Жената зодия риби

  • 47 537
  • 565
  •   1
Отговори
# 435
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 237
честит рожден ден на bella_vn,bibi,liana_,simina!

# 436
  • Мнения: 155
Честит рожден ден на всички мои астрални сестрички :*   bouquet
А относно въпроса на ivafara - Мила, и аз се разбирам много с телци, приятелия ми е овен. И с него рогаткото се разбирам. Разбирам се и с раците и скорпионите, нещо водолеите и близнаците ме дразнят  Thinking
Аз имам въпрос, някоя от вас има ли мъжленце и приятел Овненце и тя да сподели мнение?  Wink

# 437
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 237
не,аз имам явно слабост към козирози.влюбена съм в такъв,предната ми любов беше козирог,имала съм началник козирог.сегашния ми началник е телец.мен ме дразнят везни  и риби мъже.

# 438
  • Мнения: 15 619
Козирог ми е съпруг, Козирог и големият син.....и свекър ми е Козирог.  Как да кажа..... newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78, разбирам се с Козирозите, ако ме слушат само.... за другите ще добавям после, че имам и една Везна, дето хич не обича да чака..... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 439
  • Мнения: 97
Честит рожден ден на всички мои астрални сестрички :*   bouquet
А относно въпроса на ivafara - Мила, и аз се разбирам много с телци, приятелия ми е овен. И с него рогаткото се разбирам. Разбирам се и с раците и скорпионите, нещо водолеите и близнаците ме дразнят  Thinking
Аз имам въпрос, някоя от вас има ли мъжленце и приятел Овненце и тя да сподели мнение?  Wink


мъж овен - бягай,ще те 'смаже'

# 440
  • Мнения: 15 619
 bella_vn,    bibi,   Iliana_ ,  simina                  

Честит рожден ден, русалки днешни!

 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525


 
Много и екзотични подаръци ви желая! Hug

От здраве да не се отървете!!! Wink

И любовта да ви съпътства винаги! Heart Eyes

# 441
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 237
честит рожден ден на paola2 и italina_!

# 442
  • София
  • Мнения: 5 074
                                             ЧЕСТИТ ПРАЗНИК  newsm59
                               


                                 

# 443
  • Мнения: 15 619
                                             ЧЕСТИТ ПРАЗНИК
                               


                                 
Днес не говориш много... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 444
  • София
  • Мнения: 5 074
Много бачкане   newsm78 И гледаш ли и една картинка не можах да покажа  Joy Joy Joy

# 445
  • Мнения: 15 619
Много бачкане   newsm78 И гледаш ли и една картинка не можах да покажа  Joy Joy Joy
видях, видях....аз послеще поздравявам, че да сложа първо дребното да спи....днес съм в стихията си.... Mr. Green
лека и да не се припотиш под езика! Wink Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 446
  • София
  • Мнения: 5 074
Да не се припотя на друго място  hahaha hahaha hahaha

# 447
  • Мнения: 15 619
paola2, Italina, здрави да сте, рибенца!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

http://www.youtube.com/watch?v=L-n_baJXBGE&feature=related

Музикален поздрав за вас!



Много, много усмивки, момичета!!!

# 448
  • Мнения: 155
Честит рожден ден на всички мои астрални сестрички :*   bouquet
А относно въпроса на ivafara - Мила, и аз се разбирам много с телци, приятелия ми е овен. И с него рогаткото се разбирам. Разбирам се и с раците и скорпионите, нещо водолеите и близнаците ме дразнят  Thinking
Аз имам въпрос, някоя от вас има ли мъжленце и приятел Овненце и тя да сподели мнение?  Wink


мъж овен - бягай,ще те 'смаже'

ха-ха, "ще те смаже" ми звучи по-скоро като шега, отколкото на сериозно, сори. Абе мило, вече 2 години сме заедно, сякаш не ме е смазал още, естествено, че съм благодарна за мнението ти, мерси   bouquet , ама защо така смяташ?  newsm78
Ееее, бях попаднала на един др форум на тема риби и овен и там имаше една сърцераздирателна история за жена Риби и мъж Овен, ужас, и аз се наплаших, но съгласете се, не мога да се разделя с човека когото обичам и той мен, защото на др двойка с нашите зодии не им е провървяло. Аз мисля, че едва 20-25%, а може би и по-малко в зодиален аспект влияят върху личността на индивида, по-важни за мен са семейна среда и възпитанието, средата, в която си израстнал и гените, на тях давам 75-80%. Какво мислите?  Peace

# 449
  • Мнения: 15 619
Симина, спокойно, никоя зодия не ни се опира!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
По-горе споделих за Козирозите, ама то и с останалите зодии май тъй се разбирам - ако ме слушат, става, ако не - страдат... Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling

Общи условия

Активация на акаунт