Отговори
# 270
  • Мнения: 1 380
Здравейте момичета.
Вече не издържам. Калина е болна от миналият петък, уж някакво вирусче, а вече повече от седмица я държи....
Не знам по-добре ли е или не.Нищо не яде и пие.Дано само не се наложи да ни хоспитализират.
Тя, че си е злояда е ясно, но за 1 седмица свали около 1,5 кила, при положение, че е под нормата.
Още кашля, още секрети и никакво ядене....нощем по 1 час реве и се превива от болки в корема, има газове и получава разстройство......  Confused
Дано не е начална фаза на гастрит....
Утре пак сме по доктори....вече се отегчавам.....
 #Crazy #Crazy #Crazy

# 271
  • Мнения: 361
Хари,успех утре с яслата.Владичка ще се справи сигурна съм.Тамън и ще се поотрака мадамата.

Аз се надявам да не стигаме до ясла,ама ще видим какво е финансовото положение.

Ивон днес се събуди със сополи.Прозрачни са за сега и са течни.Дано не е грипа,че............... ooooh!И майка ми и брат ми го изкараха,незнам дали не сме го лепнали Sad

# 272
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 930
Сладкиш, дано не е нещо сериозно.  Praynig Бързичко да се оправя малката шушулка. Нацелувай я силно от нас.  Hug Hug Hug

# 273
  • Мнения: 324
Сладкишче, много неприятно... А поне мляко не пие ли?
Проклет е тоя вирус  #Cussing out
Фетица, да ти е жив и здрав мъжът!   bouquet

# 274
  • Мнения: 222
Оф, с тези болести така ми се свива сърцето!
Сладкишче-дано колкото се може по-бързо малката Калинка да се възстанови!
Фетица-честит, честит рожденник!
Ивон-бонбон-дано да е от зъбче неприятната хрема!
Хари-дано на Владичка наистина да и е приятно на ясла и по-малко болести, най-хубаво ще е изобщо да не се сблъсквате с тях!
За яслите-изобщо не ми се говори! Не зная как ще се класираме за есента, изобщо няма и кой да го гледа, сигурно ще е на частна ясла, както се очертава....................................

Ние имахме един прекрасен ден, изпълнен с много емоции, настроение и хубави подаръци!  Перси е много щастлив с толкова хора, внимание, усмивки, игри.

# 275
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Хай!

Не ви четох  Blush Нямам време тези дни. Преместихме магазина на уж по-хубаво място. Ще видим  Praynig

При нас е все едно и също. Емма е в бебешкия пубертет, пищи и крещи за няма що  ooooh!

Обаче не мога да не се похваля с другото чаве. На 20.01 имше национално състезание по математика и Констанца е изкарала максималния брой точки  bowuu bowuu bowuu Много е доволна от себе си и как няма да е. Вчера баща й й купи едно детско шампанско по случая  Mr. Green

# 276
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 930
Гита, браво за умницата Танти!  smile3501 И стискам палци този път да потръгне с магазина.  Flowers Four Leaf Clover

# 277
  • Мнения: 530
Сладкишче дано много скоро да се оправите.Много е гадно напълно те разбирам Ицко и той горе долу вече месец ще стане откакто е все болен.
Гита браво на Танти.Дано да потръгне търговията Praynig
Хари дано на Владичка все така да и харесва в яслите .Ицко свикна много бързо .Не мина без плач но само няколко дни и то докато влезе в занималнята .Като видеше децата и млъкваше.

# 278
  • Мнения: 467
Или, наистина моят съвет е трудно осъществим, ако детето спи при вас. Признавам си  Wink Знам, че е много трудно, първо, защото е вече голям и свикнал и второ-защото много добре знае, кога те е събудил.Не знам миличка какво да те посъветвам в този случай  newsm78 При нас, когато Антон беше мъничък и постоянно се будеше в нашата стая, сложихме леглот му в хола и там се научи да спи спокойно по цяла нощ. Но това значеше, че в 20 и 30 се изнасяхме от хола и си отивахме в спалнята  ConfusedНаистина е тежко в малко жилище. А за съседите, избщо да не ви се бъркат във възпитанието на децата  Naughty
Ох, не съм чела останалите постове, но има интересно предаване и отивам да зяпам.

# 279
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Гита, Браво на детето, голяма умница си имате   bouquet

Сладкиш, много неприятно  Confused Поне да си хапваше Калина щеше да ти е по-спокойно, дано скоро се оправя  Praynig И ние сме вече 2-ра седмица с хрема  Tired аман вече....

