ПЛЕВЕН - 80

  • 26 412
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 196
Момичета, къде е най-добре да се направи това изследване на тазобедрената става в Плевен? Едни познати от Ловеч ме попитаха, а аз нямам представа.   newsm78   Казали са им за Клиниката по ортопедия на бул. Русе, а аз се чудя и за тази в Дружба - Св. Панталеймон. Имат направление   Rolling Eyes

# 256
  • Мнения: 153
Кременка, как си  Laughing

# 257
  • Мнения: 5 651
Лелееее, ама и тия от енергото са за убиване. Дано у дома всичко е наред. Като тръгвах, чух, че хладилника се включи, дано няма други поражения. Аз пък си бях забравила телефона на зареждане, дано не ми се е съсипала батерията. Praynig

# 258
  • Мнения: 5 026
Момичета, преди доста време, може би и година, някоя от вас беше писала,че ползва услугите на Райна Кулева за рехабилитация на някой. Може ли координатите й на ЛС,че съм ги загубила? Мерси!

# 259
  • Мнения: 0
Аз ли? Горе долу добре,ако беше хубаво времето щяхме да сме по добре. Взехме на бързо храната от кухята и пак в къщи.  Cry

# 260
  • Мнения: 1 196
Сега да споделя какво намерих за детския ортопед:
Д-р Христо Тодоров - преглежда в Окръжна болница петък от 13-16 часа
Д-р Свилен Тодоров - преглежда в Окръжна болница понеделник - цял ден и четвъртък след 14 часа
Д-р Мамун Кабалан - клиника Св. Пантелеймон - 8-12 часа
Проф. Венци Росманов - клиника Св. Пантелеймон - само платен прием, след запазен час.

# 261
  • Мнения: 50
Ето линка към форума благодарение на Ерота-
http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?t=4787&highlight=%E1% … E7%F1%FA%ED%E8%E5
Тина ,не разбирам много ,но знам ,че в Св.Панталеймон имат ново оборудване.Деси Танова знае повече ,ако се включи .... може да ти даде повече информация. Ние ходихме при Мамун Кабалан за Боби преси време.
Дойде ми колета от редута и съм много щастлива  newsm47 .Поръчала съм всичко с по-големия номер ,така ,че всичко ми е големичко малко ,но не е фрапиращо ,което мога ще нося.

# 262
  • Мнения: 2 140
И моя днес пристигна. Кашона се е скъсал и всичко беше в един чувал. Но нищо не се е загубило, даже и чорапките за Натали. Ама какъв цял бански има- мацка и половина  Grinning
И спални комплекти за половината квартал. За мен само един панталон който беше намален от 89 Е на 4. Малко ми е малък, но ще си го оставя. Нещо килцата ми се закучиха.

# 263
  • Мнения: 4
Тина,аз водих Рая в Панталеймон при Кабалан прегледа ни на ехограф направи снимки на двете крачета.Каза в 4 месец пак да отидем и после в7 месец.

# 264
  • Мнения: 4
Препоръча ми го педиатърката от П АНТАЛЕЙМОН

# 265
  • Мнения: 4
Мама на Христина,с плодови пюрета започнахме на2,5месеца,а сега вече ядем и зеленчукови и каши вие какво ядете

# 266
  • Мнения: 4 390
Велина в петък миналата седмица тръгна на градина /след месец и половина ваканция/ и се заима с вирус веднага - силна хрема и гърлобол. Tired Успях да овладея гърлобола за един ден, хремата ще я борим.
Кога са спирали тока? Ако е било сутринта съм го проспала.

# 267
  • Мнения: 645
Здравейте момичета нямах нет 10дни  Sad,но вече имам  Simple Smile,Марио направи месечинка и расте добре,наддали сме-1.100кг и 4см.
Малко със закъснение но честита кукла на green eyes,много да слушка,папка и да пълни памперсите малката принцеса,да носи само радост на мама и татко!

# 268
  • Мнения: 5 026
Ток сутринта не е имало-към 7,15. Знам за половин Сторгозия само.

# 269
  • Мнения: 189
Ех,този Марио,с какви бузки се е заимал Flutter
Тока спира няколко пъти нощес и сутринта....ПОлудях,слава богу хладилника не е заминал все пак.Баща ми го видя/техник е/.А как им бях набрала на Енергото само.
Момичета Хриси не е дрискала от сряда.Какво ли не ядох и пих....И взех,че й купих пюренце от крушки,лъжичка+лигавник и ....захранихме се.Не ми се щеше толкова рано,но в дупето няма да й бръкна ooooh!.Попочуди се какво й даваме,но хапна малко пюренце,разредено с кърма.Дано се раздриска,че вече ми е мъка на душичката.
На получилите ЛаРедутските си колети-ЧЕСТИТО

Общи условия

Активация на акаунт