Споделете 93

  • 22 143
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 371
Лошо, Джей Джей. Сънищата до 12 на обяд не се казват.

Последна редакция: нд, 25 яну 2009, 12:15 от Дуци

# 61
  • Мнения: 2 891
Аз не съм суеверна Simple Smile

# 62
  • Мнения: 592
Война, военни и особено ако има стрелба - винаги е на хубаво! Чакаме да споделиш, Джей Джей!

# 63
  • Мнения: 274
Току що си преброих стотинките от касичката - точно 52 лева. Отивам да ги похарча за бутилка черно Джони.

# 64
  • Мнения: 4 586
Във война на открито в поле, гора, планина и блата сънувам и участвам с удоволствие,
обаче вой на бомби, самолети, рушащи се сгради и скривалища ми идват в повече.

# 65
  • Мнения: 599
Незнам дали е грешка, че нямам щори на прозорците, но знам, че не ги харесвам.
Но вече един месец едни в отсрещния блок си светват лампата на терасата всяка вечер и по цяла нощ ми свети в очите, от което се събуждам н-пъти през нощта.
Тъмно перде имам само в детската, но утре съм на пазар и за нашата стая, то така не се живее.
Тия незнам крадци ли гонят по тоя начин, що ли, но не е като да не са си вкъщи, понеже сутрин я изгасят.Страхотен тормоз е това, да знаете.

# 66
  • Мнения: 4 586
Може да отсъстват, а терасата да се светва и угасва с реле за време.
Да плаши крадците. Дай адреса, много ги обичам такива тарикати.

# 67
  • Мнения: 2 070
Сложила съм на Яна дънките барабар с тирантите в пералнята. Трака се едно съм в някой завод. Дано не се счупи нещо.

# 68
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 715
Не че е приятно изживяването на na_ga, ама поне има спасение - пердета или щори, или там кавото се реши.
Все пак, къде видя тарикатлък, Вълк? Едва ли може да се квалифицира като нарушаване на пространството на съседа това, че си оставяш лампата да свети.
Обикновено това е навик на хора, които са живели в къща - ние например оставяме лампата да свети, за да имат малко страх тарикатите, които си правят свърталище баш около нас (защото живеем накрая на квартала, в началото на гората), и да не ни ръчкат по колите, които са на улицата.
Без да има общо със случая въобще, ще кажа, че на мен пък не ми беше приятно да гледам съседите как се преобличат, ама си отклонявах взора встрани, като преминавах на мястото,
където ми се откриваха тези хоризонти  Grinning
Оня ден като видях извънземносинята светлина, дето струи от Mall of Sofia, си помислих, че хорицата, дето живеят от отсрещната страна на Стамболийски бая дебели пердета трябва да опнат,  аз да не се чувстват като в операционна.

ДеЩо, нама да се счупи.
Допреди малко една катарама така млатеше, че сърцето ми се свиваше.
Но, вече проснах туй пране, и следваща партида се върти поживо-поздраво.

# 69
  • Мнения: 5 370
Току що си преброих стотинките от касичката - точно 52 лева. Отивам да ги похарча за бутилка черно Джони.
Joy hahaha
Ти накара ДеБеллогласната Жози да огласи кооперацията бреееее.
И моят син си има касичка-прасенце, твоята каква е? Ше зема да ги занеса в някои хипермаркет и с паричките ще купя някаква семейна торта. Всеки с предпочитанията си. Whistling

# 70
  • Мнения: 4 586
Въх, вчера минах покрай централното фото. И там има снимки, има и на крестал, много красиви, а също има и на порцелан - за гробищата. И един пъзел. Пред него табелка с надпис Пъзел. Пък аз потърсих с очи постинг.
Времето при нас е много топло и птиците повярваха, че пролетта е дошла.

Последна редакция: нд, 25 яну 2009, 14:08 от Вълкът с дълъг ник

# 71
  • Мнения: 5 370
Въх, вчера минах покрай централното фото. И там има снимки, има и на крестал, много красиви, а също има и на порцелан - за гробищата. И един пъзел. Пред него табелка с надпис Пъзел. Пък аз потърсих с очи постинг.
Времето при нас е много топло и птиците повярваха, че пролетта е дошла.
Ау, това как да го разбирам, като черен английски хумор на следобеден чай ли?
Немой бре, Вълчане, да поживея още малко, че барем до първи клас да го оттикам малкия бес.

# 72
  • Мнения: 4 586
Не бе, просто изреждах какво има на витрината. Моя грешка.
Ако е въпроса има и снимки на кристали на влюбени гълъбчета, на младоженец и булка.
То сотава да отида до фотото и да им фотам витрината, като папарак и да покажа.

# 73
  • Мнения: 1 217
JJ, Shocked И аз сънувах същото,само че не помня училище.Щом сме сънували един и същи сън,значи това,че едната го споделя следобед със сигурност игнорира "опасността" да се случи Mr. Green аЛеЛе,щУ е съвпадение Thinking смешно,смешно,ама си е самата истина Confused...аЛеЛеееееее.... Joy Joy Joy,молим,ако нЕкой ни е урочасАл,еЛе дебне с орУжие в ръка само по мене да стреля Praynig  Joy
Като споменахте прически се сетих как се подредих за абитуриенския Mr. Green Абе знаех си аз,че трЕбеше язека да си се "натокам",ама пусто мода,пък и да угодя на тате и мама отидОх при един коафьор с блестяща слава от фешън средите.Зер,още щом се настаних на стола и взе да размята той гребена разбрах,че ми е спукана работата Mr. Green Като взе с едно ожесточение да ме топира,едни странни мелодии да си тананика,викам си:"бегай,катерино,лошо ти се пише" Mr. Green Да,ама не,пуста пресметливост Laughing,заплатила бЕх колосална сума,викам си на акъла:"мама ще е недоволна",пък и с половин топирана глава ще ме прибере полицията още преди да съм се качила на тролея Mr. Green Та стоически стоях и какво мислите накрая стана Thinking Чорлавия балон,в който се беше превърнала косата ми бидЕ лекинко прихванат с две -три шнолки най-отгоре на тиквата,абе като изтрещЕла кондукторка пред пенсия си бех баш Mr. Green Като се прибрах,въпреки уверенията на всички,викам си:"хващай гребена,още имаш време" Joy,та така,даже наздраве не можах да кажа на гостите Mr. Green Приведох се в естествен вид,макар да не е много за пред хора и той,ама викам поне да не ме сбъркат с класната Mr. Green

Последна редакция: нд, 25 яну 2009, 15:47 от Катюнгелчева

# 74
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Споделям видени 2 (два) броя катастрофи:

При първата забляна велосипедистка блъсна забляно тичащо малко момиченце. Детето падна по гръб, гумата го цапардоса точно по чатала. Велосипедистката едва си удържа политналото напред колело да не се стовари и то върху детето. И познайте, какво направи малката, като стана - огледа се притеснено и пак хукна, като повтаряше на приятелчето, с което се гонеха "Само няма да казваме на мама!"

Втората катастрофа се случи между едно дърво и излитащ парапланерист. Не знам как са разплели конците на крилото от клоните. Видях само как успяха да измъкнат човека от сбруята. Ако беше полетял надолу, щеще да се размаже от двайсетина метра височина.

Нямам драматични сънища за споделяне, ама и видяното ми стига.

Общи условия

Активация на акаунт