Да ви питам - Мони абсолютно всичко разбира, дори и неща, които не съм очаквала, че ги е разбрал и забелязал, изпълнява всякакви "команди" ако може така да се нарече, но не иска да говори  Thinking Само мам мам от време на време, тата, да, не, бау - ама всичко това е от време на време. Има ли и други неразговорливи или само ние сме останали такива вече, започвам да се притеснявам  Confused

# 280
  • София
  • Мнения: 5 743
Гита,браво на Танти! PartyВсе така да ви радва! Crazy  bouquet

Марти,аз пуснах в 2 ясли за Люлин и ако ти кажа кой номер сме паднах  ooooh! в едната сме 489-ти,а в другата 375  ooooh! ooooh! ooooh! прсото ми става ясно,че ще се ходи евентуално на частна! Сега проучвам какво що... знам,че в Л'лин са 2,3 такива!

Гале,дано не е нещо сериозно и да се оправя Кал бързичко! Praynig
Ади,дано и при вас е от зъбки! Praynig Hug Този вирус е ужасен вече бая ми се оплакаха близки! Rolling Eyes

# 281
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 930
Дезита, спокойно, не сте сами - и Сашко не е от особено говорящите. Чак преди няколко дни започна да опитва да си връзва езика на панделка, за да каже нещо по-различно от традиционните мама, тата, баба, Теде, бебе, ам-ам. Засега каза няколко думи и в момента е на етап обмисляне на следващите. Иначе всичко разбира диването и изпълнява команди всякакви (за разлика от неподчиняващата се свободолюбива кака). Нищо, и на говоренето ще му дойде времето.  Mr. Green

# 282
  • Мнения: 324
Дезита, и Мая е горе-долу така  Tired Разбира всичко (но изпълнява, само като иска), посочва кое къде е, явно знае думите, но казва малко от тях; много бърбори, но я разбирам само по интуиция. Е, днес ме изненада с нова дума -  "бъзо", като тичахме към банята да прави аки.  Laughing  Аз очаквам да проговори късно и го смятам за нормално, защото е в чужда езикова среда и общува почти само с мен (баща й не е от приказливите). Не мисля, че това кога ще проговори детето (стига да е в нормалните граници) е показател за интелектуалното му развитие по-нататък. Затова съм спокойна  Simple Smile
Гита, поздравления за Танти и възхищение от способностите й!  smile3501 Браво и на вас, че я отглеждате и стимулирате толкова добре. А магазинът ще заработи добре, вярвам. Криза е, но пък храната винаги ще се купува. Реклама трябва повечко... Давайте, момичета, да се активизираме в тази посока  Party

# 283
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
ДОбро утроооо. Кафе няма да ви сервирам още, сигурно сладко спите  Hug

Сладкиш, кофти работа, горкото детенце, дано да се оправи бързо  Praynig

Танти, БРАВО!!!

Относно говора- Йована също почти нищо не говори. Тоест, страшно много бърбори, но са си нейните бебешки работи. Много малко думички и то от най- простите казва. Но, усещам го гокото, че се лута между двата езика. Някой път ми казва примерно чао на български, някой път на норвежки. Например, когато аз и кажа "ела", идва веднага, когато на норвежки и се каже, пак реагира веднага. Когато, обаче баща и и каже "доджи" или "оди" (ела на сръбски), следва едно замисляне и си мисля, че накрая идва, просто защото жестовете и интонацията, които съпровождат са и познати и знае какво иска да и каже баща и. Иначе я виждам как влага мислене в думите, които чува, но засега не се опитва да ги повтаря.

Хари- на Йована много и харесва да ходи на ясла. Мъка е сутринда я будя рано, но веднъж като сме там и влиза сама с усмивка и чао не ми казва даже. Свикването трая към 2 седмици, в които сутрин като я оставях ревеше за мен. После ми казваха, че като изляза поревавала още минута и забравяла. И като си намери гадже  Laughing (сега разбрах, че са скъсали  Joy), започна да влиза сама с желание Grinning. Надявам се да няма драми и бързо да свиква Владичка. Лично аз съм много доволна. Детето има контакти с други деца и постоянно ми сервира нещо ново, научено в градината. Много се забавлявам. За мой късмет и не боледува почти никак, но пък те са само 14 деца в групата и това си казва думата.

Ох, много изписах пак, отивам на работа.

Приятен ден  Grinning

# 284
  • Мнения: 1 554
добро утро Grinning

кафето днес е от най силните, имам нужда Crazy



Теди е с 8 зъб,горен десен предкътник Crazy

Общи условия

Активация на акаунт