Жената зодия риби

  • 47 495
  • 565
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 618
....
Няма жена , която искренно да харесва жената Риба / дори тя да е от същия знак/.
Стига толкова ... после пак  Simple Smile

Всъщност аз имам две приятелки риби и искренно си ги харесвам  Laughing

# 46
  • Мнения: 1 212
Всъщност аз имам две приятелки риби и искренно си ги харесвам  Laughing

E, и аз имам някоя и друга приятелка ,която смея се надявам ми е такава  Wink Laughing

Добавям за Рибите :
Имат разкошно чувство за хумор понякога и липса на абсолютно никакво друг път.  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 1 334
Познавам и жени и мъже.
Жените - едната ужасна лицемерка и действаща подмолно. Минава през хора само и само тя да оцелее. Арогантна до неузнаваемост.
Другата -- наистина на ниво, от всякъде от където я погледнеш, никога не съм я чула да говори зле за 3 лица. или да интригантства. Но явно тук опира до характер, възпитание и интелигентност.
Мъжете... за мен са просто невъзможни. Като цяло не можеш да разбреш какво мислят, супер потайни, супер изнервящи ако човек ги чака да свършат нещо, дори само да му отговорят. И понякога супер безцеремонни. Случва се да говориш и срещу теб да стои стена, каквото си наумят това правят, съревновават се с другите, не могат да извлекат позитивите и качествата които притежават, трябва все да се доказват на хората около тях че и те могат толкова. Закъсняват и казват на черното бяло, лъжат.

Не визирам никое от момичетата които пишат тук, това е споделено от много лични впечатления.

# 48
  • Мнения: 27
хахаха колко интерсни неща написани за зодията Peace
Аз лично съм зодия Риби и мисля, че има доста добри попадения тук Simple Smile
Бих добавила, че всеки човек е отделна ЛИЧНОСТ и не може да бъде категоризиран! Whistling
Лично мнение все пак Peace
За мен е важно да сме човечни, зодията каква е .....не е толкова от значение.

# 49
  • Мнения: 370
бих добавила,че рибите сме притеснителни и хич не обичаме кардиналните промени.изпадаме в лека паника какво ще стане по-нататък.аз лично съм така.но въпреки всичко способността да се нагаждаме според ситуацията се включва безотказно.

# 50
  • Мнения: 211
И аз съм шаранчЕ.
Бих казала за себе си, ако мога да се погледна отстрани:
- Страшно обидчива съм, винаги търся подтекста в думите на околните и винаги това ми вреди;
- Много, много избухлива и крещяща, но пък лесно ми минава всичко и много бързо прощавам;
- Все си повтарям, че ще мисля много и разумно преди да направя нещо, но винаги действам импулсивно и често съжалявам;
- От много, много време си повтарям, че трябва да се променя в  някои насоки, но все не намирам време за това;
- Адски чувствителна, всичко премисляща - кое ми влиза в работата и кое - не. Всичко си трупам;
- Иначе съм много упорита и когато наистина искам, се отдавам на нещо и правя всичко, за да го довърша докрай;
- Изключително вярна съм;
- По-лоша съм към най-близките си и винаги си го изкарвам на тях;
- Вярвам в доборото и във възмездието. Вярвам, че не оставаш ненаказан. Вярвам в съдбата. Вярвам, че нищо във Вселената не се губи, а само се трансформира (Из един от новите филми..);
- Ако се сетя още нещо, ще допълня.
Късмет на всички рибки Hug А и не само!! Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 117
По-хибава зодия няма! И аз съм рибка. Ту шаран- ту акула. Не вярвам в зодиите,но ако има нещо вярно то това е най-хибавата зодия и за мъж и за жена!  Peace

# 52
  • Мнения: 6 604
И аз съм шаранчЕ.
Бих казала за себе си, ако мога да се погледна отстрани:
- Страшно обидчива съм, винаги търся подтекста в думите на околните и винаги това ми вреди;
- Много, много избухлива и крещяща, но пък лесно ми минава всичко и много бързо прощавам;
- Все си повтарям, че ще мисля много и разумно преди да направя нещо, но винаги действам импулсивно и често съжалявам;
- От много, много време си повтарям, че трябва да се променя в  някои насоки, но все не намирам време за това;
- Адски чувствителна, всичко премисляща - кое ми влиза в работата и кое - не. Всичко си трупам;
- Иначе съм много упорита и когато наистина искам, се отдавам на нещо и правя всичко, за да го довърша докрай;
- Изключително вярна съм;
- По-лоша съм към най-близките си и винаги си го изкарвам на тях;
- Вярвам в доборото и във възмездието. Вярвам, че не оставаш ненаказан. Вярвам в съдбата. Вярвам, че нищо във Вселената не се губи, а само се трансформира (Из един от новите филми..);
- Ако се сетя още нещо, ще допълня.
Късмет на всички рибки Hug А и не само!! Simple Smile

