Киселини!

  • 7 587
  • 107
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 2 008
При мен действаше газирана вода или спрайт. Лекарства не посмях да взимам.

# 91
  • Мнения: 4 434
Аз ги потушавах със салата от зеле, моркови и малко ряпа  newsm10
На мен пък с тия неща обратното Laughing

# 92
  • Мнения: 99
Талцид направи чудеса за мен, откачах от киселини!  Wink

# 93
  • Мнения: 46
Ноацида е противопоказан за бременни така ми казаха и в листовката не пише нито дали става нито дали не  #2gunfire

# 94
  • Мнения: 2 013
При мен действаше газирана вода или спрайт. Лекарства не посмях да взимам.

И аз така бях! Не посмях да взимам нищо...  Flutter

# 95
  • Мнения: X
На мен ми помагат дъвки Орбит Confused, а понякога и вода с лимонов сок.

# 96
  • Мнения: 3 092
Талцид и обелени ябълки Simple Smile

# 97
  • Мнения: 194
При мен не бяха много, нищо не взимах, но искам да споделя нещо (може и да знаеш):
Колкото повече кийселини имаш, толкова повече косичка ще има бебето ти Peace Четох това някъде, и личното ми разследване показа че е вярно Hug Леко раждане Hug

# 98
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
При мен не бяха много, нищо не взимах, но искам да споделя нещо (може и да знаеш):
Колкото повече кийселини имаш, толкова повече косичка ще има бебето ти Peace Четох това някъде, и личното ми разследване показа че е вярно Hug Леко раждане Hug

Това са бабини деветинини  Peace

# 99
  • Мнения: 194
При мен не бяха много, нищо не взимах, но искам да споделя нещо (може и да знаеш):
Колкото повече кийселини имаш, толкова повече косичка ще има бебето ти Peace Четох това някъде, и личното ми разследване показа че е вярно Hug Леко раждане Hug

Това са бабини деветинини  Peace

Да, ама не, както се казва.  Naughty Това съм чела в книга за развитието на бебето. Не е моя измишльотина. И аз не вярвам на суеверия и бабини глупости. Това е:  "Разтежа на косата на бебето е съпроводен от появата на киселини", т.е. киселините са следствие от появата и разтежа на коса на бебо Peace

# 100
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
При мен не бяха много, нищо не взимах, но искам да споделя нещо (може и да знаеш):
Колкото повече кийселини имаш, толкова повече косичка ще има бебето ти Peace Четох това някъде, и личното ми разследване показа че е вярно Hug Леко раждане Hug

Това са бабини деветинини  Peace

Да, ама не, както се казва.  Naughty Това съм чела в книга за развитието на бебето. Не е моя измишльотина. И аз не вярвам на суеверия и бабини глупости. Това е:  "Разтежа на косата на бебето е съпроводен от появата на киселини", т.е. киселините са следствие от появата и разтежа на коса на бебо Peace

На практика обаче не е баш така. Чиста случайност е майката да има киселини и бебето да се роди с много коса.
Има ли връзка между киселините по време на бременност и косата на детето?


# 101
  • Мнения: 194
Гита Ог, ето, намерих нещо и в нета:
http://www.zdrave.bg/?c=n&id=2187

# 102
  • Мнения: 920
На мен ми помагаше пудрата захар. По една лъжичка, пудрата захар от време на време през деня, тя  има абсорбираща функция и не е вредна. Опитай, на мен много ми помогна Peace

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
На мен ми помагат дъвки Орбит Confused, а понякога и вода с лимонов сок.


И на мен както и газирана вода и айрян  Confused

# 104
  • Мнения: 3 641
За сега не се оплаквам. Дано и до края удържа.

Общи условия

Активация на акаунт