Милано-има ли какво да се види

  • 114 755
  • 706
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 666

Благодаря ти!

И все пак ако някой има на карта на хартия, нека ми пише на лични!

# 661
  • Мнения: 2 922
Във всяка по-голяма и добре заредена книжарница би трябвало да има пътеводители и карти. За Orange и Пингвините се сещам на първо време.

pinko, в Seravalle ми беше много приятно и интересно, направено е като мини градче с магазини, но пък от Fox Town си купих повече неща като се замисля. Не мога да преценя, прегледай къде какво има и реши.   

# 662
  • Мнения: 166

Благодаря ти!

И все пак ако някой има на карта на хартия, нека ми пише на лични!

Аз редовно ползвам рарти от нета, давам ги на плотер да ги плотират, след това ги ламинирам. Картите стават супер.

# 663
  • Мнения: 1 666
Във всяка по-голяма и добре заредена книжарница би трябвало да има пътеводители и карти. За Orange и Пингвините се сещам на първо време.

ок.... може би трябваше да започна с това кои варианти съм изчерпала.... Ориндж и Пингвините са сред тях.... невероятно, но факт, и не само там, но точно карта или пътеводител за Милано няма!

# 664
  • Пловдив
  • Мнения: 2 218


pinko, в Seravalle ми беше много приятно и интересно, направено е като мини градче с магазини, но пък от Fox Town си купих повече неща като се замисля. Не мога да преценя, прегледай къде какво има и реши.   

Би ли сподела как се придвижихте до Серавале? Ако ползваме агенция сме много ограничени от към времето, защото в 17ч тръгва автобуса към Милано!

# 665
  • Мнения: 2 922
Би ли сподела как се придвижихте до Серавале? Ако ползваме агенция сме много ограничени от към времето, защото в 17ч тръгва автобуса към Милано!

С влак пътувахме oт централната гара на Милано (линия Милано-Генуа) до Arquata Scrivia, след което от там до Серавале има автобус. Ние изтървахме автобуса и ни качи на автостоп едно момче, което се оказа, че работи в Серавале   Laughing
На връщане успяхме да се качим на автобуса, и бяхме на гарата точно преди потеглянето на влака за Милано.
Като пристигнете на Arquata Scrivia, поинтересувайте се тези автобуси в какви часове са, за да не ги изтървете или тях, или влака на връщане  Grinning

# 666
  • Пловдив
  • Мнения: 2 218
baby_doll благодаря ти  за инфото bouquet

# 667
  • Мнения: 1 591
els

попитай в "Родители в чужбина".

# 668
  • София
  • Мнения: 1 724
Еls, аз си донесох карта. Ще се опитам да  изровя и ще ти пиша на лични. Кога заминаваш?

# 669
  • София
  • Мнения: 1 832
В "ХИТ" и "Метро" има доста карти и пътеводители.

# 670
  • Пловдив
  • Мнения: 2 218
Аз си бях купила пътеводител с карта при първото ни посещение, но съм го дала на някой, не ми се купува отново, та  сега ще си разпечатам картите, които е дала Lana   bouquet

# 671
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Какво ще става в Милано през първите дни на март, та не мога да намеря нормален хотел за по-малко от 220 евро на вечер?  newsm78

Питането ми е съвсем сериозно.

# 672
  • Мнения: 6 243
Най-вероятно някое голямо изложение.

# 673
  • Мнения: 166
Какво ще става в Милано през първите дни на март, та не мога да намеря нормален хотел за по-малко от 220 евро на вечер?  newsm78

Питането ми е съвсем сериозно.

http://dreamguides.edreams.it/italia/carnevale-ambrosiano . Свети Амброзий е покровител на града, а може би и някое изложение Simple Smile

# 674
  • София
  • Мнения: 4 285
http://www.booking.com/hotel/it/jollyhoteltouringmilano.en.html? … eckout=2011-03-04
Този хотел съм резервирала за края на месеца, пуснах го за 3.03. и излязоха доста прилични цени.
Може би търсиш нещо по-луксозно?

Общи условия

Активация на акаунт