Жената зодия риби

  • 47 490
  • 565
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 139
И аз съм риба - доста сложна личност. Обичам да казвам: ние сме последната зодия и като такава, сме събрали всичко най-хубаво и всичко най-лошо от останалите зодии. По-кратко и ясно не мога да се изразя. Ако тръгна да се характеризирам, няма да ми стигне цял ден.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз съм Телец, но  имам приятели Риби и си ги обичам.
Е, ядосвам им се, че са отвеяни...ама  Heart Eyes

Понякога не мога да ги разбера. Може би ще ми отговорите, рибки?  Simple Smile Уж заинтересовани, уговаряме се за нещо, а могат да изчезнат с дни...все едно са сърдити  Rolling Eyes
Непостоянни сте май. Wink Или по-точно хлъзгави, наистина.

Обаче сте толкова магнетични, че човек няма как да не ви прощава. Добри хора. Peace

# 32
  • Мнения: 680
Майка ми е Риба.
Страхотна!
Да ми е жива и здрава!  bouquet

# 33
  • София
  • Мнения: 1 771
Отвреме на време емаме нужда да останем сами със себе си - затова изчезваме Simple Smile

# 34
  • Мнения: 289
Ей, здравейте посестрими. Незнам вие от коя порода сте - ама аз см шаран- от най глупавите. Мъж ми е рибар на всичкото отгоре и само ми се смее /по-често ми се ядосва де/, но то това моето може и да не е от зодията. Иначе наистина можем да сме големи злини - аз понякога сама себе си не понасям - инат бе, голям инат- виждам се, че ако леко попреглтна ще ми е по-добре на мене си, ама НЕ- сърдита съм, обидена съм, душата ме боли. Много сме емоционални, много се бутаме да помагаме и както се беше изразила една рибка по-горе, обикновенно ни го набутват. А за хлъзгавото - то си е така! Някоя да е виждал или пипал друга риба? Не! Като ни дойде вповече светлината от прожекторите, под които обичаме да сме - айде под камъчетата! Имаме си ги - ползваме си ги и то често. Всичките ми верни приятелки вече спряха да ме питат - "Ама, защо пак си сърдита и не се обаждаш?" Знаят си - ще си поскрия, пък пак ще изплувам, заредена с нови истории и усмивки за всички.
Айде мълчаливи целувки на всички бърбориви рибки /и това много го можем/!

# 35
  • London, baby
  • Мнения: 800
Понякога не мога да ги разбера. Може би ще ми отговорите, рибки?  Simple Smile Уж заинтересовани, уговаряме се за нещо, а могат да изчезнат с дни...все едно са сърдити  Rolling Eyes
Непостоянни сте май. Wink Или по-точно хлъзгави, наистина.
Хахаха, да, наистина е така. Уговарям се за среща, а в последният момент не ми се излиза и става точно тъй. Не може да се обясни.

Не мога да се съглася, че са хитри, или все още аз не съм захитряла.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 958
Значи, да не го приемам лично. Grinning 
Защото аз съм адски, досадно принципна и все искам отговори. Laughing
На едната ми приятелка казвам ..."Eй , хлъзгав рибок, не само че не те хванах днес, ами отнесе и мрежата със себе си..." hahaha 
Е, какво да се прави ...

ПП - Тя отговаря точно като вас.  Значи е типично. Peace

# 37
  • Мнения: 660
И аз съм риба,може би съм делфин,понякога акула...Но съм ранима,чувствителна и съпреживяваща почти всичко личност.Също така съм много суетна,понякога до лудост.Бързо се изнервям,емоционална съм,понякога и злопаметна.Да мога да си уговоря среща и в последният момент да реша,че не мис е ходи и да се покрия с дни,после винаги измислям разумно обяснение,е не винаги се хващат потърпевшите Mr. Green
Но не съм от спокойните натури,нервак съм,но и много потайна и рядко може да отгатнеш какво си мисля или какво ще направя,да не кажа никога...Често съм раздразнителна особенно от хора нагли и ограничени..
Най проблемно място здравословно са ми краката,винаги изтръпват,болят ме,много продължително ако ходя ме болят ужасно... И както споменах нервната ситема не ми е добра...
Ами това е от една риба със аксцедент в стрелец... О да и много съм нетърпелива,което  е голям минус...
Най се разбирам със скорпиони... Peace

# 38
  • Мнения: 4 784
Ето как хората са различни, въпреки това, че са една зодия. Никога не ми се е случвало да отменя среща. Може и да не ми се ходи, но обади ли ми се приятел, веднага се отзовавам. Винаги съм абсолютно точна и не закъснявам. По - скоро ще отида по - рано, отколкото да карам някой да ме чака, да не говорим, че да отменя среща в последния момент за мен е абсурдно. А семейството за мен е всичко, никога не бих поставила нещо или някой друг, преди семейството си.

# 39
  • London, baby
  • Мнения: 800
Значи, да не го приемам лично. Grinning 
Ами не би трябвало, аз също не мога да намеря отговор защо го правя. Но факт, с моя приятелка и тя телец, не бяхме се виждали около 4-5 месеца, ама е свикнала, че рядко може да ме хване (не че съм много заета, просто лесно сменям настроение, желание и всичко останало).

Да, но когато реша да изляза, нищо не може да ме спре, и не закъснявам.

# 40
  • Мнения: 287
И аз съм рибка дори мъжът ми казва  златна рибка винаги мила и готова да помогна на всички да се раздавам до край а много често получавам нож в гърба!Не мога да кажа че съм лесно ранима но сам безкрайно обичлива!Имам феноменална памет за събития дати и думи и да си призная малко съм злопаметна!Принципно спокойна но когато избухна по добре да си далече от мен!Много съм емоционална и много бързо меня настроенията си,но е трудно човек да ни се разсърди защото сме много магнетични!

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
За срещите-уговорката уж е налице,а в последния момент се отлага,защото не ми се ходи да пия кафе или да излизам,или да ходя на гости на дадения човек.Отменям я и отсрещния в повечето случаи се пита какво става.С бетон не могат да ме мръднат ако не искам,не знам какъв е този твърдоглав нрав.Услужлива...,бях,опраиха ме доста хора и сега вече не съм чак толкова добричка.

# 42
  • Мнения: 97
ЦОП! мила,нежна,отстъпчива,ранима,ревлива - РИБА съм. асцендент - РАК (всичко изброено х2). до обяд съм акула - крива,сърдита,мълчалива. после - шаран. и мъжът ми и той риба... ех,да бях лъв или стрелец.........уви!

# 43
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
айде и аз тук - аз съм Шаран с рога  newsm48 понеже съм родена на 15.03 и имам черти и от овена........


Лесно могат да ме наранят, но горко му на тоз дето го стори - после го гоня до дупка и му го връщам тъпкано. Така де - брашно взето назаем тъпкано се връща!

А да много съм емоционална gydi fight hit

# 44
  • Мнения: 1 212
Прочетох на 80 процента до тук и да добавя още една
/потвърдена в темата характерна черта на този знак/ :
Докачливост.
Много сложни натури .... фактът, че не разбират себе си
би следвало да ги наведе на мисълта да не очакват разбиране от страна и на останалите .
Всяка прозряла горното Риба , има първото и най-важно условие да бъде щастлива.
Много мога да пиша ....
Няма жена , която искренно да харесва жената Риба / дори тя да е от същия знак/.
Стига толкова ... после пак  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт