мноооого бледа тестова черта

  • 111 469
  • 912
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен.Днес с три дни закъснение си направих тест и имам втора бледа чертичка.Не знам да се радвам ли или?Четох много,че това означава бременост,но знам ли.Искам да попитам според вас кога наи добре да отида на преглед?Питам понеже утре пътуваме за един месец и за жалост не мога да отида при моята тик в София и ще трябва да търся лекар в Бургас.
Също искам да ви питам освен болки в гърдите,гърба,гадене имам и тежест в корема.Особенно три нощи едва заспивам,не знам от внушение ли,но си ми е тежко,все едно имам камък.Да не е нещо претеснително се тревожа.Все едно ме притиска нещо и въздух не мога да си поема нормално Sad
Чудя се от притеснение ли е или от хормоните нещо.Утре сутрин ще направя още един тест,да видим колко ще е бледа чертичката.

# 871
  • Мнения: 31
здравеи определено си направи още един тест защото аз имам 8 дена закъснение и имах някой тестове с бледа 4ерта и някои отрицателни.цикъл още нямам и незнам какво да си мисля така4е аз ве4е невярвам 4е може да съм бременна понеже имам голямо закъснение но ти може и да си бременна

# 872
  • Мнения: 15
А правила ли си кръвен?
На мен при първата бременост още в деня в които чаках да ми дойде направих тест и беше положителен,не помня обаче дали беше наситена.Аз итре заминаван и не мога нито да си пусна иследвания,нито преглед тук да направя.Ще изчакам още 2 дни,ще направя още един и ако е отново положителен ще мисля кога да ходя на преглед,понеже ще търся в друг град.Вие как мислите,кога трябва задължително да се отиде,кога най-късно?

# 873
  • Мнения: 7 995
Най-добре след 2 седмици закъснение, но може и чак като се върнеш в София. Не знам за тежест, аз чувстват някаква изгаряща болка.

# 874
  • Мнения: 15
Дано всичко е нормално и да изчакам.
Днес сутринта реших да не правя втория тест,ще изчакам до утре или в другиден сутринта,за по сигурно.Но тази сутрин имам ужасно гадене.А снощи отново някакъв задух,но вече се съмнявам,че маи са панически атаки.Взимам хомеопатични за тях,но птдавна не ми се бяха случвали,може би сега съм по чувствотелна.

# 875
  • Мнения: 7 995
Мда, и аз имам такъв задух понякога от напрежение, а и от задушното време сега. Обаче не си спомням да ми се е случвало през бременността. Направи си теста, какво толкова... Утре пак ще си купиш. На 5-тия ден чертичката ми беше ясна и следобед с най-евтиния тест.

# 876
  • Мнения: 15
След малко тръгваме към майка ми с детето и там ще сме месец,много ми е притеснено,но ще гледам да съм по спокойна този път.Теста ще го направя утре сутрин.Според мен няма място за съмнения,усещах че има нещо преди закъснението.Сано да видя по наситена чертичка.Сега имам и друг проблем-да кажа ли на майка мини свекърва ми.Предни път изчакахме до сърдечната дейност на плода,но не бях при тях.А сега с това гадене,а и най-вече ще ме исетят по това,че не пуша.Хем искам да им кажа,хем ме е страх да не би да стане нещо и да се разочароват Sad

# 877
  • София
  • Мнения: 2 901
След малко тръгваме към майка ми с детето и там ще сме месец,много ми е притеснено,но ще гледам да съм по спокойна този път.Теста ще го направя утре сутрин.Според мен няма място за съмнения,усещах че има нещо преди закъснението.Сано да видя по наситена чертичка.Сега имам и друг проблем-да кажа ли на майка мини свекърва ми.Предни път изчакахме до сърдечната дейност на плода,но не бях при тях.А сега с това гадене,а и най-вече ще ме исетят по това,че не пуша.Хем искам да им кажа,хем ме е страх да не би да стане нещо и да се разочароват Sad

Май разочарованието ще е повече за теб, т.е. и при теб няма да е въобще малко. По-добре им кажи. Нека си знаят хората, да ти угаждат повече, да те щадят, да ти помагат. Отиваш на място, където по това време на годината е адска жега...

