Каква марка минерална пудра ?

  • 23 445
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 793
Мерси, ahim_sa.  Hug

# 31
  • Мнения: 89
Няма защо, после кажи как намираш ружа  Wink

# 32
  • Мнения: 3 835
Е, талкът нали е минерал? Някои работи за мен относно минералния грим са доста преувеличени. Thinking

За талка специално има изследвания, че е канцерогенен. Затова ако изобщо присъства в състава на някой козметичен продукт, тябва да е по-назад!
http://www.preventcancer.com/consumers/cosmetics/talc.htm
http://en.wikipedia.org/wiki/Talc

# 33
  • София
  • Мнения: 4 793
Стики, беше ми полезно инфото, мерси за линковете. Peace

Руж вчера не взех, нямах време. Ако някой преди мен се сдобие с минерален, нека сподели, моля Hug

# 34
  • Мнения: 53
Да, Л'ореал взех Simple Smile
Чудих се м/у МаксФактор и Лореал в аптеката, но определено лореалската ми хареса повече. Има страхотно покритие и дава много красив цвят. Моят е нюанс W4- golden beige. В кутийката изглежда по-тъмен, но нанесена на лицето някак се слива и не ми е тъмна.
Освен това определено не ми дразни кожата, а моята е много чувствителна. Няма аромат. Определено съм доволна.
На МФ има блестящи частички и е по-слабо покривна.
illy,би ли ми казала цената на пудрата на Лореал,освен това тя може ли да се използва вместо фон дьо тен?Аз също съм с чувствителна кожа и искам да я използвам само за изравняване на тена?Дали е подходяща според теб?

# 35
  • София
  • Мнения: 4 793
Ралица, цената й е 26.80 Peace
Може съвсем спокойно да се използва вместо ФДТ, има добро покритие и е дълготрайна. Дори покривността й е по-голяма от фдт Колор Адапт на МаксФактор, който използвах доскоро.

# 36
  • Мнения: 53
Ралица, цената й е 26.80 Peace
Може съвсем спокойно да се използва вместо ФДТ, има добро покритие и е дълготрайна. Дори покривността й е по-голяма от фдт Колор Адапт на МаксФактор, който използвах доскоро.
Благодаря  Hug

# 37
  • Мнения: 89
Момичета, видях, че на Артдеко има и минерален коректор. Изглежда като пудрата/фон дьо тена, но в по-малка кутийка. Чудя се колко покривен може да бъде един такъв прахообразен коректор, дали би покрил сенки под очите (сериозни). Някой с опит/мнение ? newsm78

# 38
  • Мнения: 776
Момичета, видях, че на Артдеко има и минерален коректор. Изглежда като пудрата/фон дьо тена, но в по-малка кутийка. Чудя се колко покривен може да бъде един такъв прахообразен коректор, дали би покрил сенки под очите (сериозни). Някой с опит/мнение ? newsm78


Може ли линк? Praynig  bouquet За първи път чувам за прахообразен околоочен коректор Blush, винаги съм си мислела, че в тази област не трябва да се слагат "пудроподобни" Crazy Mr. Green продукти, пък било то и минерални, явно съм изостанала Whistling

# 39
  • Мнения: 89
http://www.parfumi-market.net/korektor-artdeco-mineral-concealer … utral-p-3992.html  ето го, има го в три цвята. И на мен ми е странно, че е на прах и че е коректор и че става за под очи  Simple Smile Най-вече се чудя дали ще има покривност ...

# 40
  • Мнения: 2 768
А да знаете някаква транспарентна минерална пудра?  newsm78




Smashbox  HALO Hydrating Perfecting Powder

Чудесна финиш пудра без талк и парабени. Ето какво пише в сайта на Сефора:

This advanced formulation of gold, 48 minerals, 11 amino acids and a powerful peptide work together to perfect the skin. The powder is made for all skin types and is free of oil, talc, and parabens.

ето за още подробности

# 41
  • Мнения: 13 627
Maybelline имат минерална пудра в БГ нали, или се заблуждавам? Много им харесвам фдт Dream Matte Mousse и ако имат пудрата бих я пробвала да видя как е Simple Smile

# 42
От година ползвам минералната пудра на Maybelline и съм мнооого доволна. Страхотно лека, смесва се много естествено с кожата, в същото време изравнява тена и изглажда като ФДТ, на всичкото отгоре и е трайна. Трябва да ми платят за реклама  Simple Smile
Друг плюс е, че се продава направо с четчица, която също е от естествени материали.
Кожата ми е чувствителна, но с тази пудра не съм имала никакви проблеми, за разлика от кремообразни ФДТ, които запушват порите, причиняват пъпки и т.н. Страхотна е, чувствам, 4е кожата ми "диша " Simple Smile

# 43
  • Мнения: 13 627
Eкстра! Значи ще я пробвам! каква и е горе долу цената?

# 44
  • Мнения: 53
От година ползвам минералната пудра на Maybelline и съм мнооого доволна. Страхотно лека, смесва се много естествено с кожата, в същото време изравнява тена и изглажда като ФДТ, на всичкото отгоре и е трайна. Трябва да ми платят за реклама  Simple Smile
Друг плюс е, че се продава направо с четчица, която също е от естествени материали.
Кожата ми е чувствителна, но с тази пудра не съм имала никакви проблеми, за разлика от кремообразни ФДТ, които запушват порите, причиняват пъпки и т.н. Страхотна е, чувствам, 4е кожата ми "диша " Simple Smile
Дали би имала възможност да качиш снимка на тази пудра на Мейбълин,аз също се интересувам от цената понеже се чудя между Лореал и Мейбълин Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт