Декември №96

  • 9 491
  • 301
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 543
Малеее, и Борянка и Криската приличат на едни малки дами. Мойта с тия бузи и на четири крака си мяза на бебенце още.

Мога и аз да споделя горчив опит с вапцането. Аз съм си един тъмен балкански субект и като се докаросах русичкааааа... Всъщност по-лошо от руса жена, боядисана в черно, е само черна жена, боядисана в русо. Ей т'ва е генералния извод.

Дани, и Лора се забавлява с една такава кутийка с фигурки, какво толкоз им харесват... Simple Smile

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 11:36 от kitche

# 286
  • Sofia
  • Мнения: 4 727
Максо, само да ми дадат виза тия мизерници и ще я изям цялата ,без остатък  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Ама много ме кефи хлапе, напраооооо... Ох, много искам да я нагушкам и намляскам. Даваш ли  Blush?  А?Аааа?
Ти кога ще си идваш, че съм пропущила нещо?  Whistling

Дани, Борянка е много порастнала и променена. Момиченце е вече.

За трансформацията от черно в русо и аз мога да споделя опит  Mr. Green Пробвах сама в къщи и резултата беше: в корените - бяло , по - надолу - различни отенъци на оранжевото и накрая - кафяво  hahaha Joy Бая ужасничко беше и в крайна сметка се окза , че косата ми е толкова изгоряла, че трябваше да ми я подстрижат, защото според фризиорката "ако не го отрежела, то само щяло да си падне". Представете си само на какво приличах, да не говорим, че русото определено не е от цветовете, които ми отиват. А цялата случка се разигра, когато бях 8 - 9 клас  ooooh!

п.п. Пък горе в ясно от доста веме забелязвам един Homjak , който тихо и кротко си чете, без да ни каже нищо за себе си  Thinking
Айде, заповядай, не се притеснявай, тук е мнооого весело и Хинтересно  welcome

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 10:42 от Shantal

# 287
  • Мнения: 249
Ние пък имахме час в консултацията, да ни видят как я караме мама и бебе. Изабелата е 9060 гр, 75.5 см. Пофлиртува с бебета и по големи дечица, момичета и момчета и се прибрахме. Сега спи.
Малка мама, що не опиташ с някоя боя, която се измива след 10тина, 15 пъти.
Хехе  Mr. Green Макси, голяма сладурана, и тая коса ... мале, мале.

# 288
  • Мнения: 2
МАКСИ,ДАНИ,направо са страхотни красавици ваще мадами  Hug Hug изглеждат ве4е големи моми4ета  Heart Eyes Стефи туко що заспа и за съм на ваше разположение  Mr. Green

# 289
  • Мнения: 8
А аз какво да кажа за моята коса като преобладават всякакви цветове.Цапам си се тук в нас, но корените след една седмица са израстнали.И на фриз. да отида същата работа. А и тук нямам баби на които да оставя детето и веднъж с него и няма да се повтори.Той подлуди всички,хвана ме срам. Живот и здраве като си отида в Зарата, ще посетя фриз.салон. Дотогава ще се боядисвам колкото мога. На моменти ми идва до гуша и ми иде да я боядисам отново черна. Но пустото бяло много си личи. Кво да се прави ген. А това русо трудно се подържа.

# 290
  • Мнения: 44
Oх, успях да изчета всичко. И толкова се изморих от четене, че загубих желание да се изкажа по болната тема...  ooooh!

Само да кажа, че всички дечица, чиито снимки видях между прехвърчащите искри, са много готини.

Нели, какво и беше на Ая, та чак в болница сте лежали? Ако си казвала тук, а аз съм пропуснала да прочета, пиши ми на лични, да не се възпламени пак обстановката  Wink Че ми стана много мъчно, като прочетох. Нали и ние с Калоян два пъти лежахме в болница, та знам добре какво е  Sad

И сега някакъв вирус върлува из нашата къща - Калоян е сополив, баткото кашля, мен ме боли гърло, таткото комбинира оплкванията. Дано само с това се разминем, да не се усложняват нещата, а и бързо да оздравяваме  Praynig

Това пожелавам и на всички вас - бъдете здрави, другото не е толкова важно  Heart Eyes

П.П. j_u_r_o_v_a , добре дошла   bouquet

# 291
  • Мнения: 2
къде се загубихте пак бе мацки,от малките непослушковци,мира нямаме  ooooh!

# 292
  • Мнения: 167
new super_mama , благодаря ти! Написах ти на лични.
j_u_r_o_v_a , добре дошла!
Макси, Дани, кукличките са направо страхотни!

# 293
  • Мнения: 337
Благодаря за милите думи момичета  Hug
Китче , ще видиш и при вас , като избие първия зъб и ще се разтичате , при Крисата така стана Laughing
Шанталеско , що ма каке не дават виза гадовете мръсни  #Cussing out  , ама отказаха ли ви или не сте си искали още?
Ние незнам кога ще си дойдем , но ако питаш кака си Дарина вече сме си тръгнали Mr. Green , дай боже да се окаже права де  Peace
Вещицо , 180 шамара зад врато щи дам на теб

# 294
  • Мнения: 337
А ве каки , някоя желаеща да се заеме с тежката задача да направи нова темичка няма ли ?
Или пак Ивето да чакаме ,ама тя напоследък съвсем изчезна.
Или пък аз да се заема ...не ,че знам как точно става , но ако съвсем няма кой ще импровизирам newsm78

# 295
  • Мнения: 280
Давай смело Дуце , имаш пълната ми подкрепа  Peace   Go Duce Go  Party

# 296
  • Мнения: 337
Айде Даринке само заради това , че ме подкрепи  Laughing
 
Нова тема : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=367382.0

# 297
  • Мнения: 280
Златна си тииииии  Heart Eyes

# 298
  • София
  • Мнения: 1 078

Вещицо , 180 шамара зад врато щи дам на теб
За теб знаем, иначе тези дни горе-долу по толкова събирам от едни сменящи цвета с по-светъл  Mr. Green

# 299
  • София
  • Мнения: 1 078
И да ми честитите на Фичко 1-2-1  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт