Квилинг - тема 2

  • 131 569
  • 729
  •   1
Отговори
# 660
# 661
  • Мнения: 95
А за изонита, който е показала Боби, мисля че направо трябва да пусне нова тема и да ни обучава там. И аз съм направо запленена от резултата.

# 662
  • Русе
  • Мнения: 764
Благодаря, Despina, М-Дидко!
bobi_270166, страхотни неща си показала!
tiya , твоите също са много хубави! Как правиш вътрешния разрез?

# 663
  • Мнения: 14
Все чета...чета и накрая се пресрамих да пиша Embarassed. Прочела съм целия форум и всичките ви работи много ми харесват.  Браво!!!
И за да не остана назад да ви покажа и моите творения - най-първите.
http://te4eto101.mylivepage.ru/image/2653/12836_Magi.jpg

# 664
  • Мнения: 95
Magi, общо взето ми беше доста трудно да я направя тази елипса. Първо я изрязох на отделен лист, очертах я и я изрязох с макетното ножче. Не е много равна, но като се налепят елементите не си личи толкова.

# 665
  • Мнения: 3
Благодаря,момичета за милите думи!Що се отнася до изонита нямам нищо напротив да пуснем нова тема и ще кача всички схеми,които съм направил и тези,които още не съм.Конците, с които бродирам,едните са копринени Мадейра за професионални бродировъчни машини,а другите са турски от рода на рибарското тире, но копринени.
М-Дидко,да ти се похваля - статията за приложението на квилинга в у-ще е публикувана в 3 брой на сп."Начално образование" и съм много горда от това.
 Между другото мисля да пробвам съчетание между изонит и куилинг.

# 666
  • Мнения: 95
Боби, с нетърпение ще чакам темата за изонита!

# 667
  • Мнения: 3
Момичета, пуснах новата тема за изонита.От утре ще се постарая да кача част от схемите, по които работих.

# 668
  • Русе
  • Мнения: 764
tiya , благодаря ти! Трябва и аз да пробвам.  Peace
Te4eto , много са ти хубави картичките.

# 669
  • Мнения: 14
Благодаря Magi, при първа възможност ще кача още.

# 670
  • Мнения: 226
Te4eto - браво, много хубави картички! Дерзай!

bobi_270166 - браво за статията, дано да успея да си намеря списанието да те прочета вече публикувана.
Чета и в другата тема за изонита - много хубави неща стават.

Да ви кажа да не си купувате машината за унищожаване на документи от Метро - вярно 24 лв.е, но прави лентите 6мм (тази в офиса е на 4 мм) и са доста широки за работа. Може би за картон ще е добре, но не съм пробвала.
Също така ножовете с които реже правят грапаво и като се навие лентичката стои мъхнато.

# 671
  • Мнения: 54
Побутвам малко темичката с този букетв рамка и едно котенце, влязло в рамката  Simple Smile

Момичета, много красиви неща видях, че сте направили.  Hug  Има въпрос, обаче – какво ги правите след това? Че и доста трудно се съхраняват... Аз мислех да правя картички за Коледа с квилинг и да ги пращам по пощата на роднини и приятели, но ми се струва, че дори и правени с 3 милиметрови лентички ще бъдат намачкани докато пристигнат   Thinking

# 672
здравейте пристрастени!
случайно попаднах на първата тема миналата година и бях "зарибена" веднага от квилинга.
всички правите страшни красоти след някой ден ще ви покажа и някои мой нища!

# 673
  • Мнения: 0
Здравейте!

Kalina V букетът е прекрасен, съща като котето, което мърка до него Simple Smile
Картичките не съм сигурна, че е добра идея да ги пращаш по пощата, защото не се знае под колко писма ще ги затрупат и какво ще се случи.. Аз когато правя картички - подарявам ги лично. Но понеже картините са ми по-голяма слабост и все се чудя дали хората ми се сърдят после за поредната "прахосъбирачка" в дома им. Имам една за мен, стои в рамка без стъкло... Вероятно ще я почиствам със.. сешоар Simple Smile

syzi71 , с нетърпение очаквам творенията ти!

Днес една приятелка много ме зарадва - живее в Германия и ми донесе лентички. Цели 400! В невероятни цветове. Тук няма такова разнообразие, за съжаление. А като ми разказа и какви други неща има там ми се прииска да хвана 1-вия самолет.

Най-после подарих орела и мога да се похваля:

http://picasaweb.google.com/sunshine.in.my.heart.7/Quilling#5383266432161546786

Иска ми се квилингът да става все по-популярен у нас, за това - не спирайте да творите!!! Моля ви  newsm51

# 674
  • Мнения: 1 849
kari4ka, ще ми подариш ли само една лентичка. Искам да разбера каква е оригиналната хартия. Моля теееее!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт