Фон дьо- тен с минерали?Кой да избера?

  • 14 264
  • 30
  •   2
Отговори
  • Мнения: 43
Здравейте,мили дами! Hug
Имам доста чувствителна кожа и ми препоръчаха да използвам козметика с минерали.Какво мислите за фон дьо-тенът на Лумене с минерали,Double Stay мисля,че се казваше? newsm78
Някой ползвал ли го е?
Бихте ли могли да ми препоръчате и друг? Thinking
Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 2
От 2 години ползвам фон дьо тенът на vichy. Много съм доволна, за чувствителна кожа е, но незнам дали е с минерали.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 53
По добре първо си вземи тестер на каквото и да се спреш. Аз лично не съм доволна от фон дьо тена на ВИШИ, стой ми като маска, със суха кожа съм, а той уж е за такава кожа. За това пъро тестер и дано да уцелиш подходящият за теб продукт. Лятото не ползвам, но есента и аз ще съм в чуденка какво да си взема. Много момичета хвалят на Avene и La roche, най-вероятно ще си потърся първо такива тестери, пък ще видим  newsm78

# 3
  • Мнения: 43
МНого добър е  Макс Фактор нечъръл минералс  .



По добре първо си вземи тестер на каквото и да се спреш. Аз лично не съм доволна от фон дьо тена на ВИШИ, стой ми като маска, със суха кожа съм, а той уж е за такава кожа. За това пъро тестер и дано да уцелиш подходящият за теб продукт. Лятото не ползвам, но есента и аз ще съм в чуденка какво да си взема. Много момичета хвалят на Avene и La roche, най-вероятно ще си потърся първо такива тестери, пък ще видим  newsm78

# 4
  • Мнения: 14 499
аз пък съм много доволна от ревлон, покривен е, като същевременно е лек - идеално за лятото. има и слънцезащитен фактор.

# 5
  • Мнения: 13
Артдеко имат страхотна пудра, даже май-се води минерален фдт, с отразяващи частици

# 6
  • Перник
  • Мнения: 726
 Hug

# 7
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 085
Моят фон дьо тен е на La Roshe-Posay - Toleriane Teint Fond de teint correcteur fluide
Аз съм много доволна от него, по принцип съм със светла чувствителна кожа, но той добре се справя с това. Струваше около 37лв. Не си спомням точно. Много добра покривност има и поне при мен се слива идеално с кожата.  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 8
  • Мнения: 14 499
Моят фон дьо тен е на La Roshe-Posay - Toleriane Teint Fond de teint correcteur fluide
Аз съм много доволна от него, по принцип съм със светла чувствителна кожа, но той добре се справя с това. Струваше около 37лв. Не си спомням точно. Много добра покривност има и поне при мен се слива идеално с кожата.  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

не разбрах това минерален фдт ли е?

# 9
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 085
не си спомням добре какъв е, но е предназначен за много чувствителна кожа след лазерни процедури, слънчева алергия, за лесно ранима кожа. Май беше с термална вода - и ми направи впечатление, че трябва да се разклаща преди употреба. Като консистенция няма разлика с другите фдт.

# 10
  • Мнения: 43
Благодаря ви много.Засега мисля да пробвам с този на МАКС ФАКТОР и ще ви пиша,милички. Hug

# 11
  • Мнения: 1 379
Аз в момента ползвам този на Лумини, за който питаш и съм много доволна  Simple Smile И плюс това не е скъп  Simple Smile

# 12
Някой гледа ли съботата такъв е животът абитуриентския бал на Силвия?Много готино я гримираха,искам точно такъв фон дьо тен но не мога да намеря Sad

# 13
  • Мнения: 13
МНого добър е  Макс Фактор нечъръл минералс  .


Penlopopilina може ли да дадеш малко инфо за този ФДТ..

# 14
  • Мнения: 118
Аз използвам на Виши "Норма дерм" фон дьо тен-а незнам дали е с минерали но е много добър за малко мазна кожа.

Общи условия

Активация на акаунт