Отговори
# 300
  • Мнения: 361
Здравейте!!!

Ние не спахме много,много тази нощ,заради гадните сополи.Събуди се с рев в 23 ч,разнасяхме се на ръце,после цяла нощ се въртя-ужас.Иначе пък не личи да е болна-жизнена е,няма Т,хапва си,не е умърлушена.Дано да само настинка и да мине за 2-3 дни,че кат знам какъв е вируса ooooh!

Гита,браво на Танти.Голямата гордост на мама и тати е тя Heart Eyes

Мариетка,разбира се,че трябва да има награда за Калоян.2-ро място не е никак малко.Като имам наблюдения,момчетата колко са ученолюбиви,вие сте си направо за награда Hug

Или,браво на теб.Още 2-3нощи,ако успееш да удържиш фронта,Яни ще разбере,че няма място за капризи.Иначе и да си махне нощните хранения,ти няма да се наспиш,защото просто се променя нещо в целият ритуал на спането.Все ще си нащрек кога ще промрънка за млякото,кога ще се размърда.......Еееееееее, и на нас няма угодия.
Ивон кат взе да си спи в леглото,моите нощи минаваха в ослушване кога ще се завърти,кога ще се разхленчи,да не би случайно да пропусна да се събудя,ако се изправи на решетката........Ама след седмица така,разбрах,че тя ако иска да ме събуди,може да се изправи или размърда достатъчно шумно,че да я чуя Laughing

Димяни,незнам за тея ясли.Много трудно решение трябва да вземеш.Неминуемо Рай ще боледува по-често,което значи,че когато си е в къщи,няма да можеш да го оставиш на снаха ти или на баба му,защото той ще иска теб.
Според мен,по-добрият вариант е да изчакаш още малко.Времето ще се оправи,можеш да го държиш повечко на вън(т.е с вас в ресторанта),пък до година живи и здрави да си го пуснеш на градина.
Незнам,решението си е ваше,не се натрапвам.Отстрани нещата изглеждат различно,тъй,че каквото и решение да вземеш,ще е най-правилното за вас. Heart Eyes

# 301
  • София
  • Мнения: 3 845
Здравейте и от мен  Hug.
Гита, Мариета, поздравления за дечицата  smile3501. Пожелавам им занапред да продължават в същия дух.
Сладкишче, дано да не е нещо сериозно и Калина скоро да оздравее  Praynig.
Ади, стискам палци бонбонката да се пребори с хремата  Praynig.
Или, голям екшън е било у вас тази нощ  Mr. Green. Дано човека забрави за нощното мляко и скоро да спите и двамата по цяла нощ  Praynig.
За говоренето, аз съм писала, няма да се повтарям. Обаче, днес смая касиерката в "Била" с говоренето. Купих й гумени мечета и на касата ги подавам да ги таксува жената, а Аничка явно си помисли, че няма да й ги дам и като викна: "мамо, икам бобой, дай, ам, ам" (мамо, искам бонбоните, дай, ам, ам)  hahaha.
За храненето, опитва се да яде сама, но като хване лъжицата и колкото в устата, толкова и покрай чинийката и засега препочитам аз да я храня.
Приятен ден от мен, че ме чакат чушките и каймата.
Чао засега   bouquet.

# 302
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
Мариета, за награда си е момчето. Второ място хич не е малко.  Peace Браво на него!   bouquet
Или, дано по-скоро свикне и след нощ-две вече да си спи без будене.  Hug
За яденето - Сашко от известно време обича да играе на бъркам-бъркам манджа. Граби лъжица и бърка в панерче или вазичка, след което идва да ни храни. Не забравя и сам себе си да нахрани.  Mr. Green Но! Все още аз си го храня с ядене. Честно казано предпочитам да поотложа самостоятелното хранене за след месец-два, за да съм напълно сигурна, че храната от лъжицата няма да хвърли насам-натам. И с Теди така направих и когато започна сама да се храни, просто нямаше никакви издънки. Знам, че не е много педагогично, но в случая мисля и малко егоистично за удобствата си - тоест предпочитам да избегна по възможност цапаницата наоколо. Стига ми бъркотията с играчките. Mr. Green
Гита, на Сашко пък една от най-често употребяваните думи е "до". Което ще рече "долу". И това е не само за долу, а и за доста други неща, включително и горе. Mr. Green

# 303

Общи условия

Активация на акаунт