мноооого бледа тестова черта

  • 111 465
  • 912
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 167
Ех, аз пък мислех, че марката не е наред. Явно просто не са толкова надеждни Simple Smile

# 856
  • Мнения: 8
момичета дано да се вижда,но тази втора линия немога да разбера каква е,ту я виждам ту я няма.Незнам дали се вижда добре на снимката,май вече изкукуригвам. Имам 4 дена до цикъл, но не издържах :-\ май нестана с качването,но ще ви я опиша като сянка стои и не е розова, или просто е отбелязано къде трябва да е линийката

Последна редакция: сб, 26 юли 2014, 14:30 от vrabche

# 857
  • Sofia
  • Мнения: 247
Врабче, как да видим снимката ?

# 858
  • Мнения: 8
nikinkaaa със снимката не се получи,от скоро съм във форума, не успях да я кача , но поне по описанията ако някой може да ми каже нещо. Знам че трябва да изчакам датата ,но нервите ми не издържаха.

# 859
  • Sofia
  • Мнения: 247
Аз мислия, че дори и да има нещо е твърде рано. И аз имах такава чертичка вчера, но я смятам за изпарителна.

# 860
  • Мнения: 48
nikinkaaa със снимката не се получи,от скоро съм във форума, не успях да я кача , но поне по описанията ако някой може да ми каже нещо. Знам че трябва да изчакам датата ,но нервите ми не издържаха.
Тестовете засичат стойността на хормона ЧХГ,които първо се отделя в кръвта и чак след това в урината,ако е бледа чертата значи си бременна,ако изчезва е малко странно:-) изчакай един ден и пусни нов тест ЧХГ се удвоява на 48 часа та каче ако сега е бледа след два дни трябва да е  EFP Peace Peace Peace

# 861
  • Sofia
  • Мнения: 247
Ани, чертичката се появи след 30 миинути. Ще изчакам закъснение ( ако има такова) и ще направя още един тест  Hug

# 862
  • Мнения: 8
благодаря за отговора, ще си изчакам датата на мц, и отново ще направя тест, дано да се появят вече две ярки и видни с просто око чертички Simple Smile

# 863
  • Sofia
  • Мнения: 247
благодаря за отговора, ще си изчакам датата на мц, и отново ще направя тест, дано да се появят вече две ярки и видни с просто око чертички Simple Smile
Стискам палци Hug

# 864
  • Мнения: 8
Благодаря Peace

# 865
  • Мнения: 167
Ани, чертичката се появи след 30 миинути. Ще изчакам закъснение ( ако има такова) и ще направя още един тест  Hug

Най-доброжелателно ти казвам, не вярвай на тези черти след определеното време. Аз лично съм виждала поне 5 такива. Фалшиви.
Успех Simple Smile

# 866
  • Мнения: 31
Здравеите мн теми сам написала по един и същи вапрос. Искам да ви попитам преди няколко дни си направих тест за брееност  ве4е 5 теста ми излизат с бледа 4ерта появява се по късно от контролната.Имам 6 дена закъснение днес си купих един мн скъп тест дигитален които ти исписва има или няма бременност исписа ми 4е няма та мисалта ми е може ли да му се вярва или има надежда са съм бременна.

# 867
  • Мнения: 611
Здравеите мн теми сам написала по един и същи вапрос. Искам да ви попитам преди няколко дни си направих тест за брееност  ве4е 5 теста ми излизат с бледа 4ерта появява се по късно от контролната.Имам 6 дена закъснение днес си купих един мн скъп тест дигитален които ти исписва има или няма бременност исписа ми 4е няма та мисалта ми е може ли да му се вярва или има надежда са съм бременна.

Най-вероятно си бременна, след 5 теста дори с бледа втора черта, няма как да няма бременност. Най-точно обаче ще покаже стойността на ЧХГ с кръвен тест, ако имаш възможност направи го. Зависи и кога е била датата на О. ако е по-късно, може нивото на ЧХГ да не е мн високо, все още и затова да не е достатъчно наситена втората чертичка.
Направи кръвен - тогава ще разбереш със сигурност, стискам палци и успех.

# 868
  • Мнения: 31
Благодаря много. Просто ми беше интересно защо дигиталния неможе да го отчете ще изчакам още малко и ще повторя теста

# 869
  • Мнения: 16
Благодаря много. Просто ми беше интересно защо дигиталния неможе да го отчете ще изчакам още малко и ще повторя теста
      Аз направих 2 теста преди закаснението,и двата бяха с бледи черти....след няколко дни направих още един и тои положителен и се виждаше мн ясни черти.Така,че моя съвет е да изчакаш малко

Общи условия

Активация на акаунт