Имам ли право да съм обидена и да се сърдя?

  • 8 795
  • 112
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 53
Ти сама каза, че не го обичаш, или поне никъде не спомена любов от твоя страна, тогава защо да продължаваш тази връзка? Явно и ти си влязла в някакъв коловоз и е крайно време да излезеш от него и да устроиш живота си, както на теб ти харесва Peace

# 31
  • Мнения: 59
Според мен приятелят ти не е от типа мъже,които биха те удовлетворили във всяко едно отношение.Вие сте съвсем различни характери и ми е чудно как не си го осъзнала досега.Най-добре се вземи в ръце и не си пропилявай живота.

# 32
  • София
  • Мнения: 84
Ти сама каза, че не го обичаш, или поне никъде не спомена любов от твоя страна, тогава защо да продължаваш тази връзка? Явно и ти си влязла в някакъв коловоз и е крайно време да излезеш от него и да устроиш живота си, както на теб ти харесва Peace

Настина и аз съм влязла в коловоз Sad ПРодължавам по навик и най-вече, защото когато съм опитвала да късаме преди, се започва смс поток - "защо ме тормозиш така? не виждаш ли, че
те обичам много" и т.н. Започва да ми звъни, казва, че плаче, че не спи, не се храни, не работи, че той за разлика от мен е чувствителен... И на мен ми става мъчно, пък и имам някакви чувства все пак, разни спомени...

# 33
  • Мнения: 2 111
На мен ситуацията с родителите ми е хем смешна, хем тъжна. Представям си просто как мъж на 30+ години се озърта дали техните са в хола и после припка с приятелката си до своята стая, та да не би случайно да се засекат в коридора, примерно.  Малко обидно ми се вижда към момичето. Да бяхте заедно от три месеца - добре, ама три години...А с приятелите си запознава ли те?

Лично аз съм на мнение, че нищо добро не може да се очаква от мъж на 32, който живее при родителите си и работи от 10.00 до 14.00, вместо да се размърда и да си осигури доходи, които да му позволят да се отдели. Някой беше посъветвал авторката да настоява да заживеят заедно с приятеля и родителите му, но аз мисля, че това е невъзможно. Та той след три години още не ги е запознал, какво остава за другото...

# 34
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Настина и аз съм влязла в коловоз Sad ПРодължавам по навик и най-вече, защото когато съм опитвала да късаме преди, се започва смс поток - "защо ме тормозиш така? не виждаш ли, че
те обичам много" и т.н. Започва да ми звъни, казва, че плаче, че не спи, не се храни, не работи, че той за разлика от мен е чувствителен... И на мен ми става мъчно, пък и имам някакви чувства все пак, разни спомени...

А от това разбирам и че е страхотен манипулатор. Не ядял, не спал, глупости! Не се връзвай на тия приказки, защото няма нищо вярно в тях. И аз навремето си имах работа с един, дето стигна дотам, да ме заплашва, че щял да се самоубие. Не ми мигна окото и го натирих. Е, не само че не се самоуби, ами съсипа живота на друга жена след това ...

# 35
  • Мнения: 1 054
.......
Какво е вашето мнение? Имам ли право да се чувствам наранена? Или съм прекалено чувствителна? От доста време се съмнявам, че го обичам, навикът наистина си каза думата, а и поведението му ме отблъсква. Съмнявам се дали и той ме обича наистина. Благодаря ви!!! Simple Smile


Толкова много знам как се чувстваш, че не мога сама да ти опиша!  Peace Ей, такъв същия, ама абсолютно същия! го търпях има-няма 3 месеца и няколко дни... ДАже се замислих, дали не е той  Mr. Green
Имаш абсолютно пълното право да се чувстваш и наранена и обидена и да ти е писнало!
Чувствителна - не знам, но си прекалеееееено търпелива! На твое място нямаше да издържа цели 3 години
Мнението ми е, че не трябва и минута повече да пропиляваш от живота си с този... "мъж" Още повече, ако се казва Иво... бягай бързо, оправия няма!  Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 84
Настина и аз съм влязла в коловоз Sad ПРодължавам по навик и най-вече, защото когато съм опитвала да късаме преди, се започва смс поток - "защо ме тормозиш така? не виждаш ли, че
те обичам много" и т.н. Започва да ми звъни, казва, че плаче, че не спи, не се храни, не работи, че той за разлика от мен е чувствителен... И на мен ми става мъчно, пък и имам някакви чувства все пак, разни спомени...

А от това разбирам и че е страхотен манипулатор. Не ядял, не спал, глупости! Не се връзвай на тия приказки, защото няма нищо вярно в тях. И аз навремето си имах работа с един, дето стигна дотам, да ме заплашва, че щял да се самоубие. Не ми мигна окото и го натирих. Е, не само че не се самоуби, ами съсипа живота на друга жена след това ...

