Отговори
# 240
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 951
Аууу, Фетица.... Hug Hug Hug Това е специално за Неди.


Или, искрено ти съчувствам за нощното ставане.  Confused Представям си колко ти е тежко вече. Опитай - макар и с доста усилия и нерви, да го откажеш поне от едното мляко, а по-натам и от другото. Така ще се разсипеш направо. За пъпчето и пъпчиците нищо не мога да ти кажа. За дупето - обикновено се получават такива пъпчици от претопляне. Понеже напоследък беше по-топличко и пампата плюс зимните дрехи действа малко претоплящо, та стават такива неща. И Сашко имаше за ден-два, но си минаха с едно или две намазвания с кремче. Но за пъпчето - незнам. newsm78

като види шишето след баня и трепери.
Същата история е и Саши. Може да се е напухал преди това като попско чадо на Задушница, обаче млякото си е мляко. Mr. Green

# 241
  • София
  • Мнения: 5 762
Пиванова,честит рожден ден миличка!
Желая ти както на теб така и на цялото семейство много здраве,щастие и любов! Heart Eyes Hug

# 242
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Здравейте,

ПИВАНОВА, ЧЕСТИТ 30-ТИ РОЖДЕН ДЕН! ЗДРАВЕ И САМО ПРЕКРАСНИ МОМЕНТИ!


Честита годинка и половина на Неди!
Добре дошла на Нели и красавицата Мелисса  Hug

# 243
  • Мнения: 1 393
Пиванова честит рожден ден.
Много здраве, любов и хармония в живота ти желая.  bouquet  bouquet  bouquet

# 244
  • вкъщи
  • Мнения: 2 467
Пиванова 4естит рожден ден!

Пожелавам ти здраве,щастие,мнооооого късмет!

# 245
  • Мнения: 243
Elisseee ама защо да се сърдя, аз съвет искам  Hug Значи той чай никога не е пил, не го харесва никак  Sick Опитвах да му давам вода през нощта с идеята да спре да се буди дори и за вода. Да, ама не  Crossing Arms Само първата нощ се излъга с водата. После давам вода и като се усети, че не е мляко и реееев  Shocked Опитвала съм и да удължавам времето между млеката, както казваш вместо в 4 да го дам в 5, ама и тва не стана. Само преди 2 вечери не знам какво му стана спа цяла нощ без да се буди да яде. А при него гадното е това, че като огладнее и почва да премлясква и да цока на сухо, при което аз се будя... не дам ли мляко и следва рев и няма успокояване и заспиване докато не пие мляко. А вечерта си е хапнал както си трябва  Rolling Eyes Не знам, ще чакам сам да реши, че не иска да яде през нощта. А за неспането - вече му свикнах сякаш - сомнамбулизирах се  Shocked    Mr. Green

# 246
  • София
  • Мнения: 3 947
Честит рожден ден, Пиванова!
да си жива, здрава и много щастлива!




Мляко, давам само сутрин и вечер, а през ноща като се събуди й давам биберона и тя заспива.
Приятна вечер на всички, че имам още 100 неща да свърша преди вечеря Whistling.
Чао   bouquet.

# 247
  • Мнения: 116
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИЛАТА НИ ЮБИЛЯРКА!
ПИванова, бъди много здрава и мноооого обичана!

# 248
  • Earth
  • Мнения: 1 952
ПИВАНОВА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !

# 249
  • Мнения: 324
Мами с две дечица, вижте на какъв сайт попаднах в една от темите - http://www.krokotak.com. Страшно интересни и полезни занимания има за каките и батковците Simple Smile

# 250
  • Мнения: 3 595
Слънчо   bouquet

# 251
  • UK
  • Мнения: 1 351
Благодаря за мненията, няма да спирам опиятието  Tired той се бури към 2 часа за него но снощи го излъгах само с вода. Ние бибата я махнахме на годинка и месец. Тази вечер ми вдигна температура, забелязах, че е отпаднал и го гушнах и усетих как започва да се затопля бързо и му сложих една свещичка и сега търчи пак  Whistling

 Честит рожден ден на Пиванова   bouquet

# 252
  • Мнения: 783


ПИванова,
Честит рожден ден!Пожелавам ти цялото щастие, здраве, късмет и любов, които можеш да носиш!

Много щастлив празник!

Здравейте, момичета! Hug
Надявам се, че всички сте добре. За съжаление, не съм чела много подробно.
Алекс расте, бърбори, знае си любимите храни, обръщения към близки, пампо/памперс/, папта/паста за зъби/, пумпа/любимия пумпал/ и т.н., но все още не казва изречения и доста често ъ-ка, е-ка и а-ка.Сам си отказа адаптираното мляко/преди месец/, след като преди това сам се отби и сега карам на кисело Sad.

Целувки на сладките мъници Hug  bouquet

# 253
  • Мнения: 361
Добър вечер!!!

Пиванова,Честит Рожден Ден!Желая ти да си жива и здрава,много обичана и ценена  bouquet

Ние бяхме да изкараме някой лев допълнително с мъжо и сега си дойдохме.Ивон от 14 ч се гледаха с баба си,та едвам я успах-неможа да ни се нарадва,че ни вижда.Превъзбуди се,та половин час я успивах.

За млякото мернах сте писали-Ивон го отказа на 10 м сама.Не съм я карала на сила,нито съм махала нощни яденета.След 7:30 когато вечеря,друго не и отива в тумбата.Преди лягане пие 2 глътки вода и това и е до сутринта в 8:30.Моят проблем е обратният-в какво да слагам АМ,та да го докарам до 500 мл за деня.Не мога да я карам всеки ден крем нишесте да яде newsm78Сутрин пие един айрян,хапва тебеширеното сирене и мухлясалият кашкавал през деня,ама то аз им нямам много вяра на тези "храни",че съдържат калции Confused

Не съм ви чела,дано няма нови болни,а старите да са вече здрави.

Лека и спокойна нощ Heart Eyes

Последна редакция: сб, 31 яну 2009, 22:29 от ***Ивон-бонбон***

# 254
  • Мнения: 79
Не знам, ще чакам сам да реши, че не иска да яде през нощта. А за неспането - вече му свикнах сякаш - сомнамбулизирах се

Или, не се безпокой за това. При нас е още по-тежко, но посвикнах вече...Калина се буди приблизително в 1, 3, 5, 7 и 10 часа. В началото се залъгваше с 50-60 грама водичка, но по-късно в момента, в който усещаше, че не е мляко, избутваше шишето. Не се буди с рев, но прави друго маймуната. Сяда на леглото и когато види, че е успяла да ме събуди и да привлече вниманието ми, започва да сочи шишетата или направо ми ги тика в лицето. Свикнах да спя на 1-2 часови интервали и сме о.к. Но и аз се изтарикатих. На будене в 60-70 гр. вода слагам 1/3 мерителна лъжичка мляко, колкото само да промени леко вкуса на водата...Буденето започна уж от зъбки, а продължи като навик. До когато-до тогава. spoko

Общи условия

Активация на акаунт