Отговори
# 285
  • Мнения: 243
Здравейте  Hug
Гале не искам да си представям какво ти е  Cry Дано като отидете на доктор да се окаже нещо безобидно  Peace Да пишеш като се приберете  Hug
Дезита и Яни нищо  не говори  Crossing Arms
Гита БРАВО на Танти Party Party Party Все така да продължава  Peace Предтсавям си колко горда се чустваш от голямото си момиче  bowuu
Димяни Има ли смисъл да пускаш Райън на частна ясла и да даваш всичките изкарани от теб пари за това  newsm78 Твоя си работа де, да не ми се разсърдиш сега  Blush Heart Eyes И ние го мислихме този вариант, но решихме с мъжленце, че по-добре да си го гледкам аз  Blush

Такааа.. сега да ви кажа за нашите опити за спиране на нощното хранене, които започнаха от тази нощ  Rolling Eyes Нагласих аз водата и млякото за всеки случай, но твърдо реших да не му давам  Crossing Arms Към 3 часа обаче почна да помрънква и да иска мляко. Милвах го, гушках го, не спря... дадох водичка малко, не му се хареса идеята обаче и се разрева  Rolling Eyes Взе да мята ръце и крака и ми заби един юмрук в устата и ми цепна устната  ooooh! като шурна една кръъъъъв  ooooh!  Че ставах да се оправям, Яни се събуди  ooooh! Легнах после пак и го оставих да си мрънка (пак, че не се разрева  Praynig ) И така успешно яденето на мляко стана в 8 часа  Sunglasses Дано и занапред успея да постигна поне този резултат и да решаваме въпроса вече  Praynig Ама да ви кажа, така както не яде тази нощ не успях да се наспя толкова, колкото през нощите когато ставам по 2 пъти да го храня  Blush

# 286
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Благодаря ви, момичета!

Мариета, ти видя ли къде са качени резултатите? Чак сега се сетих, че и Калоян щеше да се явява на това състезание  ooooh! Ако не си, заповядай


Предтсавям си колко горда се чустваш от голямото си момиче  bowuu
[.....

М'че как иначе  Grinning

# 287
  • Мнения: 79
Дезита, Калина също не говори, макар да разбира повечето неща. Казва мама, тата, баба, бао, чао и...това е май. За сметка на това обяснява дълго и напоително защо няма да направи нещо си– така поне предполагаме по прилежащите въртене на главица и ръкомахане, защото не й разбираме нищо. Кака й на тази възраст си служеше с 20-30 думички, но малката е по-мълчалива. За сметка на това много, много по-щура.

# 288
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Аз пак да сложа Емма в списъка на неговорящите. Може да казва мама, тата, кака, баба, но когато вика някого(който и да е), всички сме баба, бабоу и т.н. Ако иска да се качи на леглото, казва "го"(що ли да се мори да каже "горе"  newsm78), топката е "гоооу" и това е целия й набор от думи. Все си казвам да не я сравнявам с Констанца, но го правя. Танти до това време си имаше, макар и бебешки, речник, хранеше се сама. А този малък лъв дава, както му е лесно  Crossing Arms, не си дава зор.

# 289
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Гита, много ти благодаря  bouquet!
Калоян е с 31 точки - ако 32 е максимумът, значи пак е блеял някъде Whistling.
Нищо. Да има ли награда сега, да няма ли Rolling Eyes...

# 290
  • Мнения: 1 554
Гита и Теди вика "го",като иска да се качи на дивана или да го взема Joy

# 291
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358

Нищо. Да има ли награда сега, да няма ли Rolling Eyes...

Ако питаш мен-има, има. Констанца едва ли не беше отчаяна на предното, което беше само за тяхното у-ще. А беше на 2-ро място. Как няма да има награда, ако не беше разбрала, че 2-ро място си е супер, нямаше да иска да иде на другото(и нямаше да я караме, де). Трябва стимул според мен.