Е, той веднъж и това каза. До тях имало висок блок, от който много хора са се хвърляли. И той щял да го направи, защото не може без мен.

# 37
  • София
  • Мнения: 84
Не е Иво, Сашо е.

# 38
  • Мнения: 3 294
Това което описваш никак не ми харесва , без да се обиждаш , но все едно си му любовница . А и що за мъж е той , като няма уважението най-малкото да се сети за теб на нова година . Мисля че той не иска да променя начина си на живот и обстановката около себе си , а пък ти ако не може да се напаснеш в ежедневието му ще му е все тая.За мен това не е връзка , 2 пъти седмично , за мен вие имате само сексуални отношения . Съжалявам , но моят съвет е освен да се обидиш , ти трябва и да се откажеш от него  Peace

# 39
  • Варна
  • Мнения: 230
Мда, съгласна съм с veronna, макар да и е малко по-крайно мението. Не знам дали е манипулатор твоя или просто обича да драматизира, но и за такова чудо мога да ти говоря от личен опит. Имах работа с един такъв, поисках да се разделим, после месеци наред той ми зънеше посред нощ и говорехме с часове, защото на него му е тежко, а други приятели освен мен наистина нямаше. Съчувствах му, а и имах все още известни чувства, така че го оставях да ми се кача известно време на главата. В един момент стигнах до там, че от съжаление се върнах при него. (И аз един-два пъти чух за самоубийство..) И заключението от всчико това е - не си губи времето, както аз си изгубих моето. Не може да си с някого от съжаление. Колкото повече му се връзваш толкова повече увеличаваш мъките и за двама ви. Ако си решила, рано или късно ще се разделите и няма да е лесно, плавно и други подобни. Няма как да стане. Така че стискай зъби, режи го от самото начало и си повтаряй, че така е по-добре и за него и за теб. Истина е.

# 40
  • Мнения: 2 111
Настина и аз съм влязла в коловоз Sad ПРодължавам по навик и най-вече, защото когато съм опитвала да късаме преди, се започва смс поток - "защо ме тормозиш така? не виждаш ли, че
те обичам много" и т.н. Започва да ми звъни, казва, че плаче, че не спи, не се храни, не работи, че той за разлика от мен е чувствителен... И на мен ми става мъчно, пък и имам някакви чувства все пак, разни спомени...

А от това разбирам и че е страхотен манипулатор. Не ядял, не спал, глупости! Не се връзвай на тия приказки, защото няма нищо вярно в тях. И аз навремето си имах работа с един, дето стигна дотам, да ме заплашва, че щял да се самоубие. Не ми мигна окото и го натирих. Е, не само че не се самоуби, ами съсипа живота на друга жена след това ...

Е, той веднъж и това каза. До тях имало висок блок, от който много хора са се хвърляли. И той щял да го направи, защото не може без мен.

О, хич не се връзвай. Преди да се запозная с приятеля си, ги имах точно двама такива кандидат-самоубийци. Познай дали се самоубиха.

# 41
  • Мнения: 1 054
Е, слава Богу... и Сашо да е, според мен пак не си заслужава да оставаш с него. Някой по-назад беше казал... а след 2-5-10 години какво правим? Не си губи времето!  Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 84
Хора, знам каво трябва да направя, знам, че това е правилното решение. Но разделите са толкова трудни, а като прибавим и молби и обаждания и смс-и от негова страна, неща стават гадни направо. Аз между другото мислех, че много от вас ще кажат, че си въобразявам и преувеличавам нещата, наистина ми подействахте отрезвително.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 230
Естествено, че ще е трудна раздялата - каквото и да е, заедно сте от 3 години, ти имаш чувства към него. Обаче трябва да си силна! И не се предавай на драматизации, заплахи за самоубийства, прочувствени смси и тем подобни опити да си те върне. Само удължаваш мъките и за двама ви. Направи му услуга и не му се връзвай, колкото и да ти е гадно.

# 44
  • Мнения: 53
Ти си само на 24 години, нямаш деца или каквито и да е задължения към твоя "приятел". Какво си се затръшкала, че била трудна раздялата сега. Труден ще е един ден разводът ти, ако не вземеш мерки навреме.
Разбери момиче - твоят приятел може да е много пасивен, ама е хитър. Отдавна е разбрал, че такава будала като тебе втора няма да намери и затова те котка с мили думички. Ама само думи стигат ли ти?! Така както пишеш - вече НЕ!

Казвайте си ЧАО и кой от къде е ...

Общи условия

Активация на акаунт