Кухненски робот!!! Помагайте!!!

  • 362 971
  • 1 866
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1
Zdraveite i ot men ,temata e starichka no da se vklucha i az ot okolo 4godini sam s Philips i sam mnogo dovolna za sega nikakvi problemi samo che si zagubih nqkade 1 ot rendetata mojeli nqkoi da mi pomogne ot kade moga da si nabavq novo?Blagodarq vi predvaritelno.

# 76
  • Варна
  • Мнения: 777
Ако пазиш гаранционната му карта, провери къде е фирменият сервиз на Филипс и попитай там дали можеш да си поръчаш рендето.

# 77
  • Мнения: 1 418
моят е Kenwood и съм доволна от него

# 78
  • Мнения: 30
  chef  Може ли и аз да се запиша в темата  - сдобих се с кухненски робот и  съм много щастлива. В крайна сметка избрах Мулинекс   http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09035870

MOULINEX FP-7231
- КУХНЕНСКИ РОБОТ
- 900 W
- КУПА С ВМЕСТИМОСТ 2 Л
- УНИВЕРСАЛЕН НОЖ
- ЦИТРУС ПРЕСА
- ПРИСТАВКА - МИКСЕР
- ПРИСТАВКА ЗА ТЕСТО
- УЛЕЙ ЗА ЛЕСНО СЕРВИРАНЕ
- КУТИЯ ЗА СЪХРАНЕНИЕ

В магазина ме посъветваха да избера този модел, тъй като за мен бе много важна сокоизстисквачката, а тази определено е добра - с фина метална цедка и прави много бистър сок. Цитрус пресата също е много добра Simple Smile
 Абе радвах е като малко дете на играчка да си призная честно!
Все още не съм използвала всички функции, но нещото, което не ми хареса е, че не мога да си правя с робота салата от домати и  краставици. Дисковете режат на шайби, които са с дебелина на лист хартия, а това за мен не може да е салата Sad и от това съм разочарована.  Ако някой има идея как да си нарежа домати и краставици на по-едро, моля да сподели  Confused




Така...окоза се , че и картофено пюре не мога да си правя с моя робот  Sad  освен това ми липсва едно уплътнение, и като прибавим това, че изгубихме една малка приставчица и сега не мога да си правя сок от цитруси... Cry
много ме е яд на този робот #2gunfire

# 79
  • Мнения: 26
Сравнително от скоро имам робот, и когато първия път реших да нарежа зеле, то стана като иглички. Оказа се, че съм обърнала рендето и съм рязала откъм по-ситната част  Embarassed. Едва ли е тази причината да ти излизат толкова тънки парченцата зеленчук, но погледни за всеки случай.  Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 9
И се обади в сервиза за уплътнението... пък може и да ти намерят и приставчица. На мен ми се изгуби една приставка и те ми я поръчаха. Hug

# 81
  • Мнения: 30
Благодаря за съвета   bouquet  мога да се похваля със следното : разбрах , че всъщност можело да се прави картофено пюре, като се използва ножа за кълцане и рязане в голямата купа. Относно уплътнението - сдобих се с ново такова   chef  но за салатите - не ми се получават  newsm78 самите рендета режат много фино

# 82
  • София
  • Мнения: 1 832
С  ножа за кълцане си правя кайма пилешка от бяло месо, слагам яйце, лук, малко кисело мляко, подправки и един или два картофа/зависи от големината им/ пак с ножа стават на много ситни гранулки. Много хубав вкус добавят на кюфтетата.
Наистина малко тъничко режат ножовете. Дано производителите направят и ножове за по-едро рязане и едно ренде. Аз си мислих, че има и приставка за рязане на кубчета, но няма.

# 83
  • варна
  • Мнения: 256
Момичета да попитам...
на някой модели пишат, че има нож за картофи? Рязане на кубчета ли имат предвид? newsm78  Embarassed

# 84
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Картофи за пържене ли имаш предвид? Моят има приставка за "жулиени", но никога не съм я ползвала.

# 85
  • варна
  • Мнения: 256
Картофи за пържене ли имаш предвид? Моят има приставка за "жулиени", но никога не съм я ползвала.

гледам водят го "нож за картофи"... т.е за пържени картофи или за на кубчета Rolling Eyes?
Дали изобщо има модел който реже на кубчета newsm78

# 86
  • Варна
  • Мнения: 777
Мисля, че няма модел, който да реже на кубчета. Иначе под "нож за картофи" се има предвид ножът, който ги прави на пръчици за пържене.

# 87
# 88
  • Варна
  • Мнения: 777
Моят робот е Сименс, но по-стар модел от този, който си показала. Като цяло има същите ножове и приставки, аз съм много доволна. Работи си добре и не ми прави проблеми, не се е развалял, а го имам от 5 години.

# 89
  • варна
  • Мнения: 256
Благодаря ти за бързите отговори:)
Още едно последно въпросче... как изглежда приставката за рязане на картофи - на пръчици, а не на колелца. На много модели пишат че има такъв нож, но от четенето по форумите разбирам, че режат по различен начин. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт