утре ще погледна предложенията за място.
Peace

# 46
  • Мнения: 366
Аз също гласувах за май, тъй като с гергьовден приключват изглеждащите безкончаеми празници у нас, а юни вероятно сме си в Тетевен.....
Местонахождението за нас отново е от голямо значение, т.е. да не е прекалено далече от София. Нямам претенции за мястото, стига да е на 100-на км. Доста ми е гадно изискването, но сме без кола, а за по-големи разстояния не ми се иска да ангажирам баща ми. Така че нашето идване си остава под голям въпрос и дано не разводних гласуването....

# 47
  • Мнения: 236
Здравейте и от нас,
Аз също съм майка на априлче, отдавна не бях влизала във форума...Идеята за среща е страхотна, с голямо удоволствие ще дойдем, ако ни примете Grinning
Относно датата - аз съм за май, защото март и април мъжът ми има работа, а ми се ще да сме заедно. Но дори и да изберете март, пак бих се опитала да дойда.
Ще следя темата, доскоро на всички мами на априлчета Hug

# 48
  • Мнения: 491
Здрастииии depresijka Hug. Теб, ако знаеш от кога те дебна да се появиш и вече бях изгубила надежда Laughing. Но много се радвам, че си тук. Всъщност, основното място на което априлките "се помещаваме" е тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=365811.0;topicseen. Просто влез в темата и  welcome сред щастливите априлски мами Simple Smile.

# 49
  • Мнения: 236
Melodiya,
Благодаря за топлия прием, сега си наваксвам и чета темата, а малката се катери по столовете Grinning
Дай Боже да можем да се видим! Hug

# 50
  • Мнения: 5
Здравейте априлски мами.  Малко късно , но ще се запиша и аз. Малката ми принцеса е родена на 17.04.2007г. Абсолютен ОВЕН. Но пък всеки ден е малък празник.  bouquet  Е това е от мен за сега .
Ще се включа пак при първа възможност. 

# 51
  • Мнения: 1 983
Добре си ни дошла, krisstisHug Заповядайте с малката си принцеса ето тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=365811.0

# 52
  • Мнения: 72
Може би е по - добре да диференцираме предложенията на Ели така:
1. м. Март - Спа - среща от по - лежерен тип и предимно на закрито;
2. м. Май (или началото на Юни) - истинска национална среща с организирани забавления (както предложи Ели - пещери, манастири, еко пътеки, крепости и т.н.).

Като гледам ние ще се класираме за опция 1, а и по-ще ми пасне на положението  Mr. Green - нека да е след 15ти март тогава  Blush

Това звучи страхотно!  Hug Дано и ние този път да се класираме!

# 53
  • Мнения: 5
Вижте нещо което на мен много ми хареса
http://rodenkrai.net/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1

# 54
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
аз пък отдавна искам да ида там: http://relax-villa.com/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
доскоро помагаха на Спаси дари на.., но като им чета форума, явно вече не им вървят много нещата!? Thinking

# 55
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
всички предложения са супер Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт