Бъдещи мами - ЮЛИ 2009 Тема № 12

  • 13 630
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
и на мен взеха да ми отесняват все пак всичко ми е S размер та понеже утре съм рожденничка newsm44намазах нова рокля и от нетърпение я накиприх още днес и се изтупах с нея в еврофутбола за следобедното кафе ooooh! Joy

Последна редакция: сб, 24 яну 2009, 21:36 от magiika

# 286
  • Мнения: 1 424
Здравейте бъдещи мами!
Не знам дали съм на точното място и за първи път влизам в този подфорум.Ние с моя съпруг очакваме нашето първо бебче на 30 юли тази година. Когато имам време ще се разписвам и аз в седмичните темички и намирам интересни неща сред вашите постове.

# 287
  • Canada
  • Мнения: 649
Добре дошли на новите мамчета!!!! Май скоро ще си имаме нова темичка...
Не знаех че sprider въобще имат дрехи за бременни, но мисля още утре да отида да проверя.

# 288
  • Мнения: 1 089
Привет на новите момичета Hug
Лека и спокойна бременност ви желая!

Tan -днес си купих 6 рокли 2 поли едно яке и екип  всичко от Sprider.Не очаквах, че има такова разнообразие като за бременни.Мисля че до май - юни месец  съм се обзавела Peace

ехаааа  gracia777,  доста неща си си накупила, браво. Със здраве да си ги носиш Simple Smile За съжаление в Бургас няма магазин на Sprider или поне аз незная да има. Както и да е, утре ще се поразходя, пък дано си харесам нещо. Ако някой знае къде в Бургас мога да си намеря хубави дрешки, освен магазин Дева да казва Wink

# 289
  • Варна
  • Мнения: 893
тъй...да ви кажа за цената на buggypod - има я в Premaman но струва около 280 лв... т.е. излиза с около 100лв по-ефтино да си я поръчаш по интернет от чужбина  Peace
иначе казаха че се прикрепя със едни метални скоби (тип крепежни елементи) и става за повечето колички, триколки, четириколки , няма значение  Peace
единствения проблем е че я дават с товароносимост до 15кг...мен ми се струва че и повече ще издържи  Thinking
казаха че я нямат в момента в наличност във Варна, но може да се поръча - хубаво е един месец предварително,за да не е в последния момент  Rolling Eyes .
имаме още време до Юли...надявам се да паднат малко цените, понеже това е сравнително нов продукт - есен/зима 2008/2009 Rolling Eyes
а в сайта на revelo има една томбола - регистрираш се и може да спечелиш buggypod или buggyboard - по желание Wink
аз се регнах, да видим дали ще имам късмета да си спестя 150лв  Laughing

# 290
  • Мнения: 177
Ееееееее, тия са се уляли с цената. Пусто много добре изглежда и ще ми е много от полза и на мен. Уф! Вижте какво открих за buggypod http://www.youtube.com/watch?v=i_CgecRjgjI

А от Sprider и аз си купих разни силно намалени нещица за лятото. Не са специално за бременни но модата е с нас - туники, роклички.....

Като цяло на темата с количките, оглеждайте се добре, който си няма. Но за мен суми от 1000 лв за количка са............. излишно дадени пари. Няма смисъл, има и евтини, добри колички. Най-важното е на детето да му е добре вътре и да е здраво и обичано!  newsm10

Аз утре съм на 3д и това ме вълнува най-много........както и слънцето, което опитва да се скрие а мислим да идем на разходка.  Crossing Arms

# 291
  • София
  • Мнения: 67
Привет на новите момичета Hug
Лека и спокойна бременност ви желая!

Tan -днес си купих 6 рокли 2 поли едно яке и екип  всичко от Sprider.Не очаквах, че има такова разнообразие като за бременни.Мисля че до май - юни месец  съм се обзавела Peace

ехаааа  gracia777,  доста неща си си накупила, браво. Със здраве да си ги носиш Simple Smile За съжаление в Бургас няма магазин на Sprider или поне аз незная да има. Както и да е, утре ще се поразходя, пък дано си харесам нещо. Ако някой знае къде в Бургас мога да си намеря хубави дрешки, освен магазин Дева да казва Wink



Здравейте момичета,
Tan, в Бургас има и друг магазин за бременни. Не знам как се казва, но ще ти обясня къде е. Намира се в базара под бившия магазин Валентина. Това е ул."Александровска" и се пада долу горе успоредно на Математическата гимназия. Там има хубави дънки и поли.  Малко по-нагоре /в посока стоматологията/ има един магазин Urban - там всички поли и панталони /къси,3/4 и 7/8/ са с ластик и пак стават за бременни.Хубавото в този магазин е, че всяка пола или панталон се предлагат и с подходяща блуза. Надявам се да съм ти била полезна. Успех в покупките!

# 292
  • Мнения: 2 798
Момичета /за онези, които се замислят за допълнителната седалка Simple Smile/,

Аз много й се нахъсах и дори бях на косъм да я поръчам да ми я пратят от Англия и в един миг се замислих - ами как ще спи детето в нея, няма положение поне малко да се отпусне назад и ще му клюма главата на гърдите като на пияница и  да ви кажа - се разколебах. Иначе за кратки разходки е ОК, откача се от голямата количка и се сгъва, за да не пречи, когато по-голямото дете не седи. Реших соломоновски да видя до последния възможен момент какъв ще е режима на дребната - дали ще се унася по разходки или ще блее по гледките и ако се окаже, че няма заспиване - с 300 я поръчвам.
 
Наистина хубавото е, че се монтира на всякакви варианти: ето тук има няколко модела на различни колички и как стои на тях - http://www.preciouslittleone.com/additionalinfogateway.asp?TO=ht … tures_fitting.htm

Колкото до първата ми количка -  ЧИКО Кортина, без екстри от страна на кошове - просто в двата края количката има подвижни части, които позволяват да се сгъват навътре и се образува кош за новородено с напълно легнало положение. Сгъвам я с една ръка - буквално. Дребната е родена септември, през октомври си излизах без проблем с количката. Кошниците не харесвам - все ми се струва, че на бебетата им е ултра тясно./Лично мнение Peace/

Добре дошли на всички нови мами - да не изброявам, че сме мощна агитка, което безумно ме радва.   bouquet

# 293
  • Мнения: 1 113
Искам да се извиня на Фелисити ако съм я засегнала, че се "вкарва във филми". Не това имах за цел, просто някои неща няма смисъл да се мислят прекалено много. Както и да е - с най-добри чувства и с пожелание всичко да е ОК.
 
Заповядайте в новата тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=366333.new#new. Дано да я напълним с розово и синьо облечени бебоци, вече им е време да се покажат  Grinning

# 294
  • Мнения: 179
Добре дошли на новите мамчета!!!! Май скоро ще си имаме нова темичка...
Не знаех че sprider въобще имат дрехи за бременни, но мисля още утре да отида да проверя.
karelia79 - в магазина няма щанд за бременни.Аз си купих моделчета които са като за бременна.Аз  нося S- размер сега си взех -L, но моделчетата определено са за като за бременна.Мнного са удобни и стоят свободно.В момоента има 40-50-70%.Аз никога не съм си копувала дрехи от специалезиран магазин за бременни.В момента има голямо разнообразие по магазините, а и модата е с нас като за бременни Peace

# 295
  • Мнения: 1 900
ИМА НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт