Искам да ви разкажа

  • 6 836
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 123
Възхищавам се на всички силни жени. Независимо от трудностите, свързани с призванието да си майка, тези истории  ме карат да се гордея, че съм жена!
Деси, и аз се просълзих като прочетох за риткащия в теб герой! Heart Eyes
Тея... Hug
Хабиби историята за възрастната дама е много вдъхновяваща. Напомня ми за тази на прабабами, която също губи 3 от петте си деца...
Момичета, благодаря ви на всички!

# 16
  • Мнения: 857
Това е доказателство че надеждата умира последна!Въпреки трудностите човек трябва да се успокои и колкото повече желае едно нещо то все някога ще се сбъдне.Момичетата с проблемно забременяване трябва да са най-вече спокойни за да заченат бебе.Не трябва да имастрах,нерви.лоши мисли.....

# 17
[Здравейте момичета аз съм с 15 годишен стерилитет.след една операция от извън маточна бременност мога да имам деца само с ин витро . Имам четири опита вече .един аборт в 6 г.с.  с близнаци и едно преждевременно раждане преди два месеца на близнаци момче и момиче в 22 г.с. .Сарцетоми се къса.Сега съм на 35 г. ами ако не оспея повече да хвана ? моляви помагаите дайте ми кораж

# 18
  • Мнения: 781
[Здравейте момичета аз съм с 15 годишен стерилитет.след една операция от извън маточна бременност мога да имам деца само с ин витро . Имам четири опита вече .един аборт в 6 г.с.  с близнаци и едно преждевременно раждане преди два месеца на близнаци момче и момиче в 22 г.с. .Сарцетоми се къса.Сега съм на 35 г. ами ако не оспея повече да хвана ? моляви помагаите дайте ми кораж
Ще успееш!!!!  thumbsup Ако вярваш и продължаваш да се бориш!!!!! Желая ти го от сърце  Simple Smile Кураж Wink и Успех  newsm51

# 19
  • Мнения: 22
[Сарцетоми се къса.Сега съм на 35 г. ами ако не оспея повече да хвана ? моляви помагаите дайте ми кораж

Миличка Hug бъди силна и вярвай! И най-вече се успокой! Личното ми мнение е, че можеш да имаш най прекрасното дете на света, без да си му биологична майка. Не си поставяй фикс идея- а като се успокоиш-може да стане и чудо- има такива случайл Братовчедка ми, с проблем като твоя, може би и по сериозен, прави 4 пъти инвитро, знам как се чувстваше след всяко поредно......Взе си детенце-дори не беше бебче, а на седем месеца, сега е най-голямата радост в живота и, но и от инвитро сподели, че не се е отказала, но вече е СПОКОЙНАл Желая ти много радост и късмет!

# 20
  • Мнения: 1 214
[Здравейте момичета аз съм с 15 годишен стерилитет.след една операция от извън маточна бременност мога да имам деца само с ин витро . Имам четири опита вече .един аборт в 6 г.с.  с близнаци и едно преждевременно раждане преди два месеца на близнаци момче и момиче в 22 г.с. .Сарцетоми се къса.Сега съм на 35 г. ами ако не оспея повече да хвана ? моляви помагаите дайте ми кораж

Стават чудеса!Имай вяра!Защо пък да не се случи и точно на теб !

# 21
Благодаряви за милите думи. Май наистина имам нужда от чудо.А що се отнася до усиновяването толкова да мие чужда тази мисъл,че чак се срамувам от това .Защо немога даго испитам със сърцетоси?какво ми дава право да си мечтая за свое дете незнам носе плаша от това че май нямам толкова благородно сърце.Един доктор беше казал на моя приятелка _ ти какво искаш да си родиш или да отгледаш дете? Аз самата искам да отгледам , но защо искам и да го родя ?

# 22
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Деси,просьлзих се като про4етох ,4е бебето ти рита Embarassed.Дано вси4ко е наред и да си имаш едно здраво и хубаво бебе Peace.
zezi3 ,годините нямат никакво зна4ение,не се притеснявай ,4е ако си ан 35 или 36 или 40 няма да можеш да забременееш.Желая ти скоро да се похвалиш с добра новина и вярвай ,4е можеш да забременее, и тогава наистина ,Ще забременееШ.
Кьсмет  bouquet

# 23
Благодаря ти Вал. Дано вярата и надеждата съпътствуват всяка една от нас.Дори си мисля ако имам момиченце да го кръстя с едно от тези две имена зада не забравям какво мее водило. Целувам ви всички  love001

# 24
  • Мнения: 46 488
В този дух на истории, реших и азда ви разкажа една, която тези дни  прочетох в някакъв вестник и изключително ме впечатли Simple Smile Ставаше дума за жена към 40-те, която след куп аборти и неуспешни инвитро оплождания оспява да забременее и роди детенце /чрез метода инвинтро/..след това отново прави опит по същия метод и забременява с тризнаци..след хиляди увещания от страна на докторитепоради твърде рискови фактори, отстраняват само единия плод и жената износва и ражда прекрасни близначета... ами това е  Grinning
Просълзих се като четох историята - да са живи и здрави и много щастливи им желая  Hug   bouquet

И аз го четох, разказа е на д-р Георги Николов от "РепроБиоМед" София и историята има още по-щастлив край. 2 години след раждането на 3-те момиченца, жената забременява пак ин витро и ражда момченце Wink
Успех на всички   bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 5 828
Моя много близка приятелка /с обърната матка/ след 10 години опити за забременяване, през които никога не изгуби кураж, си осинови детенце и след 3 месеца забременя. Сега даже пак е бременна и ще се има трето /с осиновеното/  baby_neutral
Много си я обичам и ми беше много мъчно за нея, особено след като аз родих, а тя все не можеше.
Така че не губете надежда момичета   Hug

# 26
Padbam se mnogo za tvojata prijatelka. dai boje vsekimu 3 detza.Kupag momicheta i nie tpjabva da uspeem Makar che na men lichno mai mi trjabva valshebna feja  babydust7

# 27
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Моя много близка приятелка /с обърната матка/ след 10 години опити за забременяване, през които никога не изгуби кураж, си осинови детенце и след 3 месеца забременя. Сега даже пак е бременна и ще се има трето /с осиновеното/  baby_neutral
Много си я обичам и ми беше много мъчно за нея, особено след като аз родих, а тя все не можеше.
Така че не губете надежда момичета   Hug
Супер,супер  bouquet.Колко хубаво зву4и това.
ПО между другото в много слу4аи става така.Когато ве4е хората се откажат да имат деца и трьгнат да си осиновяват или ве4е са осиновили им се раждат техни.
Еххххххххххх ,колко изненади ни крие бьдеЩето......дано само да са добри.
Кьсмет на вси4ки.

# 28
  • Мнения: 4 212
...
и да ви се похваля - моя бебко геройче ритка! Вчера съм плакала от умиление - най сетне повярвах, че ще износя бебчето.

Деси, вси4ки сме с теб и ти пращаме мнооого енергия за теб и бебо. Да ритка рожбата, да расте и да се роди здраво и красиво. Знаеш ли ве4е пола?

# 29
  • Мнения: 58
Desi, дръж се...
плача от РАДОСТ с теб.. нека да рита, колкото си иска...
имам чувството, че в този форум /особено в този/
всяко изплакало бебе ще е обща радост  newsm51, щастие и надежда...

Общи условия

Активация на акаунт