# 878
  • Мнения: 15
Права си и то много.Днес се поизмъчих.А ако знаят няма да е така.Друго,което много ме тревожи е,че не се усещам като трябва да сваля детето от люлка или да я кача някъде.Тръгвам да я вдигам и след секунда се усещам,че не трябва.А тя си е цели 19 кг.Ядосвам се за някои неща,ох пожелавам си спокойна бременост,ако има такава.Утре сутринта ще си направя втория тест и ще се разпиша тук.Дано да потвърди.

# 879
  • София
  • Мнения: 10 704
Въпреки, че съм с поредица аборти, високо рискови бременности с тежка терапия, сега, докато бях бременна с бебка не съм спирала да вдигам сина си, който беше на 2,6г 15 кг., чаааак влизайки в девети месец започнах да искам помощ.
По- спокойно, здравата круша вятър я не брули.

# 880
  • Мнения: 15
Вярно е!Аз пък през цялата първа бременност много се пазех,ама прекалено!А сега след като виждам и приятелки и познати как си изкарват бременноста си давам сметка,че няма нужда от толкова задълбочаване.Ако е писано да стане ще стане,Божа работа си е.Разбира се,че пазене трябва,но не и прекалено,всичко в границите на нормалното.
Момичета какво мислите за ходенето на плаж в 4-5 гс,в която би трябвало да съм според последния цикъл?Че плановете за сегашното идване е от месеци и с обещания да водя детето на море.Не съм била бременна по време на лятото и не знам,но мисля че също няма проблем,нали?Обещавам,че ще съм под чадъра Wink

# 881
  • София
  • Мнения: 10 704
Ти сериозно ли... Моля те, влез в някоя отчетна тема.
На въпросът ти- миналото лято пътувах 500 км до морето и обратно и бях по цял ден на плаж, носех и си биех и инжекциите там, че и чревен вирус хванах и изкарах.- това в 4-5 месец.

# 882
  • Мнения: 7 995
Не съм имала проблеми с бременността и не съм се пазила изобщо. Носих торби с по 5-10 килограма. В 6-ти месец правихме сватба и сигурно аз танцувах и скачах най-много.

# 883
  • Мнения: 15
Добро утро!Извинявам се,че разводнявам  темата,спирам.
По темата,днес си направих втория тест и ми се струв по наситена втората,но не е точно като първата.Ако нялой може да ми каже как да кача снимка ,бих показала.Мисля,че би било полезно и за другите в моето положение.Аз лично след първия тест търсех снимки на такива да сравня  моя.

Последна редакция: чт, 31 юли 2014, 09:19 от Emili_D

# 884
  • Мнения: 28
Здравейте на всички,и аз съм с две чертички вече от около седмица може би,тест си направих във вторник и се оказа с втора много бледа чертичка,в сряда си направих и още един но отново не беше със сутришна урина и той беше с две чертички,но този път втората беше леко по-тъмна от първият път.Имам тъпи болки в корема и отсрани около яйчниците вече от около 10 дни ,на моменти ми става страшно усилно и ми се повдига.Все още не смея да се зарадвам и аз и приятелят ми на 100 % докато не видя плътни две чертички,а и да не забравям че на 4 август очаквам цикъла,дано ми се размине.Опитите си за започнахме за първи път този месец няколко дни преди овулацията и 1-2 след нея.Дано се е получило и всичко е наред .Успех и на всички вас,които сте в очакване като мен  Hug Ето и снимка на двата теста
http://prikachi.com/images.php?images/639/7505639B.jpg

Последна редакция: чт, 31 юли 2014, 11:04 от Flower132

Общи условия

Активация на акаунт