Може пък да има нещо вярно в зависимостта между зодията и характера на човек.
Това все едно аз съм го писала. Много точно и за мен Peace

# 53
  • Мнения: 154
Ето как хората са различни, въпреки това, че са една зодия. Никога не ми се е случвало да отменя среща. Може и да не ми се ходи, но обади ли ми се приятел, веднага се отзовавам. Винаги съм абсолютно точна и не закъснявам. По - скоро ще отида по - рано, отколкото да карам някой да ме чака, да не говорим, че да отменя среща в последния момент за мен е абсурдно. А семейството за мен е всичко, никога не бих поставила нещо или някой друг, преди семейството си.

Риба съм. Е никак не мога да закъснявам, даже и да ми се иска - не успявам. Обикновено подранявам. Закъсненията ме докарват до паника, а идеята да не спазя уговорка - до терзания. Хитростта е още едно от нещата, които не умея. Една от неприятните ми страни: понякога смятам, че околните трябва да отгатват чувствата и мислите ми и се цупя необосновано.  Embarassed

# 54
  • Мнения: 791
Е, направо ме разбихте с последните постинги. Като че аз съм ги писала  Mr. Green  И аз съм Риба, меня настроенията си, емоционална до безумие  Crazy , не обичам да закъснявам /и се изнервям от хора, на които не им пука, че са закъснели/. Ама няма какво да повтарям - последните постинги са точно моите мисли за характера на една риба, съдейки по себе си.
Имам приятелка риба /от университета сме колежки/ - ами много еднакво мислим, понякога направо си четем мислите  Grinning Не бях срещала човек, който толкова да прилича на мен  Mr. Green , със всичките странности, недостатъци и предимства. Много се разбираме с нея, което също ме изненада, защото се смятам за сложен човек /не на всеки му дреме в какво емоционално настроение си и си натриса собствените проблеми най-безцеремонно; макар че умея да изслушвам, че и акъл давам  Mr. Green /
Това за чувството за хумор ме разби - толкова сте прави - не винаги съм в час  Laughing

# 55
  • Мнения: 452
И аз съм Рибка ... и наивноста ми пречи многооооооо ........

# 56
  • София
  • Мнения: 1 231
Хоп и аз в "тигана"  Simple Smile

- Обичам точността.....и за време и за отношение м/у хората.
- Отзивчива съм, стига да мога да помогна.
- Винаги с каквото и да се захвана влагам максимално от себе си.
- Нетърпелива съм....само да се сетя за нещо и ако има как на секундата да стане.
- Инат съм и то доста голям.
- Обичам повече мен да ме даряват с внимание отколкото обратното.
- Външно на моменти изглеждам студенокръвна  Simple Smile, но реално лесно би могъл да ме нарани човек.
- Като ми избяга музата и мога да се нося така по течението доста дълго време.

П.П. Нещо написаното ми заприлича май като в обява за запознанства  Laughing

# 57
  • Мнения: 1 237
Хайде и аз тука
sparkk, Peace

# 58
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Отвреме на време емаме нужда да останем сами със себе си - затова изчезваме Simple Smile
Hug и ще пиша и аз съм от тях Twisted Evil

# 59
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
И аз съм шаранчЕ.
Бих казала за себе си, ако мога да се погледна отстрани:
- Страшно обидчива съм, винаги търся подтекста в думите на околните и винаги това ми вреди;
- Много, много избухлива и крещяща, но пък лесно ми минава всичко и много бързо прощавам;
- Все си повтарям, че ще мисля много и разумно преди да направя нещо, но винаги действам импулсивно и често съжалявам;
- От много, много време си повтарям, че трябва да се променя в  някои насоки, но все не намирам време за това;
- Адски чувствителна, всичко премисляща - кое ми влиза в работата и кое - не. Всичко си трупам;
- Иначе съм много упорита и когато наистина искам, се отдавам на нещо и правя всичко, за да го довърша докрай;
- Изключително вярна съм;
- По-лоша съм към най-близките си и винаги си го изкарвам на тях;
- Вярвам в доборото и във възмездието. Вярвам, че не оставаш ненаказан. Вярвам в съдбата. Вярвам, че нищо във Вселената не се губи, а само се трансформира (Из един от новите филми..);
- Ако се сетя още нещо, ще допълня.
Късмет на всички рибки Hug А и не само!! Simple Smile
Ами това съм и аз ,ако се сетя нещо ще допълня Joy

Общи условия

Активация на акаунт