Гита и Теди вика "го",като иска да се качи на дивана или да го взема Joy

Мързели  Crossing Arms  Mr. Green

# 292
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Констанца се е хранила самаааа  Whistling ти ме застреля  ooooh!
 Ние говорим - "папа" - когато е гладен, "ах" - хляб, "кокак"- шоколад, "мако" - мляко, "дуда"- вода, "кем"- крем, "мий"- когато се мием, "кикай"- на четката за зъби, "ако" - на мръсно и когато му се ака, "пиши" - на химикала, "тои"- отвори, "дай"-когато дава нещо  ooooh!, "няма, има" - бърка ги, "бути"- ботуши, "гое"- горе, "пу-па" - пуф-паф, "покойййй"- покойо (детско филмче), "кола"- кола, "ало"- телефон, "оди" - ходи, "бус" - автобус, "кок" - скок, "кое" - дядо коледа, "коке" - коте, "бау-бау", "каке" - катеричка, "бай-зао" - зайо-байо, "гоууу" - топка, "мамо,мама,майки" - това съм аз, "тати", баба, дадо, Гого - на брат ми, бати, кака,
имаше още ама не се сещам вече
 За зъбите ние сме изкарали всички до сега, 4 кътника, 4 кучешки и предните 8
 За снощи явно е била лоша нощ за повечето от нас, Валентин се събуди с рев и помислих, че се е напикал но започна да вика "боооо- боооо" после "акоооо-акоооо" и взех гърнето и стояхме на него към 30 мин без резултат и накрая повърна и го сложих в кошарата и заспа  ooooh!

# 293
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Мегита, радвам се да те "видя" пак тук  Hug

Констанца се е хранила самаааа  Whistling ти ме застреля  ooooh!
.....


Да. Беше злояда и рано й връчих лъжицата-поне нещо да хапне, защото й беше по-интересно. На 1.6г вече добре се справяше. Докато Емма си хапва добре(пу-пу) и не й се занимава с такива "излишни" дейности. Един-два пъти я пробвах, но само пляскаше в купата. Иначе по едно са еднакви-на една и съща възраст ги тресна "пубертета"  Confused

# 294
  • Мнения: 3 595
Честито на всички с поводи и на всички отличници!
Голямото на 1,6 също се хранеше само, а дребното още мята манджа във въздуха като докопа лъжицата  ooooh!

# 295
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добре, че са новините да ме светнат, че днес било Петльовден Rolling Eyes. И аз като примерна мъжка майка веднага метнах един петел да се вари /е, не съм го клала аз преди изгрев, ама пак става Mr. Green/ и замесих питката...
Отивам да приспивам Малчо, че ни чакат домашни.

# 296
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Добре, че са новините да ме светнат, че днес било Петльовден Rolling Eyes. И аз като примерна мъжка майка веднага метнах един петел да се вари /е, не съм го клала аз преди изгрев, ама пак става Mr. Green/ и замесих питката...


Имах си хас ти да не Уготвиш нещо  Mr. Green

# 297
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Нали Laughing.
И после се чудя що един месец боря само 2 кила ooooh!...

# 298
  • София
  • Мнения: 5 743
Или,що да се сърдя бре  Hugно пък ако не ни вземат наесен в държавна ясла ще го дам на частна за сега няма да са ми проблем тези пари и дай боже и занапред да си има и така... Praynig
За държавната нямам никакви надежди просто!
Дано бързо махнете нощното хранене!
Ние започваме бавно да отказваме АМ!Вечер айде попийва по 150 мл. но сутрин от седмица насам не иска и глътка но донякъде по добре,че не искам аз да му го спирам когато той не иска вече тогава!

Мариетке,ха такаа..... петленце и питка  Party  bouquet

Вале,честито ви зъбе  Flutterи ние сме с 8  Mr. Green

Ние също от 3 месеца насам се храним сами.... не дава да докосна вилица или лъжица и се храни само с голями прибори Crazy не признава малките но пък се справя прекрасно и съм много горда! bowuu
Сега заспа,аз ще гладя  Crazy
 

# 299
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Благодаря  bouquet!
На нас пък май ни пробива кучешки - 13-ият.

Общи условия

Активация на акаунт