Споделете 93

  • 22 135
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Ей, Вълк, радвам се на тази новина! Дано скоро сте си вкъщи всички заедно! Имам чувството, че напоследък ви се събра прекалено много престой по болничните заведения.

Майсторите си свършиха работата за днес. Утре ще има втора серия.

# 46
  • Мнения: 5 370
Вълчов, много ви стисках палци....и ви мислих. Не те познавам, ни тебе, ни жена ти, но пращахме позитивни флуиди.
НЯма по-голямо безсилие от това да гледаш как страда детето ти. ooooh!

# 47
  • Мнения: 899
Вълчо, радвам се на добрите новини!

Споделям, че песнта от подписа на криста ме израдва истински. Надух си я на колоните, свалям филма и саундтрака и чакам половинката да се прибере, че да го почваме. Благодаря!

Споделям, че понякога усещам как рояк от мисли и чувства се завихрят в главата ми и всеки момент от тях ще се роди онази мисъл, идея, усет, момент, които винаги съм чакала. Сякаш стоя на прага и аха-аха ще прекрача. А от другата страна ще ме очаква онова търсено вдъхновение, което ще накара пръстите ми сами да полетят по думите. Много съм мечтала да свиря на цигулка или пиано, но така и не се научих. Сега мечтая да пиша така, сякаш клавишите и струните правят най-страстна любов, от онази, която по филмите пълни очите ти със сълзи. Дано скоро успея да прекрача прага. Поне от толкова много приближаващи усещания се научих да бъда търпелива. Дано имам смелостта да очаквам достатъчно дълго себе си.

# 48
  • Мнения: 984
Волфи,  Hug всичко ще е наред, вярвам! И се моля! Знам какво ти е - Ния докато беше в неонатологията, всеки ден изгарях от мисли дали ще е жива на другия ден! Най-важното е човек да вярва в добрия изход! А каквото е писано - случило се е - човекът е безсилен пред миналото. Вярвай, Волф! Hug

# 49
  • Мнения: 3 405
Прибирам се аз и Ники ме посреща с думите:
- Мамо, кога ти е теримина?  Shocked
- Моля? - питам аз.
- Виж какво шекмбе си заформила  Joy

Вълк, хубави новини!  Hug

# 50
  • Мнения: 2 212
Аз тази вечер изписах куп щуротии, но това усещане на Умбра така ми липсва, скоро разглеждах събраните си авторски писания и се оказа, че от повече от 4 месеца не съм писала, понякога стигам до този праг, но явно не мога да го прекрача все още, особено напоследък се усещам доста разпиляна, но поне в едно съм се убедила, че за да е удовлетовряващ крайният резултат, трябва прекрачването да дойде от само себе си като най-естетвеното нещо на света...


Много се радвам за добрата новина от Вълчето, Вълк предай му, че и ние му изпращаме поздрави и цялата си положителна енергия...

И аз да съм съпричастна, майка ми не е добре  Sad за пореден път, мигренозни пристъпи с повръщане, ходи по изследвания уж добре, а през седмица-две, с дни я боли главата и то с пристъпи страшни...обвързано било май и с хормоните, критическа, ама не знам и аз вече къде да отиде и какво да направи да се облекчи тоя ад...

# 51
  • Мнения: 936
Споделлям, че мъжът ми е в командировка, а аз от чудене какво да направя, подредих гардеробите. Това е едно от нещата, които са ми най-неприятни за правене.

# 52
  • Мнения: 17 409
 Хм, аз 3 седмици вече се чудя, виж това не съм се сетила, странно.
Айде, шсе почудя още малко, току виж се прибрал и има какво да правя.

# 53
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 690
Нощната смяна наминава да види какво-що, какви сте ги писали докато съм липсвала.
Вълк - изпращам положителни мисли и енергия на вашето дете,
дано се сбори по-бързо с лошото.
Пали, здрасти  Simple Smile, радвам се, драсвай по някой ред при нас.
Катюнче, свиркай, и веднага се дотътрям да пием кафе.
Хич не разтурвай елхата!
Виждам, че благоверният е драснал два-три отегчени реда, докато аз съм била на шОООпинг Simple Smile, надявам се, да се е разведрил, като ме видя с голямата торба с покупки.
Както казва Марти, ако няма място по ушите, ще си ги слагаме върху главите нещата, дето с такъв хъс ги купувам.

Утре сме на сватба, а и мама има рожден ден.
Смятам да потанцувам доволно  Party
Доволна съм че съм осигурила любимите си хора с подаръци, малката въшка обаче издаде  на баща си, какво сме му купили, трябва вече да имам предвид този факт  Mr. Green
С последния от редицата рожденни дни, на 29 януари, смятам да закрия сезона на освинването.

# 54
  • Мнения: 2 829
Добро утро.
Споделям силно кафе,
рано изпратих сина на школа  и се ровя из форума.
песента от подписа на Криста и на мен много ми хареса.


# 55
  • Мнения: 5 370
Споделям предстоящо изнасяне накъмто Южния парк. После, в следобеда, ходене до моя фризьор, да ми доизкара прическата и да поразменим клюки. Mr. Green

# 56
  • Майничка
  • Мнения: 12 620
Споделям невероятно снощно изживяване - сред окъпаната в меката светлина на фенерите, почти пуста Джумая, самотен музикант свиреше ренесансови мелодии на блок-флейта. Един от онези моменти, в които наистина ти се ще мигът да спре.

# 57
  • Мнения: 3 405
Завижд, Гаргамелче  Heart Eyes

# 58
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз споделям хубава вечер с кънки на лед а после пица с непознати, но много готини хора. Успях да падна жестоко, ама съм жива, Стоян също падна, разцепи си брадичката и вероятно ще му остане кофти белег, ама и той ще оживее. Аз паднах заради него. Иначе си се справях много добре. Всичко ме боли и отивам да спя, че трябваше да стана в седем...

# 59
  • Мнения: 2 891
Oкокорих се още в осем. Сънувах война. Всички се опитваха да се натикат в бомбоубежището на училището...

Общи условия

Активация на акаунт