Втори Национален Пленум - АПРИЛКИ 2007

  • 3 970
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 50
Запис да следя.

Принципно сме за Юни, че много празници имаме и ние Май

# 31
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Виждате ли резултатите от анкетата?

# 32
  • Мнения: 1 983
Да, виждат се!

# 33
  • Мнения: 350
и на мен ми допада мястото и комплекса!

# 34
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Гледах някъде снимки на стаите, но сега и аз не мога да ги изровя  Embarassed Не бяха луксозни, по-обикновенни. Да кажем от сорта на тези в Априлци. Блазни ме, че имат домашни животни. Страхотна атракция за нашите  градски чеда Mr. Green Представям си реакциите и физиономиите.  Laughing Има детски кът - което също е плюс. Води се БИО хотел - доколко е такъв е трудно да се каже, ще го проуча. По описание се намира на равно растояние от София и Бургас, няма да има ощетени. Предлагати  допълнителни екскурзии. Чудно!
Естествено ще търсим и други места. Ако някои се сеща за нещо друго интересно  Peace
Предложен е и Хотел Имението - Велико Търново http://www.imenieto.com/

# 35
  • Мнения: 11 004
Този БИО ми харесва, добре изглежда и е добре замислен.

# 36
  • Мнения: 1 983
Хайде, за да имаме по-голям избор, да предложа и аз нещичко: "Болярска къща", Арбанси; семеен хотел "Елена", Арбанаси; хотел "Хаджи Велинов хан", Боженци (Разположение:Средна Стара Планина на 16 км от Габрово;София: 201 km;Варна : 255 km;Пловдив : 116 km;Бургас : 207 km).
И друго си мислех: ако ще има две срещи може би трябва да се уточни преложенията за коя от тях са и гласуването за коя среща е! Thinking
"Имението" звучи доста добре! Peace

.... а на 19.05. съм на концерт на Депеш и аз...
Ламичке, за теб да не би да са организирали самостоятелен концерт,а? Май всички сме на 18.05. на концерт! Хи-хи-хи! Това сигурно ти е подарък за взетия шофьорски изпит! ЧЕСТИТО! Hug

Последна редакция: вт, 20 яну 2009, 14:46 от marini

# 37
  • Мнения: 1
БИО-то и на мен ми звучи добре.
Ели е права, на децата много ще им харесат животните - като знам Валко на Велинград как чака кравичките да се върнат вечер. А и щом има детски кът - супер.

НО, както ви се доверих за Априлци, така  и този път смятам да подкрепя мястото, което повечето предпочетат. Единствено, нека бъде горе-долу по средата на България.

Най-вероятно няма да се класираме за първата среща, но за втората общонационалната среща сме там, живи и здрави!

Ели, нас ни брой - трима (двама големи един дребосък).

# 38
  • Мнения: 3 091
хахаха, допуснала съм печатна грешка. би било страхотно, ако ДМ бяха обещали да ми пеят в хола, ама на... нямам този късмет!

Подкрепям БИО хотела, само дано да се класирам с датите, че стана много напечено. Юни пак имам служебно пътуване newsm78

# 39
  • Мнения: 1 419
Може би е по - добре да диференцираме предложенията на Ели така:
1. м. Март - Спа - среща от по - лежерен тип и предимно на закрито;
2. м. Май (или началото на Юни) - истинска национална среща с организирани забавления (както предложи Ели - пещери, манастири, еко пътеки, крепости и т.н.).

Като гледам ние ще се класираме за опция 1, а и по-ще ми пасне на положението  Mr. Green - нека да е след 15ти март тогава  Blush

# 40
  • Мнения: 2
Избрах юни, защото  е топло, ще минат абитуриентските балове, а и рожденните дни на нашите дечица. Но можем по всяко време, стига тате да не е командировка.  baby_neutral
Цитат
Публикувана от: TanyaSSK
Вмъкни Цитат
БИО-то и на мен ми звучи добре.
Ели е права, на децата много ще им харесат животните - като знам Валко на Велинград как чака кравичките да се върнат вечер. А и щом има детски кът - супер.

НО, както ви се доверих за Априлци, така  и този път смятам да подкрепя мястото, което повечето предпочетат. Единствено, нека бъде горе-долу по средата на България.
Всичко това ми звучи супер. Обожаваме животните!!! Детски кът - урааа!!! БИО -  newsm10 !
С нетърпение ще чакам дена на срещата. Бях само на най-първата, като бяхме бременни и то съвсем за малко, но впечатленията  бяха много силни, помня всяк минутка Simple Smile

# 41
  • Мнения: 221
И аз гласувах!Дано успеем обаче да се включим,защото при нас пак не е сигурно. Sad

# 42
  • Мнения: 485
Аз гласувах за май. Стига да не е в периода 1-6 май, че планираме да водим децата в Будапеща. Иначе за мястото нямам претенции. Юни също става. БИО - офертата изглежда много добре.

# 43
  • Мнения: 491
Предпочитам юни  Nature Sunny

# 44
  • Мнения: 6 442
И аз цоп тук.Надявам се да имаме възможност да дойдем,затова ще гласувам.
Точно по това време ще съм в сесия и ще стискам палци да се избере някои дати,на които нямам изпити  Praynig
Април-много рожденни дни,затова гласувам за май.Юни много ми е далече.

Све,от миналата година и аз подшушвам Арбанаси.Не че ми е нещо любимо,но понеже с Алекс не сме с кола,а това ми е една от най-удобните дестинациии за мен.Имението също е добра идея  Peace

 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт