Какво стана с играта с мечетата на Памперс? - 2

  • 19 372
  • 306
  •   1
Отговори
# 240
# 241
# 242
  • Мнения: 1 153
Ех, като няма да е търговийка с карти, с мечета ще е! Да са живи и здрави търгашите Laughing

# 243
  • Мнения: 473
Останах изумена  Shocked  1,50лв. за бройка, тази е луда. Аз се свързах с една майка, но тя поне искаше нещо в замяна а не пари. Та дадох три колички от тези на Шел за 5 мечета, а не за едно.

# 244
  • Мнения: 516
Ninny, искам да те питам нещо?
Обадих се по телефона за карта ,но в петък ми дадоха от магазина. Има ли проблем да я отстъпя  на съседката ми? Тя е от скоро в България и едва вчера разбра за играта. Питам , защото служителката ви записва личните ни данни и не знам дали не се води някаква отчетнаст на пратени по пощата карти и върнатите с такъв знак(в отметките) . Много овъртяно стана, но не знам как по-добре да го обясня Embarassed
Иначе , мисля да и давам и моите мечета ,и без това имам право само на 2 карти.

# 245
  • Мнения: 498
Ще кажа само, че жираВ се пише с Ф. А цената не ми се коментира. Joy
Ninny благодаря за отговора, макар и да не беше адресиран лично, не съм засегната, а вече информирана. Hug

# 246
  • Мнения: 280
Нямам думи просто , аз пък подарих излишните ми мечета и съм доволна , че мога да помогна.

# 247
  • Варна
  • Мнения: 1 579
здравеите  и аз се записвам в темата .имам няколко въпроса  по точно 2 .извинявам се , но не можах да изчета всичко.дано др. да не ги е задал.как мога да си избера от вибриращете животни? миналата година имаше номера към тях и си имаме куче .та сега не искам да се дублират и се чудя как да пусна картата.и втория е по скоро към ninny-защо имаме право на участие само с 2 карти? след като,ако бебето е роденно в края на миналата година и една майка е ползвала мокри кърпи+памперси има възможност да се съберат точки  дори и за два уолкъра.в случая на мен ми трябва само един(който надявам се да получим).ще си пусна и за вибрираща играчка,но въпреки всичко ще ми останат някакви точки.играта е 6 месеца, а ние ще продалжим да ползваме продуктите така , че ще събера и за още нещо.и сигурно има др. като мен ,а играчките ги искам за моето дете ,а не с търговска цел,защо да не мога да получа няколко различни?благодаря предварително надявам се някой да ми отговори.

# 248
  • Мнения: 161
desurilittle , направено е така /само по 2 играчки на семейство/, за да могат да имат шанс повече деца да получат подаръци. Иначе, я си представи, че майка ми е аптекарка, а братовчедка ми е дистрибутор на Памперс. От едната ще взема купища мечета, от другата ще взема няколко карти и ще награбя от всички играчки по 2/3....

# 249
  • Мнения: 220


Каквото и да коментираме е без смисъл-продала ги е вече ,направила е търговийката.

# 250
  • Мнения: 4
тъкмо и аз видях обявата и направо smile3517 red не ги ли е срам бе...нямам думи. ooooh! newsm11

# 251
  • Разград
  • Мнения: 2 102
То и аз засякох една мама, която търсеше карта срещу мечета, в друг сайт продава неразпечатан жираф за 35 лв. "Важно е да върви търговийката!"

Не знам дали е редно да коментирам, но не ги разбирам.

# 252
  • Мнения: 23
То верно ако си купиш пакет от оранжевите кърпички даваш 2,50, а имаш и мечка и кърпи smile3553

# 253
  • Мнения: 84
Искам да попитам  ninny, защото не можах да разбера, дали пристигна моята карта newsm78, дали уокер вече е изчерпан или имаме още надежда да чакаме, тези на които писмата се забавиха.  Blush

# 254
  • Мнения: 280
Днес е първия ден ,в който се раздават играчки, доколокото аз разбрах. Та ще трябва да се почака малко ...

Общи условия

Активация на акаунт